Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Foreo mini

Ima li tko iskustva u upotrebi toj aparatića? je li dobar? znam da je u dm-u cca 300 kn. pa je li tko probao, zanimaju jesu li stvarno dobri rezultati?
2017 02 20
Fenomenalan. Blago receno. No, luna mini je oko 750kn (mozes mijenjat bodove s kartice za iznos i tako dodatno smanjit cijenu). Mislis na lunu play kad govoris o 300kn. Ta se ne isplati. Mini ide s punjacem. Play kad se isprazni mozes bacit. Nije punjiv. Ta se uopce ne isplati.
2017 02 20
> cipelitza: > Fenomenalan. Blago receno. > No, luna mini je oko 750kn (mozes mijenjat bodove s kartice za iznos i tako dodatno smanjit cijenu). Mislis na lunu play kad govoris o 300kn. Ta se ne isplati. Mini ide s punjacem. Play kad se isprazni mozes bacit. Nije punjiv. Ta se uopce ne isplati. aha, e super na objašnjenju :) isplati se ta investicija tako skupa? hm, iako stvarno odlično izgleda
2017 02 20
genijalna stvar! zbilja, nakon prvog korištenja ćeš vidjeti razliku, a poslije sve bolje i bolje :-) meni je curka u DMu iskemijala neki popust na bodove s kartice, na kraju sam ga dobila za 450 kn. isplati se definitivno.
2017 02 20
meni se dvica vise nego isplatila. toliko da sam niti tjedan kasnije kupila i lunu keca, jedinicu. imas ih tri vrste. luna 1 (razlicite boje oznacavaju razlicite tipove koze, od najosjetljivije nadalje i ima "bezbroj" brzina pulsiranja) i luna 2 (to je tzv mini) dolaze s punjacem. trica je tzv play. nema punjac, minijaturna je i jednokratna. investicija se meni, s izrazito osjetljivom i suhom kozom pokazala punim pogotkom. vozam ju vec tri mjeseca ko mrcedeza :") ovim putem masem razdragano gacama drugarici koviljki koja me na nju nabrijala. <3 :') samo pazi ak ides prek oglasnika, da ne zavrsis s kopijom. tolko fenomenalnom i vjernom da se original ne isplati. rajt. jelte.
2017 02 20
Osećam da me se doziva.
2017 02 20
Jel rjesava mitesere? I ja imam suhu kožu, vecinom..ljeti je nesto bolja. I ne znam kako djeluje, jel se pore otvore pa ne treba stavljati odmha sminku ili to ne stvara problem? Malo sam vise neupucena :D uvijek mislim kako je nakon "zahvata"u salonu pozeljno ne sminkati se, a to stvara problem ..jel sa ovim ista stvar? I koji preporucujete onda, 1 ili 2?
2017 02 20
a sto uopce pojam ciscenja lica podrazumijeva nego ciscenje pora..
2017 02 20
,:) pa ok Onda nema smisla sminkat se nakon toga.. a jel ima smisla navecer samo koristiti
2017 02 20
Jel bas za svakodnevnu upotrebu ili? Imam jaaako osjetljivu kozu koja je suha za poludit, osim masnije t zone. Imam Clarisonic miu koja mi je super, al ne koristim je svaki dan iako imam cetku za osjetljivu kozu. Jednostavno mi koza to ne podnosi vise od max 2 puta tjedno.
2017 02 20
Slažem se sa cipelitzom isplati se svake kune, imam ga oko godinu dana i isti je kao i prvog dana!! Kožu održava super cistom, a postoje različiti modeli za sve tipove kože 😊 Prednost u odnosu na miu (nisam taj uređaj koristila; ali sam malo istraživala prije kupnje) je sto je od antibakterijskog materijala i nema nikakve četkice koje se trebaju mjenjati 😀 Meni se toliko svidio da mi je sad želja Foreo četkica za zube ☺️😀
2017 02 21
> nefertiti111: > Jel bas za svakodnevnu upotrebu ili? Imam jaaako osjetljivu kozu koja je suha za poludit, osim masnije t zone. Imam Clarisonic miu koja mi je super, al ne koristim je svaki dan iako imam cetku za osjetljivu kozu. Jednostavno mi koza to ne podnosi vise od max 2 puta tjedno. uz suhu i osjetljivu, moja ima i rosaceu. mene je spasila. ujutro i navecer ju vozam ko mrcedeza, nekad mi se otme i "ko ima vaki kavasaki" <3 :') nema grebanja, nema svrbeza, nema zatezanja, peckanja, ma nema niceg, osim osjecaja lakoce, kao da koza prodise. koristim ju s clinique proizvodima za rosacea kozu i suhu kozu s t-zonom. daklem s mlijekom ili sa pjenom za umivanje, a iza toga tonik onaj ljucibasti. iza toga krema za reaktivnu/rosacea kozu i adio bok. nista s cetkama mi ne odgovara, ma najnjeznija cetka meni radi haos.
