Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK IPAK POSKUPIO !!!

istina je i da kasne. nedavno sam primala nešto preko Tiska i kasnilo je. Inače dođe kroz 3 dana, sad je trebalo cijeli tjedan skoro. Poštom definitivno dolazi brže, najčešće odma sutra ili preksutra.
2017 04 06
Da li je netko imao problema sa nedolaskom paketa preko tiska, poslala sam paket u prosli petka i curi jos nije stigao, pise da je u distribuciji prema primatelju i zadnja informacija je da je 1.4. bio u Splitu a inace ide za Zagreb.. Kome da se obratim?
2017 04 07
Ne saljite tiskom ljudi. Meni je cak oriflame prije tjedan dana poslao obavijest da samo postom sada salju do daljnjeg...ako se sto promijeni javiti ce. Znaci tisak...X!!!
2017 04 07
> maxxica: > A-ha, dakle za paketomat mi treba kutija....a ništ, ostajem pri starom, samo ću sad popunjavat on-line formular (ako netko još nije skužio, za on-line popunjen obrazac su cijene stare). može pojašnjenje - ako popunim on line formular i odem poslati paket preko tiska, cijena je ista kao i prije?
2017 04 07
da, cijena je kao prije, ja sam slala prije 2 dana i cijena je ostala ista kao prije poskupljenja!
2017 04 07
Da ne otvaran novu temu...Za cure koje su poslale pakete 31.3. priko Splita.Od službe za korisnike sam dobila informaciju, da se kamion prevrnija i sve se stumbalo,paketi se sortiraju....Svi koji su napisali br mob će bit obavješteni u pon,da li će im se isplatiti šteta ili paketi proslijedit dalje na odredište. Da li je ovo istina,pojma neman...ovako mi je rečeno,samo prenosim dalje :D
2017 04 07
Ja sam prije 4 dana platila mali paket 25kn.
2017 04 10
Zna li tko koliko treba da dođe novac kad se šalje otkupninom? Prvi put sam slala korisnici tako , prije 10 dana i još mi nista ne dolazi. Ona je preuzela paket i platila .
2017 04 10
IvanaHercegovac, dragi nedavno slao tako .. dobio novce nakon 5-6 dana..možda ovisi o udaljenosti, ne znam..
2017 04 11
> sonja90: > Frka 4dana a onda cete svi pisati "Saljem postom i Tiskom". Pa ostanite principijalne i saljite postom. Vidi ljudi šalju i dalje pa dize cijene. Moze mu se. > Ajd se usprotivite vise al se i drzite toga, forsirajte postu. > Da ima tko pametan i bar dio rasprostranjen kako je Tisak, vec bi uveo isto. Cista zarada. Slazem se u potpunosti s tobom.
2017 04 11
> blacksheep: > IvanaHercegovac, dragi nedavno slao tako .. dobio novce nakon 5-6 dana..možda ovisi o udaljenosti, ne znam.. Hvala na odgovoru😉
2017 04 11
> IvanaHercegovac: > Zna li tko koliko treba da dođe novac kad se šalje otkupninom? Prvi put sam slala korisnici tako , prije 10 dana i još mi nista ne dolazi. Ona je preuzela paket i platila . Zna se nekad to oduziti. Ako je podigla paket stici ce ti novci kad tad ;)
2017 04 11
Je li netko imao slučaj da je paket stigao, a da ga osoba nije podigla 6 dana... u međuvremenu piše da je paket predan primatelju, ali nije... ja sam skroz zbunjena... pisala sam Tisku preko kontakt obrasca, ali ne razumijem, paket se jedino mogao vratiti negdje... ali lijepo piše PREDAN PRIMATELJU... a nije... barem tako tvrdi osoba koja je paket trebala preuzeti... ( inače, ne radi se o nečem što sam slala preko Krpica...)
2018 03 14
> lilarose: > Je li netko imao slučaj da je paket stigao, a da ga osoba nije podigla 6 dana... u međuvremenu piše da je paket predan primatelju, ali nije... ja sam skroz zbunjena... pisala sam Tisku preko kontakt obrasca, ali ne razumijem, paket se jedino mogao vratiti negdje... ali lijepo piše PREDAN PRIMATELJU... a nije... barem tako tvrdi osoba koja je paket trebala preuzeti... ( inače, ne radi se o nečem što sam slala preko Krpica...) Ako je predan primatelju , onda je predat primatelju ... traže osobnu iskaznicu na Tisku ili neki oblik indetifikacije ( broj pošiljke itd ) Jedino ako je paket predan nekoj drugoj osobi , zbog greške radnika na Tisku ...tj nepažnja ili jednostavno nemar . Onda treba zvati služb za korisnike ... nemoj im je javljati mailom jer ne odgovaraju ...dakle telefon u ruku i zovi onaj broj .
2018 03 16
Ok, hvala na odgovoru... :) poslala sam toj osobi broj telefona, pa nek ih ona zove, na kraju krajeva, greška je na njenom kiosku, sve je uredno otpremljeno i došlo na njen kiosk.. ona najbolje zna da li joj je pošiljka uručena ili ne... :D
2018 03 17
1 2 3 4 5