Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka pudera :)

Bourjois healthy mix sam jedno vrime koristila i stvarno mi je bio super, pa sam presla na cc kremu s kojom sam jako zadovoljna i ne znan ni sama koji me djava natjera da ovaj kupim x-) bas sam se mislila bacit u potragu za nekom finom hidrantnom kremom. hvala @qwertz
2017 02 23
Curkee ja na kraju kupila L'Oreal True Match :") :")
2017 02 24
max factor lasting performance, rimmel stay matt
2017 02 26
od lakših pudera maybellene affinitone
2017 02 26
> HeidiArwain: > cure meni treba isto pomoc sa puderom. totalni sam antitalent sa puderima, podlogama... > koristim cc kremu, za dnevni look sam skroz zadovoljna, ali nije mi djava da mira i ja si kupim puder catrice hd liquid coverage foundation, mattifying.kad sam ga probala na ruci u drogeriji ja super sve zadovoljna, ali kad sam ga kuci namazala katastrofa, lice mi je izgledalo ko kad zemlja popuca za vrime suse. imate li kakav savjet sta kako stavit koju podlogu ili nesto da to bolje izgleda, da mi ne propadne tako stojeci u kutu ,:( Moguće je da imaš suho lice, koliko sam shvatila iz tvog posta, a još si kupila i mat puder. Uzmi neki puder za normalnu ili suhu kožu jer mat puder suho lice samo još više isuši i događa se tako nešto slično kao tebi. Sretno! :)
2017 03 04
hvala @Martina na savjetu.uvjerena sam da mi je koza masna i sjajna, ali u zadnje vrime primjecujem da se nakon koristenja micelarne dosta i susi.a na ovaj matt sam eto nasjela, bas je divan i krasan bio kad san ga testirala. x-)
2017 03 05
ja koristim catrice hd liquide i preodličan je, prekriva super, dugo stoji, ne masti se, odličan je <3
2017 03 06
Ima li koja cura da je kupila vfx od farmasi kozmetike? :)
2017 03 07
Drage cure, molim savjet za puder koji dobro prekriva, znači ne one lagane hidratantne podloge, al da je i učinkovito matirajući jer mi se T-zona zamasti za par sati sa skoro svakim koji sam isprobala... do sad sam koristila MF Lasting performance jako dugo ali bi rado promijenila, u obzir dolaze i Dior, MAC, Este Lauder ako netko ima iskustva... isto tako pliiiz tko zna za neki super korektor za podočnjake, da dobro prekriva a da ne naglasi bore oko očiju Hvala unaprijed!
2017 05 02
Po meni loreal true match i catrice hd liquide coverage, neznas koji je bolji :D
2017 05 04
1 2