Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

Prevarena od Shopingzagreb Sve laži ovog svijeta.Oprez! Vjerojatno ima više profila.Uplatila,nije mi poslala paket.
2017 04 09
Curke moze savjet :) Narucila u cure koja je imala oko 100 pozitivnih povratnih kopiju dizajnerskih tenisica. U meduvremenu joj je blokiralo racun zbog preprodaje kojom se odjednom pocela baviti. Uredno sam uplatila i cekala danima da stignu iako je trebalo 2,3 dana. Umjesto narucenog br40 bez pitanja poslala mi je br39 s uvjerenjem da su jako velik kalup i da ce mi odgovarati. Tenisice su stigle i bile mi male, a i nedostajao je jedan jako velik kamen (ostecene). Posto je trebalo duze vrijeme cekati da nabavi iste br vece, kaze da mi moze poslati drugi model u mom broju, uredno mi prije slanja posalje sliku u kojoj se vidi samo vez detalja s tenisica, no kad su stigle to uopce nisu tenisice iz oglasa vec imitacija kakvih ima kupiti na placu. Znaci svjesno mi je prije slanja uslikala samo jedan detalj da ne bih skuzila da to nisu tenisice iz njenog oglasa. I sad sam ja zavrsila tenisicama s placa za masnu cijenu. Dobra stvar je sta su oboje tenisice u mene i pokusala sam se dogovoriti da mi vrati novac, ja njoj njenu robu no ne zeli. Zelim savjet jer sam dosla na ideju da prodam tenisice i vratim svoj novac jer sam vec mjesec dana i bez novca i tenisica. Mislite da je ispravno?
2017 04 17
Upravo cure sa preko 300 pozitivnih su negativne i smatraju se nedodirljivima.
2017 04 19
Naivna sam bila, posto su curi blokirali taj profil, a meni je navodno narucila iste tenisice br vece, na njenu molbu sam joj ostavila pozitivnu. Tek kada sam dobila druge, nenarucene, tenisice s placa od 100kn sam vidjela s kim imam posla Cura se vise ne javlja i ne odgovara na poruke, nije za nikakav dogovor. Nema veze, dobra skola za ubuduce:(
2017 04 20
Drage krpicarke.. prije nekog vremena, naručila sam od korisnice pod imenom milahana na krpicama,tenisice. Uplatila sam joj 325kn ali tenisice naravno nikad nisu došle. Novce sam uplatila na iban sa imenom Matija Jugovic. Na kraju svega rekla je da ce mi vratiti.novce medutim kada sam.joj htjela poslati poruku vidjela sam da je član blokiran. Javila mi se i na fejsu sa nekog profila pod imenom Maria, da ce mi vratiti novce i tako dalje medutim, blokirala me i na fejsu. Ima li itko kakav savjet sta da radim ili mu bar zvuci poznato ime i prezime? Znam da.je moja greska sto sam uplatila novce curi koja nije imala niti jednu pozitivnu ali nekako sam se vodila s tim da smo svi ovdje dosli sa 0 pozitivnih.. 😦
2017 04 25
Dali je netko suradivo sa "shirma"" da je ostao prevaren.ja sam uplatila ali stvari ni nakon evo dva tj.nisam dobila niti se osoba javlja...???
2017 05 04
Ma do sada je bilo sve u redu sa svim suradnjama preko krpica i imala je 19 pozitivnih,pa sam mislila da ce i ovo proci ok...poslat cu joj obicnu poruku prekk mobitela,iako mi je draze preko whatsappa,jer onda znam jeli procitala ili ne...ali svakako cu napraviti kako ste rekli. 😉 hvala
2017 05 13
NISAM NA NJEZINOJ STRANI! No moram iskomentirat ovu cijelokupnu komediju. Nije mala toliko bolesna i pokvarena kolko ste vi naivne i sta bi sve učinile samo da dobijete POPULARNE UGGsice ili neznam koje kakve markice i popularne krpice. Ako vas mala sa IQ sobne temperature može privarit i napravit budale od vas onda nemojte srat po njoj vec prvo zapitajte same sebe sta je vama u glavi da ste nasjele na takvo šta. Ona jadna kako god da je, snašla se znači da i nije tako glupasta još i na kraju cijele te balade smije vam se i ruga . A mislin cure moje ... Tko tu ispada poremečen? Vi koje bi i prodale vlastitu pičku ( ispričavam se na izrazu) zbog mode ili ona koja vidi priliku kako zaradit? Ne podržavam nju nit njezine radnje no molim vas pogledajte realno!! Have a nice day ;) :") 8-) peace <3 o:)
2017 05 16
Unatoc svim pozitivnim preporukama na njezinom profilu, ja imam jednu losu za korisnicu Mihaela97h, naime prije 10 dana sam htjela kupiti njezinu zara plavu bluzu. Dan nakon sam joj uplatila novac te je nakon toga tvrdila par dana da joj novac nije sjeo. Poslala sam joj dokaz o uplati sa pbz izvoda racuna na kojoj se vidi da je novac prebacen i na mom racunu ga nema. Nakon nekoliko dana oduzivanja djevojka se javi sa informacijom da joj je banka oduzela tih 100kn zbog minusa na racunu. Vec nekoliko dana tvrdi da ce mi novac uplatiti nazad no od novca nista iako sam joj rekla kad je vidjela da je uplaceno da posalje kosulju odgovorila je da je bolje da smo na cistom racunu pa ce novac vratiti. Danas sam ju i zvala te se ne javlja.. Proslo je vec 10 dana od pocetka razgovora. Dugo sam na krpicama i nikad mi se ovo nije dogodilo!
2017 05 18
Znaci prevarena sam od Lucije Mils ako joj je to pravo ime a vidim da nisam jedina pa molim da se blokira jer i dalje prodaje isti mobitel za koji je i mene prevarila
2017 06 19
Cipelitza hvala na pomoći! Opis cijele situacije je poslan adminu, kada dobijem odgovor javljam dalje u ovoj temi. Za sada sve cure mogu vidjeti o kojem profilu se radi, a ostavljena je i negativna recenzija s opisom cijele situacije (zbog koje sam dobila i negativnu iz osvete u kojoj dotična ponovno iznosi laži iako jasno stoji slika njezinog vlastitog oglasa). Šta da vam kažem, od toga da korisnica sama za svoj predmet koji prodaje kaže da je smeće sada sam iz recenzije doznala da je torbica uz sva oštećenja još i fejk iako u oglasu jasno stoji da je oriđiđi :D Toliko od mene za sada, cujemo se :)
2017 07 05
zašto je otvaračice teme blokirana?
2017 07 19
Ma nas nekoliko cura ostavit negativan komentar tim prevaranticama i onda jednostavno tako upozoravati druge cure!
2017 09 11
Dal se kome od vas dogodilo da ste uplatili robu,a roba nije stigla u roku od 9dana i više,a osoba vam još bezobrazno odbrusi,da radim paniku,a nema ni potvrdu o slanju.Što učiniti??
2017 09 26
> BarbaraLili: > Prevarena od > Shopingzagreb > Sve laži ovog svijeta.Oprez! > Vjerojatno ima više profila.Uplatila,nije mi poslala paket. To se i meni dogodilo.Ime je Andreja Bedekovic,samo neznam dal je to pravo ime,al profil je Lolizg,tak nekak
2017 09 26
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 46