Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prljava torbica

Trakavica i stres oko ove suradnje traju sad vec vise od 2 tjedna i htjela bih dobiti misljenje drugih, trebam li ustrajati i imam li pravo na povrat novca? U svakom slucaju ja dobivenu torbu ne mogu i ne zelim nositi jer je to za mene prljavo. Uglavnom, prica ide ovako: 1. Svidjela mi se jedna torbica, cijena je bila vise nego pristupacna, te sam bas zbog toga s oprezom isla ispitati korisnicu ima li ostecenja. 2. Prodavacica mi je na sva pitanja tada odgovarala priclicno brzo, uvjeravajuci me kako je sve ok, i kako je torbica jednom nošena, bez ikakvih ostecenja. 3. Na jednoj mi se slici mi se zaista i ucinilo da vidim neku mrlju oko zakovice,medutim korisnica me ponovno uvjeravala kako je sve ispregledala i nema nicega. 4. Uplacujem korisnici drugo jutro, te se dogovaramo da ce mi poslati tracking broj, što ona narednih nekoliko dana nikako ne cini. 5. Na moje upite da zelim tracking broj vise ne odgovara brzo, a kad je odgovorila tracking broj vise nije imala i ja vec tu pocinjem iskreno zaliti sto sam usla u suradnju jer brinem hocu li uopce dobiti paket. 6. Paket stize, ali ja ostajem u soku nakon otvaranja, torbica nije ostecena u smislu poderana, ali je puna raznovrsnih mrlja, sto mi je uopce gadljivo uzeti, kamoli nositi i sigurna sam da nije u redu takvo nesto slati pod jednom noseno i neosteceno. Mislim, gdje je to jednom noseno? (zapravo ne zelim znati odgovor) 7. Kontaktiram prodavacicu i saljem joj slike torbice koju mi je poslala, te iskazujem svoje nezadovoljstvo torbicom 8. Napomenula sam da zelim povrat, ali da zelim da mi uplati moje novce+ novac za povratnu postarinu jer ne zelim ja biti na gubitku zbog toga sto sam dobila prljavo 9. Prodavacica odgovara kako ce mi uplatiti samo onoliko koliko sam i ja njoj te da si torbicu zadrzim ako zelim. 10. Do uplate narednih dana ne dolazi, ja jos jednom pitam kad ce uplatiti, bahato odgovara kako je vikend i da ce uplatiti novce u ponedjeljak (20.02) 11. Nakon toga vise se ne javlja, a uplate nema.
2017 02 23
Napominjem, radi se o 45 kuna i znam da nije kraj svijeta, ali nije ni ok. Ne zelim se ovdje zaliti o tome kako sam ih zaradila jer to nije poanta. Smatram da ovakvo nesto nije ok poslati, neovisno o cijeni.
2017 02 23
...mislim da je torbica za smece a nikako za prodaju 8-) 8-)
2017 02 23
Nije nikako ok, ali ako ne uspiješ istjerati pravdu, probaj očistiti alkoholom, možda ode sve pa barem imaš torbicu...
2017 02 23
Zašto to diraš rukama bez rukavica?! od samog gledanja me strah neke zaraze :o :@ Šporkulja bljuc fuj bljuc Za početak opleti negativnu, linkaj joj ovu temu, stavi je na crnu listu.........
2017 02 23
Slažem se, torbica je prljava i nikako nije jednom nošena, po meni je to za negativnu ukoliko se ne zeli nagoditi i vratiti ti novce :/
2017 02 23
Jao jao. Negativna i ako vrati novce. Fuj fuj fuuuuuj
2017 02 23
Ma kao pristala je vratiti novce, znaci samim time je priznala svoju pogresku. Ne kuzim samo sto je mislila da necu skuziti da uplate nema. Ne kuzim ni odgovor nema ostecenja. Znaci ako je nisu psi rastrgali, sve drugo je besprijekorno??
2017 02 23
Pa vidiš da je jednom nošena - u nekom ratu, 6 mjeseci bez prestanka, u rovu......
2017 02 23
> gitadevi: > Pa vidiš da je jednom nošena - u nekom ratu, 6 mjeseci bez prestanka, u rovu...... :') :')
2017 02 23
Ajme meni,gadljivo.....
2017 02 23
> gitadevi: > Pa vidiš da je jednom nošena - u nekom ratu, 6 mjeseci bez prestanka, u rovu...... Torbica ima pravo na boracku pemziju ,:(
2017 02 23
Nisam nesto posebno gadljiva,ali stvarno je mogla oprat torbu .meni se cini kao kava ,a ovi rubovi su mi nepoznanica . Pitam se samo kao je nije sram bilo šetat okolo sa ovako prljavom torbicom .
2017 02 23
> Sanja8888: > Nisam nesto posebno gadljiva,ali stvarno je mogla oprat torbu .meni se cini kao kava ,a ovi rubovi su mi nepoznanica . > Pitam se samo kao je nije sram bilo šetat okolo sa ovako prljavom torbicom . Oprat? Mora da se šališ? Po zakovicama se vidi da nisu uopće izvorne zlatne boje, iznošeno do ibera
2017 02 23
A neznam ,meni stvarno izgleda kao kava (oko zakovica je kao uvuklo se smeđe)a neznam na zakovicama dali je ruzina ili prljavo . u svakom slučaju nije bitno,mora vratiti novac ,jer nije rekla istinu o stanju torbice
2017 02 23
1 2 3 4 5