Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Privukao je moju pažnju

Ovaj koji je dobio eurojackpot je moj broj
2016 10 15
kažu da je pravi loto naći muškarca koji ima sve što se poželjet može, jer obično svi imamo neku šemu kakav bi trebao biti a ono dobijemo ili nas privuče nešto sasvim suprotno ;)
2016 10 15
> SonjaSpoljaric: > kažu da je pravi loto naći muškarca koji ima sve što se poželjet može, > jer obično svi imamo neku šemu kakav bi trebao biti a ono dobijemo ili > nas privuče nešto sasvim suprotno ;) Totalno točno!
2016 10 15
ja sam imala jedno simpatizera, al on se meni nije sviđao jer je bio malo feminiziran, poslije se nekako oženio i dao je kćerki moje ime, 8-)
2016 10 15
Ja tražila dugokosog umjetnika i samo da se ne zove Ivica i da nije priglup još sam bila ponosna jer kao nemam puno zahtjeva dopao me, naravno, Ivica s kratkom frizurom, propali umjetnik, al bar je kosa još uvijek na glavi :)
2016 10 15
voljela sam plesati kad sam bila mlada, bio je visok,zgodan a plesao je ko travolta, nisam jako pametna al on je stvarno bio glup, predlagao je da se uzmemo i da živimo odvojeno samo zato što je živio s strogom mamom ;) ;) ;)
2016 10 16
1 2 3 4