Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Udruge - psi

Svi nestrpljivo čekamo rasplet i nadamo se najboljem za Medu <3
2017 02 17
Ima li kakvih novosti? Jadno biće nemoćno :(
2017 02 17
Ne, jos uvijek me nisu pustili u grupu na fejsu :/ ne znam zasto, inace treba 5-10 min da me netko potvrdi u takvim grupama A peso je dobro, danas i jucer nije uopce na lancu :)
2017 02 17
> anas28: > Ne, jos uvijek me nisu pustili u grupu na fejsu :/ ne znam zasto, inace treba 5-10 min da me netko potvrdi u takvim grupama > A peso je dobro, danas i jucer nije uopce na lancu :) Ma gle, znam admine grupe; moja sogorica ju je osnovala i sad vec na dnevnoj bazi imaju prek 200 upita za ulaz u grupu. Nemoj shvacat osobno; nađi na fejsu Ivan Gasq Gasparovic (tak nekak) ili zeljku kovacevic, slobodno im pusti message da te pozure u grupu jer je hitno zbog jednog zanemarenog psica <3
2017 02 17
Pozdrav!!! ! Probajte pitati u veterinarske ambulante da li možete oblijepiti letke za udomljavanje. Znam da kod njih budu takvi letci za udomiti pse ili mačke. Želim Vam puno sreće. :)
2017 02 18
> zizi666: > > anas28: > > Ne, jos uvijek me nisu pustili u grupu na fejsu :/ ne znam zasto, inace treba 5-10 min da me netko potvrdi u takvim grupama > > A peso je dobro, danas i jucer nije uopce na lancu :) > Ma gle, znam admine grupe; moja sogorica ju je osnovala i sad vec na dnevnoj bazi imaju prek 200 upita za ulaz u grupu. Nemoj shvacat osobno; nađi na fejsu Ivan Gasq Gasparovic (tak nekak) ili zeljku kovacevic, slobodno im pusti message da te pozure u grupu jer je hitno zbog jednog zanemarenog psica <3 Poslala sam poruku ali nisu ju vidjeli, i nisu me jos prihvatili u grupu. Mozes li kontaktirati nekog od njih pliz ako ih znaš? Hvala
2017 02 19
1 2