Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

moderno ispijanje kave..

dali ste možda primjetili, dok pijete kavu po kafićima, kako mladi piju kavu, pogotovo ako su dečko i cura, , naruče si kavu i onda piskaraju cjelo vrijeme svak po svom mobitelu, pogledaju se samo dok gucnu kavu, djeluje mi jako romantično..šta mislite o tome....? :D
2017 01 08
je jako romantično. jednom sa bila sa frendicom na toj vrsti kave. dop.... mi sam se digla i otšla, a ona ostala uvrijeđena. :')
2017 01 09
čini mi se, ako ovako nastave, da će djecu opet donosit rode... :D :D :D
2017 01 09
Tako momentalno izgledamo ja i muz svako na svojoj strani kauča
2017 01 09
Moj spava a ja tipkam.......
2017 01 09
zato nam natalitet opada... x-)
2017 01 09
> SonjaSpoljaric: > zato nam natalitet opada... x-) Istina Sonja u pravu si 100% Nego kava a??? Nema sta bolje?
2017 01 09
čuj,na vjestima su naglasili da ne pijemo alkohol samo čajeve, ja se toga držim... o:)
2017 01 09
Možda se međusobno dopisuju..... 8-) ,:) :D :D
2017 01 09
Ma daj...parti brejker ,:)
2017 01 09
Sonja legendo zar ti ne spavaš.? rafaela1973 moj drema a ja tipkam. tobož gleda bračne vode . :') :') :') :') :') :') kockica baš je fora .
2017 01 09
Možda se dopisuju sa ljubavnikom/ljubavnicom! 8-) "Kad završim sa ovim dosadnjakovićem,stižem kod tebe!" ]:)
2017 01 09
> SilaVila: > Možda se međusobno dopisuju..... 8-) ,:) :D :D To sam doživjela...idem na groblje prije dvije godine sjede klinci njih 4 na klupici i sad jednog znam nakon par rijeci pitam ja njega vidim stalno bleji u ekran ..kaze pa dopisujem se?skim reko nepristojno frendovi ti sjede do tebe?pa kaze s njima????o pa p.m reko kakvi ste vi mulci danas..ni na drvo se nemos popest brže od mene...nas bed
2017 01 09
Haha,Sanja da... Radim u školi, pod odmorom nitko s nikim ne priča,samo bulje svak u svoj mobitel. Niti ne vide da sam ja došla pred učionicu,pa da bi pozdravili. Onda sam od 1.12. zabranila da me dočekuju nakon zvona za kraj malog odmora sa mobitelima u rukama. Najprije su bili ljuti,ali je ubrzo atmosfera postala puno bolja. Razgovaraju međusobno,a i lijepo se pozdravimo,pa i nasmijemo. :)
2017 01 09
Pa naravno...kao učitelj smatram da ste to i dužni jer doma nemaju roditelji vremena ,a ovakav odnos i interakcija ce im dobro doc u životu. A to sto se oni dure lako za to. Mislim dace vam mnogi roditelji biti zahvalni
2017 01 09
1 2 3 4