Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Drage žene.. vidim na fejsu da ima puno fejk kozmetike mac, chanell, dior itd. komentari na kozmetiku su i vise nego odlicni. Ali sve prodavalice su iz Srbije. Da li ima tko u Hr da prodaje? Sto vi mislite o tome? Pogledajte stranicu "slađa šminka" na fejsu..
2016 12 03
Mislim da bi vas sve koji fejkove dilate trebalo prijavit inspekciji. To mislim. A onda mislim da fejk kozmetiku, koja je itekako opasna po zdravlje, vi koje to dilate trebate dati svojim majkama sestrama djeci.
2016 12 03
Svasta sam cula al ovo jos ne...uzas
2016 12 03
Ja bi naručila. Sad jedno oko više manje. Bitno da na kutiji piše Dijor. Jer tada ću biti popularanija i svi će me voljeti.
2016 12 03
Odvratno. Kako uopće netko ima muda pisati to javno? Treba vas sve prijaviti.
2016 12 03
Pošto i deklaracije kopiraju nikad ne možeš biti sigurna što ta "kozmetika" zaista sadrži...a po istraživanjima sadrži svašta, urin između ostalog pa ako ti je to fora, samo daj x-)
2016 12 03
Kako onda znati da je original?po ovome nas mogu muljati i parfumerije ...ako mogu s mesom mogu i sa kozmetikom >:(
2016 12 03
> Sanja8888: > Kako onda znati da je original?po ovome nas mogu muljati i parfumerije ...ako mogu s mesom mogu i sa kozmetikom >:( Upravo to.. osobno ne zelim kupovati fake kozmetiku al mialim da nam svasta podvaljuju pod original
2016 12 03
malo skupe kozmetike kupujem u hr pa se nadam ipak da je veća kontrola vani ...od nekih skupljih kremica nekako dm(oni koji imaju farmaci odjel)cini mi se pouzdan odabir jer neke te brendove ne kopiraju a jako su kvalitentni.ostalo dekorativna samo vani
2016 12 03
pre-fakin-strašno. i što cipe kaže, evo masovno ćemo navalit na dijor, kejli i šenel kad ga testiraš na svom djetetu.
2016 12 03
Fala, za cijenu fejka kupim u dmu/ mileru/ bipi loreal od kojeg mi sigurno neće izrasti treće oko ,:( Nije mi napeta fejk kozmetika...Mogu shvatiti fejk tenisice, robu, pa kao nek se vidi...ali fejk kozmetika? Koja je svrha?
2016 12 03
Vjerujem da ste čule za aferu sa fejk MAC kozmetikom koja se prodavala u Kozmu tako da ni u drogerijama nije sigurno ,:( nažalost, kod nas se prodaje sve i svašta
2016 12 03
> Sweetfurx: > Vjerujem da ste čule za aferu sa fejk MAC kozmetikom koja se prodavala u Kozmu tako da ni u drogerijama nije sigurno ,:( nažalost, kod nas se prodaje sve i svašta Ja nisam cula :/ pa zar stvarno -.-
2016 12 03
> Vekica: > > Sweetfurx: > > Vjerujem da ste čule za aferu sa fejk MAC kozmetikom koja se prodavala u Kozmu tako da ni u drogerijama nije sigurno ,:( nažalost, kod nas se prodaje sve i svašta > Ja nisam cula :/ pa zar stvarno -.- Ajme ni ja!!!uzas !!mac mi je super nisam ni znala da ga je bilo u kozmu?bolje kao sto vidim !!strasno ovo je gore od salmonele ...urin !!!strasno
2016 12 03
> Sweetfurx: > Vjerujem da ste čule za aferu sa fejk MAC kozmetikom koja se prodavala u Kozmu tako da ni u drogerijama nije sigurno ,:( nažalost, kod nas se prodaje sve i svašta Sjećam se da sam jednom prilikom vidjela i YSL maskaru u Kozmu. Nisu imali cijeli stalak nego samo 1 maskaru u ponudi. Također fejk. Kao da je kod njega išta original i ok. Što se teme tiče, ne kupujem fejkove ukoliko nemam za original. A originale češće kupujem vani, nego kod nas. Maskare pogotovo, i duže traju, ne budu napola suhe, isprobavane i sl.
2016 12 03
1 2 3