Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

MIA DAMJANKOVIC Nije Kriva za Prevaru - MATEA MARKOVIC DA!!!!!!!

Lorna kad si primila zadnju uplatu "za nju"?
2017 03 06
> cipelitza: > > Mia2407: > > Ista stvar se meni dogodila, samo što je tetka joj trebala uplatiti jer je ostala bez novaca i ja kao prijateljica i osoba koja je radila s njom u firmi sam htjela pomoći i gospođa Divna je uplatila novac i ja sam automatski njoj dala te novce misleći da je tetka. > Koji rok si dala matei za uplatu ostatka? I kad planiras podnijeti prijavu protiv nje? To prepuštam gospođi Divni i matei. Problem je što u nijednom kontekstu matea nije se predstavila u moje ime, prvo gdje se spominje ime MIA DAMJANKOVIĆ je kod gospođe Divne koja je zaključila da se o meni radi po pitanju broja računa. Sve sam čitala i nigdje mm1888 nije spomenuto da je Mia Damjanković, jedino je napisala da se javno ne spominje njeno ime, ali to nije lažno predstavljanje tako da nemam osnove na čemu tužiti.
2017 03 06
> LornaSabic: > Ja nisam znala dokle to seže, danas sam vidjela prije koji sat njeno ime i prezime i povezala. Mislila sam samo da posudi novce pa odugovlaci s vraćanjem itd. ali sam poslije čula jos neke stvari i sad vidim i shvacam sta radi > hanami: > > Djevojke, zašto ju niste prijavile? Dovodite se u situaciju da se vas prijavi za prevaru ili podigne privatna tužba, Lorna tvrdi da "po takvom principu radi Matea"... > > Kako ne shvaćate da bi vi mogle imati problema. Zašto ju štitite? Vaša je moralna i građanska dužnost prijaviti saznanja o prevarama. I ujutro imas temelj za prijavu saznanja. Agencijama za koje znas da radi, najprije tu za koju si ti radila a platio ti je tko zna tko. Pa murji. Ovo nije zafrkancija.
2017 03 06
Ehee dobila je otkaz sa tog posla a vise ne znam tko mi je uplatio, trebam provjeriti račun jer je bilo prije mjesec i nesto.. Ali sigurno cu provjeriti samo da dođem do tokena.. > cipelitza: > > LornaSabic: > > Bez brige ponudila sam vec Divni sve info u inboxu iako zna vec dosta toga o njoj :) a Mia ju poznaje pa ce se ona obračunati s njom.. A sto se tiče firmi, isla sam na blef jer ne znam tocno za koga sve trenutno radi, stalno mijenja poslove > Ne divnoj. Agenciji za koju si radila a pare si vidila na jedvite jade i na jako mutan nacin. Sama kazes da je moguce da si nehotice sudjelovala u prevari jer su ti pare dosle ni sama ne znas od koga. I murji sa saznanjima.
2017 03 06
Ja nisam upoznata s tim toliko temeljito, i njezinim prevarama, ja znam samo sto je sa mnom bilo pa ne mogu pričati ovo ostalo sto sam samo čula. Svakako krećem prvo od osobe koja mi je uplatila novce. I nije mi problem otići dati iskaz
2017 03 07
> Mia2407: > > cipelitza: > > > Mia2407: > > > Ista stvar se meni dogodila, samo što je tetka joj trebala uplatiti jer je ostala bez novaca i ja kao prijateljica i osoba koja je radila s njom u firmi sam htjela pomoći i gospođa Divna je uplatila novac i ja sam automatski njoj dala te novce misleći da je tetka. > > Koji rok si dala matei za uplatu ostatka? I kad planiras podnijeti prijavu protiv nje? > To prepuštam gospođi Divni i matei. > Problem je što u nijednom kontekstu matea nije se predstavila u moje ime, prvo gdje se spominje ime MIA DAMJANKOVIĆ je kod gospođe Divne koja je zaključila da se o meni radi po pitanju broja računa. Sve sam čitala i nigdje mm1888 nije spomenuto da je Mia Damjanković, jedino je napisala da se javno ne spominje njeno ime, ali to nije lažno predstavljanje tako da nemam osnove na čemu tužiti. Gospodja je posve ispravno zakljucila. Uplatila je novac na tvoj rn. Ti joj dugujes pare jer se ispostavilo da je pokradena. Kome ti svoj racun dajes za ovakve stvari jest tvoj posve drugi problem, s tim osobama. Sta ti prepustas matei? Da divnu nateze za divninih preostalih 300kn (od 500kn) uplacenih na tvoj racun? Ne planiras podnijeti prijavu protiv matee za zloporabu tvojih osobnih podataka? Ti to ozbiljno? Ako da, ja sam potvrdu svoje pretopostavke o tome sto ti radis upravo dobila.
2017 03 07
> LornaSabic: > Ja nisam upoznata s tim toliko temeljito, i njezinim prevarama, ja znam samo sto je sa mnom bilo pa ne mogu pričati ovo ostalo sto sam samo čula. Svakako krećem prvo od osobe koja mi je uplatila novce. I nije mi problem otići dati iskaz Aha. Sad nisi. Kuzim. Za pocetak, mijenjaj tekuci rn.
