Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK IPAK POSKUPIO !!!

Od sutra krece poskupljenje.
2017 03 31
ma daj ajde, 20kn za mali paket! kupiš traperice za 50, platiš ih 70 s dostavom ,:( Aj još i traperice koje su teške, pa te i preporučeno dođe 18kn, ali neke laganije majice? ljetne haljine? Mislim, ako kupac hoće, na njemu je da si i plati, ali ja ću preko pošte primati. Pa i cipele je jeftinije primati- paket preko pošte 18kn, preko tiska 25. Daj bok.
2017 03 31
Ma da,ne isplati se ovdi ništa kupovat kad sve zbrojiš niti se isplati drugima od mene kupovat kad u dućanu na licu mjesta možeš za slične novce kupit ono što vidiš vlastitim očima.Iz tih razloga odlazim odavde za koji dan od stranice koju zovem od milja "moje štračice" :')
2017 03 31
> SaraKedavra: > ma daj ajde, 20kn za mali paket! kupiš traperice za 50, platiš ih 70 s dostavom ,:( Aj još i traperice koje su teške, pa te i preporučeno dođe 18kn, ali neke laganije majice? ljetne haljine? > Mislim, ako kupac hoće, na njemu je da si i plati, ali ja ću preko pošte primati. Pa i cipele je jeftinije primati- paket preko pošte 18kn, preko tiska 25. Daj bok. Upravo o tom pričam Sara. Prodavači mogu misliti da će svi pristati na ovo...ali ne hvala. Da kupim nošenu ljetnu majicu ili tajce od 30-ak kn..i jis platim 20 pt. Ne hvala! Pa to mogu kupiti u bilo kojoj trgovini..po izboru..novo. Neke artikle da..malo bolje..i skuplje....ili neki lot..tada mi nije problem ni takva pt. Ali za ovakve sitnice..zaobišla bih.
2017 03 31
Dobro, s pozitivne je strane šta je cijena ista za web obrasce. Ali to mi je tlaka, pa skidaj stranicu pa nosi printat pa nosi natrag na tisak. Neka, treba Gazdi još jedan helikopter.
2017 03 31
E sto je s onim paketomatom? Sta nije tamo slanje 15kn samo moras svoju kutiju donjeti?
2017 03 31
Već vidim određene prodavačice koje će grebati kupca na ovaj način za fkn 5 kn :') Jer znamo da se i za manje tu ciganilo.
2017 03 31
Prije su paketi bili jeftiniji i poskupili - opet se slalo Tiskom. Zatim su smanjili dimenzije paketa - opet se slalo Tiskom. Kad su tjedni Crvenog križa - opet se šalje Tiskom, bez obzira na dodatnu nadoplatu markice. Tako da ne vjerujem da će ovaj put većina prestati koristiti usluge Tiska. Nekome je Tisak bliže pa mu je praktičnije slati/primati paket u svojoj blizini nego dodatno trošiti na prijevoz do pošte. Netko ne voli čekati ili ne može čekati dostavu poštara i praktičnije mu je podići paket na Tisku kada mu najbolje odgovara. Netko ne voli brinuti o tome kako zapakirati paket za slanje poštom, kada Tisak nudi kutiju.
2017 03 31
Ali da su pretjerali sa cijenama, mislim da jesu. Ovdje se nađu i nove stvari, puno jeftinije. Veseliš se kad naletiš na neku torbu koja je npr. 50-60kn, nova, ima možda još i etiketu iz Deichmanna i onda za tu torbu platiš 30kn poštarine Tiskom, jer prema dimenzijama stane jedino u L kutiju. Onda još budeš slučaj kao ja, da mora trošiti na prijevoz, jer mu Tisak nije blizu... Tako da što se mene tiče, radije kupim u trgovini ili tražim putem pošte ako postoji mogućnost da poštar donese pošiljku.
2017 03 31
Velikom broju ljudi pošta uopće nije praktična, tako da ćemo i dalje koristiti usluge Tiska... bez obzira na cijenu. Ja, recimo, svog poštara uopće ne poznajem. Radnim danom kad on raznosi poštu ja sam na poslu, i to dosta udaljenom od mjesta stanovanja. Jednostavno ga nemam prilike sresti. Puka je slučajnost što mi je suprug kod kuće, pa on može preuzeti paket. Da mi nešto stigne poštom, a nema tko preuzeti, mogla bih se slikati s onom njihovom obavijesti o paketu koji "mogu preuzeti u poštanskom uredu"... jer ne mogu. Taj isti poštanski ured radi pon-pet od 8-14 sati, baš kao i ja. Subotom ne rade... dakle, ciao moja vrijedna i nezamjenjiva pošiljka s krpica :P To su razlozi zbog kojih je Tisak većini mnogo prihvatljivija opcija.
2017 03 31
Kad su tek počeli s uslugom Tisak paket,paketi svih dimenzija su bili 10kn,a kuverta 5 kn. Mislim da to sve govori. Preporučeno slanje u pošti za paket do 500g je 15kn i 20 lp...doma spakiram i riješeno,a imaju i opciju da primatelju paket ne donese poštar,nego naznačite osim imena i prezimena i broj moba te adresu poštanskog ureda u kojem primtelj podiže paket nakon poruke na mobitel da je paket stigao. Usluga se zove od Ureda do ureda. Nakon što su mi prije 14 dana nasilno otvorili paket....izbjegavam Tisak u širokom luku o:)
2017 03 31
Haha, onda se ovdje ni ne isplati vise prodavati. Vecina ce nas zaboravit na krpice cini se. Vise se ne isplati. :/
2017 03 31
Ja sam prošli tjedan poslala poštom kutiju dva puta veću od tiskove L kutije (znači, stvarno ogormno). 4,950 kg je bila teška a cijena je bila ravno 20 kuna. S tim da sam lijepo dobila i broj za praćenje. Poslano u petak ujutro, u ponedjeljak već stiglo (relacija Zagreb-jug Dalmacije). Jedini je problem što pošta zna često zagubit pakete i pisma čak i kad su praćeni. Puno na poslu radimo s njima i stvarno se pokazalo tako, a do povrata se moraš mučit i to dobiješ samo poštarinu + navedenu vrijednost. A što staviš veću vrijednost paketa, to ti je početna poštarina veća (pa onda uvijek ideš na to da staviš što manju vrijednost i u slučaju gubitka si se zenuo). A vezano za ovu novu situaciju...kupcu uvijek šaljem po volji, a sebi ću uvijek gledati (pogotovo sad) da primim poštom ako je moguće. Vidim sad i da je račun Tiska kao firme od danas blokiran. Tako daaaa, ne znam baš koliko će to nadalje ići glatko.
2017 03 31
> SaraKedavra: > ma daj ajde, 20kn za mali paket! kupiš traperice za 50, platiš ih 70 s dostavom ,:( Aj još i traperice koje su teške, pa te i preporučeno dođe 18kn, ali neke laganije majice? ljetne haljine? > Mislim, ako kupac hoće, na njemu je da si i plati, ali ja ću preko pošte primati. Pa i cipele je jeftinije primati- paket preko pošte 18kn, preko tiska 25. Daj bok. Baš tako :)
2017 03 31
od sutra vrijede nove cijene, slala sam paket malo prije i cijena s paketa je danas 15 kn,od sutra sve velicine idu za 5 kn gore
2017 03 31