Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK IPAK POSKUPIO !!!

A kako je sa aplikacijom na mobu,da li i tu ostaju stare cijene ili ?
2017 03 31
Hvala na objašnjenju , ako ne trebam Printati onda to stvarno i nije losa solucija:)
2017 03 31
ne treba radit account,već neko vrijeme šaljem tako da dođem sa print screenom bar koda na mobitelu. jedini je problem šta na Tisku moram pogodit smjenu od normalne ženske,jer baba u drugoj smjeni odbija 'naučit' skenirat moj mobitel -.- uglavnom kad kupujem tražim slanje poštom,osim u slučaju cipela. ali čini mi se da ću sada i cipele tražit slanje poštom (ono za 18kn), jer su mi ove cijene previše bezobrazne i zapravo se više uopće ne isplati slanje Tiskom za većinu stvari.
2017 03 31
Po meni se više ne isplati slati putem Tiska , onda bolje ponovo preći na poštu ispadne jeftinije . A i svaku preporučenu pošiljku možete pratiti putem interneta . Osim toga nekad paket putem pošte prije dođe na odredište nego onaj kad se šalje Tiskom .
2017 03 31
Treba Todorića izvaditi iz vruće kaše,a tko će nego opet beeee beee ovce.😈😈😈
2017 03 31
Ja šaljem/primam isključivo poštom. I primopredaja. Tisak je isključen. Nemam namjeru plaćati kartu za autobus do grada radi jednog paketa. Također, ako ti doma sam zapakiraš paket, opet prođeš jeftinije u pošti.. Najlakši paket preporučeno je 10.50, srednji 15.20 a ako baš moraš neki teži imaš paket za 18kn di je težina do 2kg, 2-5kg je oko 20, 25kn... i svi imaju šifre za praćenje. Obična slanja ne podržavam, niti tako poslujem. Bitno je da osiguram i sebe i dr. stranu. Kutije za slanje možeš nabavit po šoping centrima, kioscima, dućanima, ionako to bacaju, pa barem možeš pitati i uvijek daju, a ostalo doma u vrećicu koju zaljepiš dobro..i sve uzmu, bitno da su podaci vidljivi na bijelom papiru i tjt..
2017 03 31
Da, blokiran Tisak, Ledo, Jamnica, Pik, Konzum....tko zna šta će bit ..piše u novine-//
2017 03 31
> Majalike: > Da, blokiran Tisak, Ledo, Jamnica, Pik, Konzum....tko zna šta će bit ..piše u novine-// I kulenovi :,'(
2017 03 31
Kakav god paket šaljem poštom do 2kg težine,ako je preporučeno,platim 15kn.
2017 04 01
A neki šalju za 10kn. Nije mi jasno.
2017 04 01
ako je nešto lagano, preporučeno slanje bude 10,50kn. tako mi izađe na onom kalkulatoru na stranicama pošte, a s obzirom da sama doma pakiram toliko me izađe i u pošti :)
2017 04 01
> Majalike: > Da, blokiran Tisak, Ledo, Jamnica, Pik, Konzum....tko zna šta će bit ..piše u novine-// Biti će ono što banke odluče. Njihova odluka može pomoći velikim dobavljačima Agrokora, a može ih odvesti u provaliju. Nezavidna situacija, vrlo ozbiljna u hrvatskom gospodarstvu.
2017 04 01
Stvarno ne shvacam cemu tolika zbrka oko 5 kuna, 2.5 kn kupac 2.5 kn prodavač i rijeseno 😂😂
2017 04 01
to mi sinoć rekla teta na kiosku da poskupljuju za 5 kn nisam mogla vjerovat,sramota,ovo je previše,skuplji tisak nego kupljena stvar,valjda misli Todorić da će ga tih 5 kn spasit,sramota :s :s
2017 04 01
Imam paketomat u blizini, ali me strah slati tako. I ne kužim - piše na netu da je paketomat 15 ili 20kn. Može mi netko objasniti kak ide to slanje paketomatom?
2017 04 01