Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nova u svemu

Pozitivna povratna puno znači, iako ne mora. Ja sam u početku slala čak prije uplate, čisto da ljudi steknu malo povjerenja u mene. Trenutačno popularni komadi odjeće po meni najbrže odu. Makar, uspjela sam prodati i zamijeniti odjeću za koju nisam nikada mislila da cu uspjeti. Svaka roba svoga kupca ima. A kakvih se krasnih i kvalitetnih stvari za male novce zna naci...sad vec rijetko sta i kupim u trgovini 😆
2017 03 06
Evo da se i ja javim i ja sam nova u svemu ovome.počela prije par dana i evo prodala i poslala već nešto i već za sad dobila 4 pozitivne ocjene.ide to pomalo.i da ja vjerujem da svaka roba ima svog kupca.koliko mi je toga stajalo u ormaru bez veze pa smo kćer i ja se dogovorile prodati.uvijek gledamo da bude fair price i da odjeća bude uredna jer nitko ne želi baš kupiti "mačka u vreći".u opisu treba opisati u kakvom stanju je roba koja se prodaje ako je loša, loša je pa će kupac sam odlučiti želi li kupiti ili ne.za laži ne bi trebalo biti mjesta a i čemu laganje kad radiš samome sebi sramotu.ja svima kažem da se sve možemo dogovoriti jer takva jesam.ako netko nije zadovoljan sa kupljenim ima svako pravo žaliti se.to je za mene fair play
2017 03 12
Hej ja sam isto nova u ovom!i ne kuzim znaci svida mi se kobkretno cipele i vec par puta slala poruku curi i ista?neznam gdje mogu vidjet dal sam dobila odgovor ili nisam ne snalazim se bas..
2017 03 13
Meni dođe mail kad mi netko pošalje poruku i stisnem na link gdje pise conversation i odmah me usmjeri na stranicu krpice u razgovor
2017 03 13
ja sam u početku kupovala i tako zaradila prve pozitivne ocjene. nakon toga je krenulo normalno. sretno :)
2017 03 14
evo jos jedne novajlije sretno nam svima <3 <3
2017 03 16
I ja dobivam mail i u njemu link za svaku poruku koju mi netko posalje. Sretno curke 😍
2017 03 17
1 2