Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Črnomerec/Zubar Karies na kutnjacima

Pozz. Eto došla sam iz njemačke i nikako da si nađem zubara. Otišla sam privatniku, stavila 2 bijele plombe. I primjetila sam sitne smeđe točkice na kutnjacima. Odmah sam pomislila na karies i kod idućeg termina sam zubarki rekla da još jednom pogleda. Međutim ona tvrdi da su to pigmentacije, da je i ona pomislila da je karies ali kao da nije. Ona je meni to ovako stručno objasnila: "da kad stisne sa njezinim tim metalnim stapićem ili kako se to već zove nije mekano, da su to pigmentacije." 😮😒 Na moje pitanje dali se to može ukloniti mi je odgovorila da to nije bitno, da je bitnije da su zubi zdravi 😒 hhh Meni tu nešto smrdi, neslažem se sa njezinom teorijom jer znam da u kutnjacima ima tih šupljina preko čega su mi stavljali fil da baš nebi dobila karies. Ima li netko sličnih iskustva? Kojeg zubar preporučujete u blizini Črnomerca?
2016 07 05
Ne kužim zašto ne vjeruješ zubarici???
2016 07 05
Mislim da je vasa zubarica u pravu, te tockice su nesto poput kamenca samo nije kamenac nego ta pigmentacija kako to oni zovu :)
2016 07 05