Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

LCHF prehrana

U protvan ... tepsiju iliti pleh staviti peku papir..vezano za pečenje kruha..
2017 02 23
1.5kg manje, danas je 6 dan. Znam da je to voda, ali veseli. Bolesna sam malo pa čekam da mogu ubaciti vježbanje. I odlučila sam se povremeno uzeti voće, baš mi nedostaje i imam osjećaj da ga tijelo traži pa ću to slušati. :)
2017 02 25
Bravo ComeStai :) Naravno da veseli i daje snagu za dalje :)
2017 02 25
Pridružujem se čestitkama, bravo Come :) Ako dobro razumijem "nebitnost kalorija" u ovoj prehrani, to je zato što tijelo ne može metabolizirati toliku količinu masti pa izlazi iz organizma? Ta teza se da relativno lako provjeriti, ovisno o tome da li vam stolica pluta :') Ispravite me ako sam krivo shvatila.
2017 02 25
I još jedno pitanje, uzimate li suplemente? Imate li bojazni da unosite dovoljno vitamina i minerala?
2017 02 25
Ja pijem magnezij (preporuka je da se pije uz ovu prehranu, posebno na početku). Iskreno, sad jedem daleko više povrća nego prije i puno raznolikije tako da se ne bojim za vitamine i minerale. Nikad nisam bila tip od voća i jako rijetko sam ga jela (osim banana i lubenice). Naravno, planiram napravit pretrage nakon nekog vremena pa ću vidjeti kakva je situacija.
2017 02 25
Srećom da nisam gladna inače bi mi sad sline curile na ove slike :D Jel imaš recept po kojem si radila tijesto za pizzu? Mislim da tu nitko ne bu vikao na tebe, većina ne može doći do svih domaćih namirnica i većinom su na opuštenom LCHFu. Ja sam jučer za ručak radila faširance, celer i butternut tikva su glumili pečeni krumpir (čak su mi finiji nego pečeni krumpir) i umak od avokada. Uživancija :")
2017 02 27
Dobro zvuči, budem probala :) Avokado u multipraktiku zmješam zajedno s češnjakom, kiselim vrhnjem, sokom od limuna i soli, nekad dodam i neke začine, svježi sir, ovisno kak sam raspoložena i kaj trenutno imam doma.
2017 02 27
Imamo jedan zreli koji ćeka da ga se pojede pa... Sam mi je fuj fuj.
2017 02 27
ComeStai, kako ide? :) Upravo jedem avokado mousse pa sam se sjetila tebe, odličan je i ako nisi probala svakako probaj.
2017 03 29
Zaglibili malo, ali nastojimo se držati prehrane. Kile ne padaju. :) Najviše me muči psremanje obroka jer oduzima dosta vremena, a nemam baš mjesta da zamrzavam stvari.
2017 03 30
Ima koga? Isprobala sam nekoliko novih stvari i super su mi lepinje, nasličnije su mi kruhu na kakav smo navikli, super za sendviće i putovanja te tjestenina. Pretpostavljam da ste to već slagale, ali ako netko želi, zalijepim linkove. :)
2017 05 03
Može link :)
2017 05 28
Ja sam na LCHF-u preko dvije i pol godine i to mi je bila najbolja odluka u životu. Kile otišle dolje, ciste po jajnicima nestale, štitnjača se primirila... Ako kome treba inspiracija za receptiće ima na fb grupa LCHF Kuhajmo zdravo pa bi nam bilo drago da se pridružite :)
2017 05 29
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 23
1 2 3