Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

MIA DAMJANKOVIC Nije Kriva za Prevaru - MATEA MARKOVIC DA!!!!!!!

Prema podacima koje Mia imaš, Divna je Mateina teta. Matea je Mia (po tome kako se ovdje pisalo, jel?!). Dakle Divna je tvoja teta. Tako ispada prema "zakljucima" i pisanim tragovima. Tak da to da se ona nije predstavila tvojim imenom drži vodu isto kao i ovo što sam napisala.
2017 03 07
Meni je ovo sve tako previše nonšalantno. U normalnim okolnostima, ničiji tata ne bi otišao u policiju i ne sazna ništa, nego bi se svim silama, zajedno sa kčerkom borio da se dokaže da je mateina prevara sa računima. Druga stvar koju bi normalni ljudi istog trenutka napravili je: vračanje novaca gospođi. Ova priča sa Miom i Matejom mi je blago rečeno čudna.
2017 03 07
> male8886: > Meni je ovo sve tako previše nonšalantno. U normalnim okolnostima, ničiji tata ne bi otišao u policiju i ne sazna ništa, nego bi se svim silama, zajedno sa kčerkom borio da se dokaže da je mateina prevara sa računima. Druga stvar koju bi normalni ljudi istog trenutka napravili je: vračanje novaca gospođi. > Ova priča sa Miom i Matejom mi je blago rečeno čudna. Eh da, i to jako :/
2017 03 07
mia, jel ti napisala sama da je trenutno na sudu sa 2 "likuše"? -.- Je, dakle parnica se već vodi protiv nje, to se samo dodaje i skuplja sve.
2017 03 07
> SaraKedavra: > mia, jel ti napisala sama da je trenutno na sudu sa 2 "likuše"? -.- > Je, dakle parnica se već vodi protiv nje, to se samo dodaje i skuplja sve. Mia ne zna ni sto ima osnove prijavit. Ni tko prijave koje se prosljedjuju odvjetnistvu zaprima. Hesteg - mia "ne zna"
2017 03 07
I zadnje od mene sada evo.. Dogovorila sam se sve gospođom Divnom. Matea ce vratiti novac sutra inace joj moj tata i ja idemo kuci u Križevce. I ne mogu vise visit po ovim forumima, moram ucit. A i vi valda radite negdje i bavite se necim drugim u zivotu osim mojim krpicama. Tako da ljudi uživajte, pozdrav
2017 03 07
> Mia2407: > Matea ce vratiti novac sutra oće, oće, isto kak je vratila sad neki dan i isto onako kako je "upravo kretala" u banku danas popodne tebi uplatit ostalih 300kn. Evo je, već stoji pred bankom i čeka da se otvori.
2017 03 07
Ja sam u ovoj temi tj.prethodnoj saznala čime se ona bavi?! Dajte pročitajte sto sam napisala, mislim da sam dovoljno jasna bila, pa nisam jadnik, vratila bih smjesta novce da su na takav način dobiveni..tek sad sam povezala sto bi moglo biti i istražit cu ali je vrlo vjerojatno meni rekla istinu o tetki. Pa nisam ja znala da vara ljude, mene nije prevarila meni je bila dužna.
2017 03 07
Ovo vec za oskara konkurira
2017 03 07
> cipelitza: > Ovo vec za oskara konkurira I bila bi prava zavrzlama oko dodjele istog u kategoriji best of the best... Kao prije neki dan u LA-u :)
2017 03 07
Budem ja nazvala Baru da potvrdim 😄
2017 03 07
> LornaSabic: > Budem ja nazvala Baru da potvrdim 😄 Držim fige. Pitaj ju da li zna Mateu, a onda da li je prevarena prije mjesec dana preko interneta.
2017 03 07
Ma da, nije mi nikakva frka, moze samo ispasti dobro ako stvarno i je prevarena pa da se riješi :) > hanami: > > LornaSabic: > > Budem ja nazvala Baru da potvrdim 😄 > Držim fige. Pitaj ju da li zna Mateu, a onda da li je prevarena prije mjesec dana preko interneta.
2017 03 07
koji 3P(M)🙄
2017 03 07
okrivljeni se ne sjeca da je uzeo lovu ,:(
2017 03 07