Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Što kupiti maloj bebi?

Hvala puno na savjetima, mislim da ću probati sama napraviti tortu.. Stavite slikice ako imate svojih torti :P
2016 04 25
Google ih je pun ! Ima tolko preslatkih torti s tim medvjedicima na vrhu,stavi lutkicu neku :D
2016 04 25
ma palena nakupuj, toga im uvijek treba ;) bebe puno kake i piške :D
2016 04 26
> mateasani: > ma palena nakupuj, toga im uvijek treba ;) bebe puno kake i piške :D i još d dodam, krema sudocrem je odlična, pa tako složiš tu neku tortu, staviš kremice, vlažne maramice, ili eventualno uzmeš kao komplet becutan, johnson, nivea šta god, krema, maramice, kupka i složiš s tim peleama, ali ovaj sudocrem je zakon, stvarno :D
2016 04 26
meni je frendica za moju bebe poklonila kutijicu za uspomene, koju je radila naša druga frendica, i to mi je bio super poklon, lijepo, trajno, fora.....a da ne pričam da smo moja starija curica i ja onda nadodali i njezino ime pa i ona uselila u nju x-)
2016 04 26
Vidis...mnostvo kreativki kod kojih nozes odabrati nesto originalno :)
2016 04 26
> 5rica123: > Hvala puno na savjetima, mislim da ću probati sama napraviti tortu.. Stavite slikice ako imate svojih torti :P Ako ne uspijes javi, i ja sam ih radila nekoliko puta za poklone :)
2016 04 28
Ne tortu od pelena. Sve ti se pelene "zafrkaju" plus meni je islo na zivce to sto je netko higijenski ciste pelene isao rastvarati i dirati i onda mi ih slozio,a ja bih to trebala odslozit i time gubiti vrijeme. Odlican mi je poklon onaj okvir s masom za utisnuti bebinu ruku ili nogu. Kosta oko 200kn. Bipa.
2016 06 19
nekad davno su se za babinje poklanjali zlatnici, zlatni lančići i novci, a sad torte od pelena :P na kraju opet ti aranžmani puno koštaju koliko bi koštao i jedan zlatnik, pelene se potroše, a zlato ostane
2016 06 22
Meni iskreno bolje pelene 😂 barem nesta korisno. A tih narukvica i lancica od zlata, ne znam bas. Imam cijelu kutijicu doma i ništ koristi. Sin mi vec nemoze nositi narukvicu koju je dobio a lancic trga sa sebe. A da prodam nemozes nista dobiti za to. Jedino da sacuvati ko ja za uspomen :)
2016 08 06
> VAVAVA: > Meni iskreno bolje pelene 😂 barem nesta korisno. > A tih narukvica i lancica od zlata, ne znam bas. Imam cijelu kutijicu doma i ništ koristi. > Sin mi vec nemoze nositi narukvicu koju je dobio a lancic trga sa sebe. A da prodam nemozes nista dobiti za to. > Jedino da sacuvati ko ja za uspomen :) eh, tako nekako....mama još uvijek čuva što smo ja i sisterica dobile kad smo se rodile; sve samo žuto zlato koje ne volimo ni ja ni ona, čubi u kutijici :/ rađe nosim srebro, nego to žuto..... super mi je ovo sa košaricom; izgleda lijepo, ima korisnih stvari, a sigurno ima i nešto za uspomenu unutra, tako da - svaka čast!
2016 08 06
Torte od pelena ima u Mulleru. Cijena je cca 300 kn, a u nju su stavili i kozmetiku i robicu i igračku... jako slatko i ima više kombinacija.
2016 08 17
1 2