Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Udruge - psi

Pozdrav cure, trebala bih malu pomoć. Kojim se udrugama mogu obratiti oko zbrinjavanja psa? Susjed drži psa na lancu, jedva da ga hrani.... Mi smo uskočili i hranimo ga već par mjeseci, puštamo ga da se rastrčava kod nas, po noći spava kod nas zbog hladnoće vani. Nama je to financijski previše uz ljubimce koje već imamo, pa bih se htjela obratiti udrugama oko udomljavanja, a najbolje bi bilo da ga mogu i preuzeti do udomljenja. Znači ne azil nego baš udruge gdje ga nebi eutanizirali ako eventualno ne bude udomljen u brzom roku. Iz Velike Gorice sam *nisam znala u koju kategoriju staviti temu, ispravite me ako sam fulala :)
2017 02 15
Jao je li to taj pas?
2017 02 15
Je je, mješanac škotskog ovčara. Malo je nemiran još, veliko štene. Ali ima dosta odlika ''lesija'' i baš se vidi koliko traži pažnju i ljubav
2017 02 15
Nađi na fejsu Gloriju Malin. I grupu Zakaj volim pese; napisi sve kak je navedeno tu i vjerujem da ce se ekipa organizirat i doc po njega. Napravili su to vec dosta puta, izvukli pse iz groznih uvjeta, prevezli ih na cuvanje, veterinarski zbrinuli, udomili i sve super. Ja bi pokusala izbjec udruge jer znaju bit bahati i bezobrazni, jedino Indigo su super cure. Provjereno.
2017 02 15
> zizi666: > Nađi na fejsu Gloriju Malin. I grupu Zakaj volim pese; napisi sve kak je navedeno tu i vjerujem da ce se ekipa organizirat i doc po njega. Napravili su to vec dosta puta, izvukli pse iz groznih uvjeta, prevezli ih na cuvanje, veterinarski zbrinuli, udomili i sve super. Ja bi pokusala izbjec udruge jer znaju bit bahati i bezobrazni, jedino Indigo su super cure. Provjereno. Hvala :) sjetila sam se i ja Zakaj volim pese, bas sam prije par sati poslala zahtjev za ulazak u grupu :) Nadam se da će biti od pomoći. Do sad sam udomila dosta životinja kroz zadnje 2 godine, i relativno je bilo lagano jer su bili ili štenci/mali mačići ili stariji ali jako ''lijepi'' haha, a sad kad je to crni mješanac star godinu dana.... apsolutno nijedan upit nije stigao s Njuškala a još sam i platila da oglas bude podignut na vrhu :/
2017 02 15
> anas28: > > zizi666: > > Nađi na fejsu Gloriju Malin. I grupu Zakaj volim pese; napisi sve kak je navedeno tu i vjerujem da ce se ekipa organizirat i doc po njega. Napravili su to vec dosta puta, izvukli pse iz groznih uvjeta, prevezli ih na cuvanje, veterinarski zbrinuli, udomili i sve super. Ja bi pokusala izbjec udruge jer znaju bit bahati i bezobrazni, jedino Indigo su super cure. Provjereno. > Hvala :) sjetila sam se i ja Zakaj volim pese, bas sam prije par sati poslala zahtjev za ulazak u grupu :) > Nadam se da će biti od pomoći. Do sad sam udomila dosta životinja kroz zadnje 2 godine, i relativno je bilo lagano jer su bili ili štenci/mali mačići ili stariji ali jako ''lijepi'' haha, a sad kad je to crni mješanac star godinu dana.... apsolutno nijedan upit nije stigao s Njuškala a još sam i platila da oglas bude podignut na vrhu :/ A znas i sama nazalost da su crni peseki ko i crne mace, nitko ih nece :( svi su veliki dusebriznici kad se radi o udomljavanju rasnih i/ili malih, lijepih peseka. Obicni zuti mjesanci ili nedajboze crni ko da ne postoje. Ja sam prije godinu dana udomljavala dvije crne mace, i nakon 2 mjeseca reklame po svim mogucim grupama i udrugama jednu sam uvalila frendici a drugu sam dala deckima u komuni. Bar sam sigurna da im je lijepo u zivotu <3 P.s. svakako lijepo od tebe kaj to radis :")
2017 02 15
Ajme koji blento <3 vidi se da je super pasina <3 nadam se da ces ga uspjeti udomiti . Mi smo jednu kujicu morali doslovno ukrast jer je taj gazda nije dao. Sretno
2017 02 15
Nadam se da će pesonja naći svoje prave ljude, koji će ga voljeti i brinuti se o njemu. A ja to ne mogu shvatiti zakaj ljudi ne vole crne... ja sam oduvijek luda za crnim mačkama :-) A imam i crnu kujicu... crnu ko noć!
2017 02 16
> Sanja8888: > Ajme koji blento <3 vidi se da je super pasina <3 > nadam se da ces ga uspjeti udomiti . > Mi smo jednu kujicu morali doslovno ukrast jer je taj gazda nije dao. > Sretno Ja se slazem. Ista stvar je bila kod mene. Niti jedna udruga nije htjela pomoci, ali su mi savjetovali da psa ukradem pod okriljem noci hahaha. To sam i ucinila, druge nije bilo. Sad je draga Dona sretno zbrinuta i prvi put u zivotu je slobodna, sita i spava u kuci.
2017 02 16
Ajme pa prekrasan je, šta je s ljudima, pa i oni su bića :( Probajte pogledati i na fb, ima ljudi koji baš traže za udomljavanje na fb tržnicama i slično. Sretno :)
2017 02 16
> NadaMihaljevic: > Nadam se da će pesonja naći svoje prave ljude, koji će ga voljeti i brinuti se o njemu. > A ja to ne mogu shvatiti zakaj ljudi ne vole crne... ja sam oduvijek luda za crnim mačkama :-) > A imam i crnu kujicu... crnu ko noć! Hahahaha rijetki smo takvi ;)
2017 02 16
Iskreno susjedu bi mozda bilo malo zao sta pas ide nekom drugom ali nebi to branio, njemu ponudis cigarete ili bocu vina i na sve pristaje ;) :( najveci problem cijele price je sta nitko nece udomiti crnog mjesanca starog godinu dana koji nije cijepljen i cipiran. Nadam se da ce se naci dobra dusa
2017 02 16
Ima kakav update?
2017 02 16
Ne, malo sam danas u gužvi pa se nisam stigla javiti još nekim udrugama. Zahtjev za grupu Zakaj volim pese mi nije još odobren, Noina Arka mi je samo poslala link druge udruge koja je iz mog grada(a na njihovoj fejs stranici piše da im je većina volontera otišla pa više ne mogu primati pse..), a udruga Glorie Malin mi je odgovorila da imaju previše pasa i da eventualno mogu oglasiti Medu na svojoj fejs stranici i da budu jučer navečer ili danas ali još nisu
2017 02 16
> anas28: > Ne, malo sam danas u gužvi pa se nisam stigla javiti još nekim udrugama. Zahtjev za grupu Zakaj volim pese mi nije još odobren, Noina Arka mi je samo poslala link druge udruge koja je iz mog grada(a na njihovoj fejs stranici piše da im je većina volontera otišla pa više ne mogu primati pse..), a udruga Glorie Malin mi je odgovorila da imaju previše pasa i da eventualno mogu oglasiti Medu na svojoj fejs stranici i da budu jučer navečer ili danas ali još nisu A isuse boze... javi ak bude kakav napredak. Pesek je <3 i stvarno zasluzuje sretan dom i pazenje i mazenje
2017 02 17
1 2