Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK IPAK POSKUPIO !!!

nisam znala da je danas tisak poskupio... iskreno, malo puno, ali opet komocija nema cijene...jer zaista na Tisak možeš doći i svetkom i petkom i maltene od 0-24 i preuzeti ga kad god.
2017 04 01
a ništa sad će ljudi fakat dijeliti poštarinu pola pola ... najpoštenija varijanta :)
2017 04 01
> maxxica: > Imam paketomat u blizini, ali me strah slati tako. I ne kužim - piše na netu da je paketomat 15 ili 20kn. Može mi netko objasniti kak ide to slanje paketomatom? Trebas imati svoju kutiju, ispuniš na internetu obrazac, naljepis ga na paket i onda ubaciš paket u paketomat:)
2017 04 01
Evo maloprije predala paket, S kutija 20 kn, dakle od danas nove cijene. L kutija 30 kn, a slanje postom kao paket izadje od 18 do 20 kn. Po meni dosta velika razlika
2017 04 02
> supergirlR31: > Ja šaljem/primam isključivo poštom. I primopredaja. Tisak je isključen. Nemam namjeru plaćati kartu za autobus do grada radi jednog paketa. > Također, ako ti doma sam zapakiraš paket, opet prođeš jeftinije u pošti.. Najlakši paket preporučeno je 10.50, srednji 15.20 a ako baš moraš neki teži imaš paket za 18kn di je težina do 2kg, 2-5kg je oko 20, 25kn... i svi imaju šifre za praćenje. Obična slanja ne podržavam, niti tako poslujem. Bitno je da osiguram i sebe i dr. stranu. Kutije za slanje možeš nabavit po šoping centrima, kioscima, dućanima, ionako to bacaju, pa barem možeš pitati i uvijek daju, a ostalo doma u vrećicu koju zaljepiš dobro..i sve uzmu, bitno da su podaci vidljivi na bijelom papiru i tjt.. Slažem se sa svime, i ja slanje poštom preferiram više, za Rijeku zadnji paket u 2 dana došao, a nekad na Tisak čekam i po 4 dana.
2017 04 02
A-ha, dakle za paketomat mi treba kutija....a ništ, ostajem pri starom, samo ću sad popunjavat on-line formular (ako netko još nije skužio, za on-line popunjen obrazac su cijene stare).
2017 04 02
Ja od sutra šaljem samo poštom. Ovo je bezobrazno. 30% veća cijena za S paket... ma da je 1kn, ajd... ali odmah - 5kn. Ipak: Stare cijene su ostale ako se paket kreira internetom... naravno, treba printer... a osim toga nekad sam u gužvi i šaljem na brzinu i neda mi se još i to radit... Plus: poštom ide brže, a sad je i jeftinije!!
2017 04 03
Gospon Todorić u zadnjim trzajima izgleda sve diže po 5 kn :') Filteri za duhan koji su koštali prije par dana 15 kn..sada su 20 :')
2017 04 03
uza sav bezobrazluk vezan uz poskupljenje slanja paketa, jutros dođem na prvi tisak s kojeg uvijek šaljem pakete - zatvoren !!!! putujem dalje do slijedećeg - ne radi sustav, nastavljam do trećeg - nemaju S kutiju kakva mi treba nego samo M (kao da i ovako nije dovoljno skupo slanje), poslala sam paket tek sa četvrtog tiska, a sve to silazeći s tramvaja na putu do posla, i naravno kasneći na posao punih pola sata zbog toga !!!!!!!!! :@
2017 04 04
Upravo sam htjela otvoriti temu, ali sam vidjela Vašu. Isto neugodno iznenađenje upravo danas. Ukrali su mom djetetu sladoled! ZA 5 KUNA!!!!! Pa nije to malo! Nisu normalni! BOJKOTIRAJMO TISAK! Ja neću sigurno više slati ni primati sa Tiska. Sramota!
2017 04 04
Ne samo da je poskupio već se i brutalno usporio. Paket mi je poslan u petak iz Rijeke, gledam jutros - još uvijek u Rijeci "u distribuciji prema primatelju", znači peti dan već. Valjda i štede na prijevozu pa kamione s robom šalju jednom tjedno. ,:( :s
2017 04 05
Stvarno... sad i ja gledam... poslala u ponedjeljak oko 10h ujutro... i zadnji status je OD JUČER - u distribuciji prema primatelju - ali još stoji mjesto odakle sam poslala... strašno... pa uvijek je dolazilo za 3 radna dana...
2017 04 05
Sve je to lijepo... ali meni u mobitel poruci ne očitava barkod... nit u poruci, niti kad ga skinem, nikako... Samsung Galaxy imam, nije neki žnjižblj... Sad sam poslikala barkod i napisla onu šifru... pa ću vidjeti kako će to sutra funkcionirati na kiosku... nekako mi ne ulijeva sve to povjerenje... ah...
2017 04 05
Strava,pošta je sad puno povoljnija i ne mogu vjerovati da je veliki paket 30 kn,ja na pošti veliku kutiju i to duplo vecu od L na kiosku platim 20 kn,NEMOJTE IZ PRINCIPA SLATI TISKOM,ja više NE :@
2017 04 06
Upravo tako!Iz principa neću više slat tiskom! </3 Em su digli cijene em paket putuje tj još uvik u distribuciji prema primatelju 7 dana. Prije bi doša na odredište da je poslan iz Kine :@
2017 04 06