Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

kud bas mene :(

a misimmm kad smo vec u djiru evo kaj se meni danas desilo odem ja kod ginica s obzirom da mi menege idu na parove razbroj navuce on kondom na sondu gleda desni jajnik i cista ide gledat lijevi rosta on rosta kaze okreni se na desni bok, rosta rosta okreni se na lijevi bok, rosta rosta lezi normano, rosta stisce trbuh ja pa dobro u cem je problem on"nemogu nac lijevi" ja se strgala od smijeha cure ak naletite na lijevi, moim javite nagrada nalazniku
2016 04 13
Ha, da imam dupli donirala bi ti jedan! Ak os cistu imam jednu vec godinama, ispila more hormona da pukne da bi na kraju zakljucili da uopce nije na jajniku nego u trbusnoj supljini. Ne znam jel za smijanje ili plakanje.
2016 04 13
:') :') A da stavis oglas..u temu trazim ;)
2016 04 13
brdo-mogla bi le- cekam 10mj da podvezu i ovaj koj imam hahahha
2016 04 13
To se meni dogodilo, pa je doktorica zvala drugu da dođe naći hahahahaha i još sam tad imala 16 godina, koja sramota.
2016 04 13
meni obično ne mogu pronaći desni. jedan me čak pitao "je li ga itko ikada vidio???" :')
2016 04 13
Ako ga nemaš, nisi jedina, nemam ga ni ja. Doduše izvadili mi ga zbilja, nije valj'o ;)
2016 04 13
Adriana ti bar znas di je tvoj A nas 3neznamo di smo ga izgubile ;)
2016 04 13
Za jajnik nemrem pomoć,al ak kojoj fali bubreg,kod mene našli treći :)
2016 04 13
našao ga je drugi doktor. ah, ljepote IVFa.
2016 04 13
> 2nducan: > Za jajnik nemrem pomoć,al ak kojoj fali bubreg,kod mene našli treći :) Prodano :D Kolko kuna? Moze zamjena za Zara vrecicu?
2016 04 13
> 2nducan: > Za jajnik nemrem pomoć,al ak kojoj fali bubreg,kod mene našli treći :) teebali bi otvorit topic prodajem trazim organ Mirna-di ga je naso? Hhhahhahah
2016 04 13
Bar za dvije vrećice :D Istina nije baš novi i ima cista ,nije mu ni godina proizvodnje neka...al za dvije vrećice ide :')
2016 04 13
Mene zanima kako može nestati jajnik ?Al ono ,stvarno i ozbiljno .I kako možeš vjerovati doktoru koji ga ne može naći ?
2016 04 13
> AndreaKod: > > 2nducan: > > Za jajnik nemrem pomoć,al ak kojoj fali bubreg,kod mene našli treći :) > teebali bi otvorit topic prodajem trazim organ > Mirna-di ga je naso? > Hhhahhahah iza maternice!!!!!!! seriously, nakon širajzlanja all over everywhere sa sondom.
2016 04 13
1 2