Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

napustio me..

Cestitam ti...i drago mi je da si krenula svoj zivot uzeti u svoje ruke! :") Znam da je bilo tesko to uciniti...ali krenula si...napokon... Ne brini za decka (grubo sada zvuci znam)...ako te voli doci ce natrag ..ne brini...i biti uz tebe...u sporotnom...zapravo je on taj koji nije bio iskren prema tebi... Veliki korak si napravila...sada trebas dalje...ne smijes se obeshrabriti....ovo je novi pocetak...i samo nastavi biti kapetan na brodu svog zivota! :")
2016 04 27
> Brdosuza: > Cestitam ti...i drago mi je da si krenula svoj zivot uzeti u svoje ruke! :") > Znam da je bilo tesko to uciniti...ali krenula si...napokon... > Ne brini za decka (grubo sada zvuci znam)...ako te voli doci ce natrag ..ne brini...i biti uz tebe...u sporotnom...zapravo je on taj koji nije bio iskren prema tebi... > Veliki korak si napravila...sada trebas dalje...ne smijes se obeshrabriti....ovo je novi pocetak...i samo nastavi biti kapetan na brodu svog zivota! :") Gita ❤
2016 04 27
> Chinchilla: > Malo mi je i taj decko cudan kojem cijelo ovo vrijeme nije bilo nista sumnjivo i nije trazio da upozna tvoje roditelje a u ozbiljnoj ste vezi i onda nakon ovoga sam odleti i prekine svaki kontakt. Ok, bila si neiskrena i glupo je sto mu nisi rekla za to ali nije ko da si ga prevarila il ne znam sta pa da te prekrizi sam tak. Meni ovo vise lici da je samo trazio neku stvar da zbrise, ne znam. > Ako se volite ne vidim kakva bi ti bila prepreka al mozda sam ja samo nerealna. nikako ne opravdavam laganje od 2 godine, ali i meni ovo ovako izgleda.......premda ovisi i što si mu sve lagala i kako si lagala, dvije godine laganja je ipak pre pre puno, a kakti gradili ste nešto zajedno. ništa niste izgradili u te dvije godine, nije čudan ovakav rasplet. a opet, ako te zbilja voli, kad se smire strasti, probaj opet razgovarati s njim. al ponavljam, sve ovisi o tome što si sve lagala :| ja mrzim mrzim laganje, neiskrenost; dvije godine-uf, puno previše laganja, nisam sigurna ni da bih i ja prešla preko toga, ne možeš graditi pravi postojani odnos na lažima.....a ako si lagala jednom, tko kaže da nećeš opet, čim budeš nesigurna u nešto ili ne imala muda za nešto?......
2016 04 28
ojoj,..sigurno si laži potkrepljivala lažima i to se nakupilo,.sada ni sam ne zna u što da vjeruje ako mu je stalo,trebat će mu par dana da to sve prožvaće a ako nije,..duboko udahni i kreni naprijed jer velika je stvar što si napokon rekla istinu,..rekla si ju sebi jer si prvenstveno sebi lagala želim ti sreću da izgradiš svoj život na istini
2016 04 28
> Delenna: > nisam nista poduzela jer sam trebala sa njim doci i poduzeti, on mi je trebao cuvati leda pred njima. ČIM BAJO NIJE TEBI ČUVAO LEĐA, RECI BAJI BOK!!!!!!! IMA IH KOJI ĆE TO NAPRAVITI, ALI TI NE VIDIŠ DALJE OD NJEGA!!!!!!
2016 06 07
Ja bi vjerojatno kao i on reagirala,meni lazi jako izbezume, i najgora istina mi je bolja,uvijek polazim od sebe ,i svatko tko mi je lagao ,sam raskrstila,nevazno za veze ,npr.prijatelji ,u vezama je skoro uvijek bilo sve ok,ali bi me uvijek više zapeklo kad mi netko od prijatelja lagao i tajio ,na kraju se uvijek otkrije sve,i posljedice su tu nažalost. S druge strane ne poznam ga ,možda se ohladi,možda je to sda prva reakcija na sve ,jer mu je u glavi sada sve što si izlagala u te 2 g.nije nikako lako,treba se staviti u njegovu kožu također! Ali dobro si počela ,imaš novi početak i sebe si rasteretila,vjeruj više u sebe,jer lazi uvijek proilaze iz straha od nečega sto ne znamo,pa nam je to obrana,koja na kraju se dobrano naplati. Sto se roditelja tiče,ne znam jesi li punoljetna,ali se sječam da si govorila da im plačaš neke dugove,ja bi draga i to raskrstila ako možeš,sada se nesječam detalja,i počnes nov život Svu sreću ti zelim
2016 06 13
Draga uz roditelje budi, a on da je dobar decko shvatio bi tvoju situaciju.. To sto si ti radila nisu bile lazi nego je to zapravo bila mozda neka neugodnost koju si cuvala u sebi. Obzirom da se je on tako ponio , zapitaj se kako bi ti s njim jednoga dana rijesila bilo koji drugi *jos tezi problem* kroz zivot. Mislim da se je on sammo kukavicki ponio. Jer u takvim stvarima potrebno je u potpunosti biti s curom. Ja sam imala puno problema u obitelji, ne vezano uz mog decka,nego ovako, ali me moj decko nije nikad napostio i ostavio samu u tome,dapace bio je uvijek uz mene.. Draga drzi se i nemoj se predavati samo tako. Pametna si ti i malda da bi te jedan muskarac drzao u saci i krojio ti zivot!! <3
2016 06 16
1 2