Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kovacky383(MK torbe - prevara)

> LeSock: > Pih, koja loša sreća, uvijek propustim zanimljivosti ,:( Da, ja jučer komentirala, zapratila, otišla, dođem danas i nema :(
2016 03 31
sto mu gromova ja baš tražim di su nestale te teme ... ona o metli i blokadi ..uh uh
2016 03 31
Počet ću čitat srpske krpe, tamo svako 5 minuti nova tema. edit: Zažalila. Samo reklame. :(
2016 03 31
Pročitala cijelu temu u jednom dahu. x-) Cure moje, svaka čast, nije mi žao što nisam pogledala epizodu CSI-a :D Jel ima šta novo o navedenoj? Vidim, nitko ništa ne javlja....
2016 04 02
angelaangelangel mi nije poslala torbicu .... i ne javlja se više ?
2016 04 09
> dooondo: > angelaangelangel mi nije poslala torbicu .... i ne javlja se više ? A zasto nema negativnu ta osoba?
2016 04 09
Ja se čudim i ne mogu doći sebi!!! Znači u startu mi je do neba nenormalno da uopće netko da 450kn za torbu!!!! Jos poslati tolike pare nepoznatoj osobi koja će "majkemi" poslati - torbu?! O bože dragi... Za te pare mozes kupiti hrpu knjiga. Mozes uplatiti vikend u Beču! Platiti sebi i frendici Spa wellnes dan! ...napuniti frižider da jedeš mjesec dana! Torba??!
2016 04 13
> VexSkuljeva: > ...napuniti frižider da jedeš mjesec dana! Torba??! Ja jedem samo oko 9-10-11 dana od tog iznosa. :| Ti mora da si jaaaako mršava. x-)
2016 05 06
1 2 ... 15 16 17