Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Farbanje, bojanje cipela MARTI

Pozdrav curke, došla sam na ideju da pofarbam stare crne izgrebane Marte, je li netko to radio, kakva su iskustva, mislite da bi se to moglo, možda bi ih trebala smirgl papirom izribati, koju boju koristiti?
2017 01 21
> UvijekVjerni: > Pozdrav curke, došla sam na ideju da pofarbam stare crne izgrebane Marte, je li netko to radio, kakva su iskustva, mislite da bi se to moglo, možda bi ih trebala smirgl papirom izribati, koju boju koristiti? Najbolje postolaru odnjeti i vidjeti koja je cijena. Kožu nije pametno "šmirglati".
2017 01 21
moja je opićena šogorica žute marte obojala crnim lakom u spreju nemam pojma kakvim točno, auto lakom mislim? i super izgleda, uopće se ne kuži i ne spada boja. kupila ih je na sniženju za sitne pare jer su dugo stajale, neka kričava boja bila
2017 01 22
Običnim auto lakom? Pa to bi bilo super, ali ja bi crne malo izgrebane Marte bojala s nečim, bojim se da mi se ne bi vidjelo onako mjesta gdje su bile izgrebane
2017 01 22
postolar :)
2017 01 23
Koja je cijena kod postolara?
2017 01 23
> UvijekVjerni: > Običnim auto lakom? Pa to bi bilo super, ali ja bi crne malo izgrebane Marte bojala s nečim, bojim se da mi se ne bi vidjelo onako mjesta gdje su bile izgrebane Pa to svakako mislim da bi se vidjelo, ako su baš oštećene i izgrebane. Šogorica je bojala nove, i ispalo je super. Najbolje onda kod cipelića pogledaj kakve su ti opcije.
2017 01 23
ja sam svoje prije par godina iz bordo u ljubicasto bojala.. Malo ih ismirglala da se bolje upije i obojala akrilnim bojama.. na pregibima mi se pocelo mrvicu skidat, al mislim ako ih se maze redovno i pazi na njih, eventualno bi trebalo svako dvije godine osvjezit boju..
2017 01 27
ja sam bojanje martensica iz plave u crnu platila 100kn
2017 01 27