Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Mislim da me vara

Ne zivimo skupa ali cesto prespavam kod njega. Veza nam je bila do nedavno dobra. Da bi odjednom on stalno putovao u drugi grad kao po materijal, onda bih saznala da taj materijal ne postoji. Svaki put kad ga pitam sto je radio u tom gradu pocne svada napadne me i ne da mi odgovor. Zatim, poskrivecki mi je uzeo mob obrisao broj od svoje mame sestre brata. Svih njegovih prijatelja. I tu sam trazila objasnjenje nastala ni svada. Zatim stalno u razgovoru mi govori da mu ne kopam po stvarima kad sam kod njega. Skriva mob kad smo skupa. Nikad ga nema. Uvijek kaze da ga je negdje zametnuo. Po noci nekad znam nazvati na skriveni i zauzeto mu je. S kim ima pricat u 1 ujutro? Kad ga pitam ne da mi odgovor nego kaze da sam luda da umisljam i nek odjebem sa glupostima. Ne znam sto da mislim? Nisam ga nikad ulovila u prevari al sve ukazuje na to i osjecam promjene u ponašanju.
2017 04 19
Sva sreca pa ti ponos ne smeta ni kad ti kaze "da odjebes".
2017 04 19
Pa možda je ludo,ali ako ikako možeš prati ga kad sumljaš da ide nekuda npr po taj materijal Ili mu dođi doma,ali nemoj se najaviti,tipa reci idem u shoping ili nešto,i onda odi njemu i probaj uzeti mobitel Tako sam ja bila napravila sa bivšim,kad mi je reko da bezveze sumnjam,pa sam napravila šou,samo ja sam jako dominatna u svađama i svemu,pa samnom ne može ni jedan lako niti me smuljat nešto,ali uvijek moraš imati dokaz ,a ovako bez dokaza ga dzabe napadaš,samo ga onda još više živciraš Kad uhvatiš ili poruke ili uživo e onda poludi,dok nemaš toga onda samo mudro šuti i kopaj koliko možeš da ne skuži
2017 04 19
I to isto prije nikada nije radio. Nikada. A nemam dokaze da me vara. Ma samo da imam jedan jedini dokaz nestala bi mu iz zivota
2017 04 19
Pa ucini upravo to sta ti je rekao. Odjebi. Ne znam cemu se trudit oko nekoga tko te ne jebe 2 posto. Ka sta je cipelitza spomenila, moras imat bar malo ponosa.
2017 04 19
Sta ce ti dokaz da te vara, pa nije to jedini nacin iz kojeg bi tribala prikinit s njim. Pa vidis mu po ponasanju da ga vise nije briga. Drzi do sebe, nemoj bit slapa i odjebi to.
2017 04 19
to ti je gotova stvar, desava se, najbolje da prekines sa njime svaki kontakt i krenes dalje
2017 04 19
Da rezimiramo: - laže ti - uzima ti mobitel bez pitanja i briše brojeve - skriva mob - kasno navečer razgovara s nekim, odjednom - rekao ti je da odjebeš - stalno se svađate kad pitaš bilo kakvo objašnjenje I ti još tražiš dokaz da te vara da ga ostaviš? Pa sve i da te ne vara, zar ti ovo nije dovoljno? Ignorira te totalno, nezainteresiran je. Imaj malo ponosa i pošalji to sve u tri lijepe, nemoj se ponižavati kad te već on ponižava.
2017 04 19
> nefertiti111: > Sta ce ti dokaz da te vara, pa nije to jedini nacin iz kojeg bi tribala prikinit s njim. Pa vidis mu po ponasanju da ga vise nije briga. Drzi do sebe, nemoj bit slapa i odjebi to. Pa dobro ja sam scenična,oću vidit na svoje oči,oću istinu ,a onda da me zapamti ,pa ga izbrišem iz života
2017 04 19
Bas to. Htjela bi vidjeti na svoje oci. Jer ako sam ga napala i optuzila a nije krv nekako i opravdavam to njegovo odjebi. Al opet zasto mi je obrisao brojeve? Zasto me Laze da ide poslovno? Jer ja ga otvoreno pitam sto me lazes sigurno me i varas i on tek onda popizdi na mene
2017 04 19
I nije da me stalno ignorira. Naravno da bi otisla da me ignorira. Ali on se ujutro prvi javi, on prvi zove, sve on. Samo kad ga pitam za stvari koje mi nisu jasne pobjesni na mene, napadne me kaze mi da sam luda i da odjebem. I onda se maknem taj dan. I sutra dan se javi kao da nista nije bilo i odnos nam je super dok ne uradi nesto nelogicmo i ja ga upitam "zasto si to uradio sto skrivas sto mutis" i opet odjebi izmisljas luda si ostavi me na miru. I tako u krug. Osjecam se kao luda osoba. Jer me nakon tog odjebi on trazi. Ne ja njega. Nego on mene.
2017 04 19
Svjesno si u takvoj vezi, ovo gore napisano sve stoji. Laže ti, ne govori ti sve, ima te svoje epizode. I dalje si s njim. Kako sad da ti mi pomognemo? Ne znamo vara li te. Ali imamo stav o tome što bi možda bilo dobro za tebe, gledajući to ovako sa strane. Na tebi je sve ostalo.
2017 04 19
> nefertiti111: > Sta ce ti dokaz da te vara, pa nije to jedini nacin iz kojeg bi tribala prikinit s njim. Pa vidis mu po ponasanju da ga vise nije briga. Drzi do sebe, nemoj bit slapa i odjebi to. Upravo to! Bjezi od toga dok jos mozes
2017 04 19
Nećeš ti draga otić ni kad šamar pobereš
2017 04 19
Ma nek on tebe ne vara. Poavljaj si to i kad dobijes prvu preko zuba. Ako te ne vara, nema veze.
2017 04 19
1 2 3 4 5 ... 6