2017 02 21
> cipelitza: > > nefertiti111: > > Jel bas za svakodnevnu upotrebu ili? Imam jaaako osjetljivu kozu koja je suha za poludit, osim masnije t zone. Imam Clarisonic miu koja mi je super, al ne koristim je svaki dan iako imam cetku za osjetljivu kozu. Jednostavno mi koza to ne podnosi vise od max 2 puta tjedno. > uz suhu i osjetljivu, moja ima i rosaceu. mene je spasila. ujutro i navecer ju vozam ko mrcedeza, nekad mi se otme i "ko ima vaki kavasaki" <3 :') > nema grebanja, nema svrbeza, nema zatezanja, peckanja, ma nema niceg, osim osjecaja lakoce, kao da koza prodise. > koristim ju s clinique proizvodima za rosacea kozu i suhu kozu s t-zonom. daklem s mlijekom ili sa pjenom za umivanje, a iza toga tonik onaj ljucibasti. iza toga krema za reaktivnu/rosacea kozu i adio bok. > nista s cetkama mi ne odgovara, ma najnjeznija cetka meni radi haos. Ajde super da imam informacije iz prve ruke od nekog ko isto ima poseban tip koze :* Onda jurisom do dm-a po Lunu :)
2017 02 21
> nefertiti111: > Ajde super da imam informacije iz prve ruke od nekog ko isto ima poseban tip koze :* > Onda jurisom do dm-a po Lunu :) cejndzaj za bodove!
2017 02 21
> cipelitza: > > nefertiti111: > > Jel bas za svakodnevnu upotrebu ili? Imam jaaako osjetljivu kozu koja je suha za poludit, osim masnije t zone. Imam Clarisonic miu koja mi je super, al ne koristim je svaki dan iako imam cetku za osjetljivu kozu. Jednostavno mi koza to ne podnosi vise od max 2 puta tjedno. > uz suhu i osjetljivu, moja ima i rosaceu. mene je spasila. ujutro i navecer ju vozam ko mrcedeza, nekad mi se otme i "ko ima vaki kavasaki" <3 :') > nema grebanja, nema svrbeza, nema zatezanja, peckanja, ma nema niceg, osim osjecaja lakoce, kao da koza prodise. > koristim ju s clinique proizvodima za rosacea kozu i suhu kozu s t-zonom. daklem s mlijekom ili sa pjenom za umivanje, a iza toga tonik onaj ljucibasti. iza toga krema za reaktivnu/rosacea kozu i adio bok. > nista s cetkama mi ne odgovara, ma najnjeznija cetka meni radi haos. A ja otvarala temu da mi netko pomogne sa savjetima o rosacei, ti ni slova :( Fala, fala... Daj please savjete vezane za umivanje, ciscenje lica, i pazis li ista posebno na prehranu? Ja sam rosacea tip 2, onaj koji podrazumijeva upalne procese koji izgledaju poput prištića...upale se riješila ali su mi ostale sve crvene točkice... Da li ih se ikad moguće riješiti-ako imaš pozitivno iskustvo daj please reci KAKO?! :D Koji su to Clinique proizvodi za rosaceu baš namjenjeni? Ima u Mulleru? Koju kremu kasnije stavljas? Ja sam jos na nekom rosamed mazilu sa kortikosterodima, pa ne znam dokad... Imam milijun pitanja jer se osjecam kao sama na svijetu sa tom rosaceom! :/
2017 02 21
1 2