Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Wish dal je netko narucivao?

Dal je neko narucivao sa te aplikacije do koje cjene se smije narucit da nejde carina il sta vec posto se ne razumijem u to,bila bih zahvalna ak mi moze neko malo pojasnit kako to ide...??Hvala
2017 03 17
Odjeća smeće- te štrace možeš nabaviti na eBayu ili aliexpressu po jeftinijim cijenama :) kao i sve ostalo, ne samo odjeću.
2017 03 17
ovak za neki nakit i neke "bezvezne" stvarčice oke :D a za odjeću sam i ja cula da je koma 😂
2017 03 18
jesam ja, do određenog datuma nije stiglo, zalila se da hocu novce natrag, novci stigli..napisu mi mail, da ukoliko roba dođe mogu ju zadrzati..tako je i bilo..roba stigla..očaj živi, smrdi po nekakvoj gumi/gorivu ne znam ni ja..ne vrijedi ni tog džabaluka :/
2017 03 18
Ma vidjela sam da imaju dosta stvarcica za vjencanje sta mi je potrebno pa da pitam dal se uopce isplati narucivati
2017 03 18
ja naručila recimo 3D naljepnice za zid djeci za sobu. jeftino kao na slici, nemam pritužbe. i tako još neke sitnice. za vjenčanje baš nisam sigurna
2017 03 22
A jel netko zna dali se preko wisha moze kupovati sa visa poklon karticom, posto mi je racun u blokadi uzela bi poklon karticu ako se moze
2017 03 31
Imam pitanjce jedno, nećak mi je danas bio za kompjuterom i posto sam ja biser ostavila upaljen stranicu wish on je majstor gledao spinere Neznam ni ja Šta i kako je uspeo Al uspio mi je naručiti spinere u vrijednosti 424kn prošlo je više 8h kako piše na stranici maloprije sam išla da otkazom te silne spinere za neke mi nije dala pa sam tamo išla na razna pitanja neka nešto sam kemijala pa me čisto zanima dali ću dobit povrat novca ili pitam jer to stvarno nije mali novac, oplakala sam kad sam vidjela narudbe :(
2017 08 29