2017 03 07
Znam sve ono sto sam rekla :) ostalo sam čula
2017 03 07
Jednom prije mjesec i nesto i to onoliko koliko mi je bila dužna. > hanami: > Lorna kad si primila zadnju uplatu
2017 03 07
> hanami: > Djevojke, zašto ju niste prijavile? Dovodite se u situaciju da se vas prijavi za prevaru ili podigne privatna tužba, Lorna tvrdi da "po takvom principu radi Matea"... > Kako ne shvaćate da bi vi mogle imati problema. Zašto ju štitite? Vaša je moralna i građanska dužnost prijaviti saznanja o prevarama. Prvo i osnovno nemam osnove za prijavu Državnom odvjetništvu, molim Vas da mi navede osnovu po kojoj bih ja mogla prijaviti dotično i odmah idem. Nigdje se dotična nije prestavila mojim imenom niti ukrala moj identitet, dok gospođa Divna napisala moje ime i prezime te su sve osobe krenule u prozivanje moga imena. Očito bolje poznaju ZKP pa neka me onda savjetuju ako znaju više.
2017 03 07
> Mia2407: > > hanami: > > Djevojke, zašto ju niste prijavile? Dovodite se u situaciju da se vas prijavi za prevaru ili podigne privatna tužba, Lorna tvrdi da "po takvom principu radi Matea"... > > Kako ne shvaćate da bi vi mogle imati problema. Zašto ju štitite? Vaša je moralna i građanska dužnost prijaviti saznanja o prevarama. > Prvo i osnovno nemam osnove za prijavu Državnom odvjetništvu, molim Vas da mi navede osnovu po kojoj bih ja mogla prijaviti dotično i odmah idem. Nigdje se dotična nije prestavila mojim imenom niti ukrala moj identitet, dok gospođa Divna napisala moje ime i prezime te su sve osobe krenule u prozivanje moga imena. Očito bolje poznaju ZKP pa neka me onda savjetuju ako znaju više. Prijava se vrsi policiji. Besplatno. Nek si ti ispriku dobila i nek ne moras ti varatit 300kuna jel?
2017 03 07
Evo pogledala sam, sjela mi je uplata sa racuna Bara Bratić. Mrvicu mi je lakše jer sam pretražila po fejsu i netu i nigdje mi ne izbacuje to ime i prezime pa se nadam da joj je ona stvarno nesto u rodu.
2017 03 07
> cipelitza: > > Mia2407: > > > hanami: > > > Djevojke, zašto ju niste prijavile? Dovodite se u situaciju da se vas prijavi za prevaru ili podigne privatna tužba, Lorna tvrdi da "po takvom principu radi Matea"... > > > Kako ne shvaćate da bi vi mogle imati problema. Zašto ju štitite? Vaša je moralna i građanska dužnost prijaviti saznanja o prevarama. > > Prvo i osnovno nemam osnove za prijavu Državnom odvjetništvu, molim Vas da mi navede osnovu po kojoj bih ja mogla prijaviti dotično i odmah idem. Nigdje se dotična nije prestavila mojim imenom niti ukrala moj identitet, dok gospođa Divna napisala moje ime i prezime te su sve osobe krenule u prozivanje moga imena. Očito bolje poznaju ZKP pa neka me onda savjetuju ako znaju više. > Prijava se vrsi policiji. Besplatno. > Nek si ti ispriku dobila i nek ne moras ti varatit 300kuna jel? Tko riješava kaznene prijave? Za ubuduće da znate Državno odvjetništvo.
2017 03 07
> Mia2407: > > cipelitza: > > > Mia2407: > > > > hanami: > > > > Djevojke, zašto ju niste prijavile? Dovodite se u situaciju da se vas prijavi za prevaru ili podigne privatna tužba, Lorna tvrdi da "po takvom principu radi Matea"... > > > > Kako ne shvaćate da bi vi mogle imati problema. Zašto ju štitite? Vaša je moralna i građanska dužnost prijaviti saznanja o prevarama. > > > Prvo i osnovno nemam osnove za prijavu Državnom odvjetništvu, molim Vas da mi navede osnovu po kojoj bih ja mogla prijaviti dotično i odmah idem. Nigdje se dotična nije prestavila mojim imenom niti ukrala moj identitet, dok gospođa Divna napisala moje ime i prezime te su sve osobe krenule u prozivanje moga imena. Očito bolje poznaju ZKP pa neka me onda savjetuju ako znaju više. > > Prijava se vrsi policiji. Besplatno. > > Nek si ti ispriku dobila i nek ne moras ti varatit 300kuna jel? > Tko riješava kaznene prijave? > Za ubuduće da znate Državno odvjetništvo. Babo bio na policiji danas, kazes. Sretna si sto se divna javila tvojim roditeljima. Inace ne bi povezala o cemu se radi. Al nek ti se divna javno isprica. Jer se obratila porukom tvojim roditeljima.
2017 03 07
Jel ta mala iz Đakova?ako je mama joj ima obrt.
2017 03 07