Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ko je ovde lud??

Inače slabo sam aktivna u zadnje vrime po forumu ali stvarno cure moje čitate li vi opis o prodavaču???Ako piše da nisam za zamjene ukoliko mi vaš artikal nije na listi omiljenih,onda to znači da NISAM!!!Pa ja ču poludit više, zadnjih 10 poruka su zamjene,ma brate ne da mi se više,zapamtite da čitate o prodavaču i da poštujete to,kao šta i ja :@ Hvala!!
2016 05 30
Meni je u tri dana doslo 12 ponuda za zamjenu. Od toga 9 urla kepslokom iz profila da za zamjene nisu. I tak..
2016 05 30
Ne se živcirati jer ovako ti ispadas luda...dugo si tu da shvatis da je to jednostavno tako...i ja sam u opisu bila gruba upravo rad tog..al me uspiju nanervirati one bez podzdrava i odzdrava te interpunkcije...ja ih nazivam smaračice
2016 05 30
Zivio ignor. Ja se ne trudim napisat u "o meni" da na poruke bez pozdrava ne odgovaram. Pa da nudi ne znam sta. Ne odgovaram da mjera koju trazi pise u samom oglasu. Ne odgovaram smarcicama opsjednutim izvjesnim tagovima..i tak..im toga. Zivot je liep. Onima koji znaju citat. Ak znaju i pisat auuuu
2016 05 30
Mislim kad oce kupit ja odgovorim..onda mi ne triba ni podzdrav ni odzdrav... :) :) :)
2016 05 30
Meni treba. Al to ne napominjem.
2016 05 30
ja se eto, mijenjam i ne vidim ništa loše u tome. obavezno pročitam da li je dotična za zamjene, ako nije, poštujem to. ali mi pada mrak na oči kad joj vrišteći histerično u profilu piše da NIJE ZA ZAMJENE I NA TAKVE UPITE NE ODGOVARAM!!!!!, a onda meni pošalje upit o zamjeni. a tko je onda tu lud. ili bezobrazan.
2016 05 30
> blanka2: > ja se eto, mijenjam i ne vidim ništa loše u tome. obavezno pročitam da li je dotična za zamjene, ako nije, poštujem to. > ali mi pada mrak na oči kad joj vrišteći histerično u profilu piše da NIJE ZA ZAMJENE I NA TAKVE UPITE NE ODGOVARAM!!!!!, a onda meni pošalje upit o zamjeni. > a tko je onda tu lud. ili bezobrazan. Slažem se.. One koje napominju da ni ne odgovoraju (!) na upit o zamjeni, često pošalju isti upit! 😑
2016 05 30
Ja sam isto primjetila da sve česće upiti o zamjenama stižu (u odnosu na prije, na staroj verziji krpica), i mislim da je iz tog razloga što se više niti ne vidi opis ''o meni'' onako pregledno pa to nitko više ne čita :/
2016 05 30
Ja sam cak nedavno dobila upit za zamjenu od cure koju sam prije desetak dana vec odbila za zamjenu, to stvarno ne kuzim..😂 eto ipak sam tu nova pa jos imam zivaca za odgovarat na takve poruke u nadi da ce se netko ipak odlucit za kupnju na kraju😆 i stvarno me cudi ta nekultura odgovaranja, tj. Neodgovaranja nakon sto svima ljubazno i u roku posaljem slike i mjere, pa nije sramota reci "hvala ne odgovara mi"
2016 05 30
> aaliyah: > Ja sam isto primjetila da sve česće upiti o zamjenama stižu (u odnosu na prije, na staroj verziji krpica), i mislim da je iz tog razloga što se više niti ne vidi opis ''o meni'' onako pregledno pa to nitko više ne čita :/ bas, ne vidi se natpis tj. vidi se do pola i preko kompa nikako ne otvara ostatak teksta "o meni" samo preko moba i to ponekad :')
2016 05 30
Ja samo odgovorim "ne hvala" i iako i meni u opisu pise da nisam za zamjene, ipak sam pristala na dvi zamjene. Mene vise nanerviraju one koje salju upit za artikal pa se uopce vise ne jave, e to ne mogu razumit. I to ne samo upit vec skoro i povijest nastanka artikla, tipa ono tko je ubrao pamuk od kojeg je napravljen i sl. Pa onda bi li moglo ovako, bi li moglo onako, pa de im slikaj, pa de im posalji. I onda muk. Psmtr. Izgleda da tribas bit malo manje odgojen za funkcionirat ovdje jer mi vecina upita bude bas takvo.
2016 05 30
ufffffff, evo nas jopet. pa ljudi moji i žene, ignorirajte ili odgovorite da nećete zamjene. šta je to baš tooooooooooliki jaaaaaaaaaako veeeeeeeeliki problem da ga je potrebno svako malo po forumu razvlačit ko žvaku?
2016 05 30
> mirnaz: > ufffffff, evo nas jopet. pa ljudi moji i žene, ignorirajte ili odgovorite da nećete zamjene. šta je to baš tooooooooooliki jaaaaaaaaaako veeeeeeeeliki problem da ga je potrebno svako malo po forumu razvlačit ko žvaku? a eto, da, izgleda. i još sa takvom ljutnjom otvarati ovu već fakat dosadnu temu.....al, eto hajdmo iz početka......i ne se živcirati, postoje puno gore stvari u životu za živciranje od upita za zamjene ;)
2016 05 30
nikako da eto prokontam svrhu otvaranja takvih tema. onak, koliko ti realno mogu smetat takvi upiti, a da to nije riješivo npr. isključivanjem zvuka na mobitelu. dakle što je stvarni razlog? je li to: a) reklama (ja imam tako jako super stvari da mi non stop dan i noć pljušte upiti) b) želim vam pokazati kako sam ja jako cool jer imam jako puno upita c) mislim da se pristojnost ne ispati d) nešto drugo, treće, četvrto, peto?
2016 05 30
1 2 3 4 5