Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Privukao je moju pažnju

ispričat ću vam,bila sam mlađa 29g.kako je mala išla u vrtić koji su držale časne, jednog dana je došao jedan pop i držao neko predavanje, ja ni dan danas neznam o čemu je pričao, on je bio toliko lijep čovjek da sam se samo pitala što mu bi da se zaredio ...bio je sam toga svjestan,znam da nam je na kraju rekao , možda bi i ja bio dobar otac i suprug ali bog me jednostavno pozvao 8-)
2016 10 14
Ja jednom slušala propovijed jednog mladog popa, pun energije, sav pršti, dobro govori,zanimljivo, baš sam uživala. I dođem ja opet, kad ono..on se " odredio" i oženio!!!
2016 10 14
> Majalike: > Ja jednom slušala propovijed jednog mladog popa, pun energije, sav pršti, dobro govori,zanimljivo, baš sam uživala. I dođem ja opet, kad ono..on se " odredio" i oženio!! u gradu kod nas je bio jedan pop, kažu da su žene išle u crkvu samo radi njega, al bio je i darežljiv :P :P :P
2016 10 14
> SonjaSpoljaric: > > Majalike: > > Ja jednom slušala propovijed jednog mladog popa, pun energije, sav pršti, dobro govori,zanimljivo, baš sam uživala. I dođem ja opet, kad ono..on se " odredio" i oženio!! > u gradu kod nas je bio jedan pop, kažu da su žene išle u crkvu samo radi njega, > al bio je i darežljiv :P :P :P Ima i kod moje babe jedan takav- al taj ima i plodove svog "rada po kućama" koji sad idu u školu :') :') :')
2016 10 14
I kod nas ...dva odrasla sina.....pljunuti caca nemozes falit
2016 10 14
možda sam ušla u zabranjenu temu, nekada je svećenik imao svoju sluškinju, kažu da se ona nikada nije udavala, nitko je nije poslije toga htio :P
2016 10 14
to nisam znala?ja sam mislila da časna majka sređuje velečasnom stan?
2016 10 14
Vjerojatno je to bilo u mjestima gdje nije bilo časnih samo velečasni ?
2016 10 14
starija vjerovatno sređuje samo stan :D :D :D
2016 10 14
:')
2016 10 14
nego recitemi vi mlađe cure, kakvi su muškarci sada -in- nisam u tom điru odavna :') :') :') :')
2016 10 14
Sonja trebaš malo na giardine na kavu pa da nam kažeš kakvo je mlado meso po Puli :P ali pazi da ne zalutaš opet kod nekog popa. :')
2016 10 14
pravo da ti kažem meni se ni ova današnja vremena niti ovi mladi danas ne sviđaju, rađe mi reci za kakvog penzića, bar su bezopasni ;)
2016 10 14
to je mlado za mene,šta ću s njim ;)
2016 10 14
Nije ti bas visok :)
2016 10 14