Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

dobrodošli komplimenti

znam i to da žena ženi nikad neće dati iskreni kompliment
2016 11 14
zene su oduvjek bile i biti ce kompliciranija bica od muskaraca .. evo recimo moj muz moze nositi dvoje trapke i jednu jaknu sa par majica da ima za promjenu 2 godine a ja nemogu x-) x-)
2016 11 14
kažu - zašto žene ne vole igrati nogomet - ?j jer ne podnose da su na istom mjestu i još isto obučene :') :') :')
2016 11 14
Muški vole kad im kažeš da imaju veeelliikki ....mozak
2016 11 15
:D :D i da im je sve veliko ....
2016 11 15
a ako mu sve to smanjite onda ste ga gadno uvrijedili ;)
2016 11 15
> SonjaSpoljaric: > znam i to da žena ženi nikad neće dati iskreni kompliment To nisu "dobre" žene,Sonja.Meni je upravo gušt dati ženi komplimente,naravno,ako tako i mislim.Ako ne vidim ništa za komplimentiranje,onda radije šutim nego da sipam lažne.Glupa ženska konkurencija glede muškaraca,žene čini zločestima prema drugim ženama.Zato oni i vladaju svijetom,više se drže skupa nego mi žene.Oni to jako dobro kuže i vješto manipuliraju ženama.No,dobra je vijest,da žene,kak su starije,ipak postaju "manje vučice" jedna prema drugoj.
2016 11 29
A muškarci jako vole komplimente,najviše za svoje seksualne performanse,ali i za ostalo.Ma, lijepe riječi ništ ne koštaju,a tak puno donose.U svim međuljudskim odnosima.
2016 11 29
> Newenter: > A muškarci jako vole komplimente,najviše za svoje seksualne performanse,ali i za ostalo.Ma, lijepe riječi ništ ne koštaju,a tak puno donose.U svim međuljudskim odnosima. najveći kompliment im je -da su dobri ljubavnici - onda su u nebesima..... o:)
2016 11 29
1 2