Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ostavljate li povratne?

Pozz zenskice. Imam pitanje. Naime uocila sam u zadnje vrijeme da nekada moram moliti cure sa kojima sam suradivala da mi ostave povratne. Malo mi je glupo to da nekoga trazim ali opet ako to ne uradim banana nemam potvrda o dobrom poslovanju. Smatrate da bi svima nama trebala biti duznost ostavljati povratne ili ne? Meni je nekako to pod normalno da nekome ostavim povratnu pa tako i drugi meni.
2017 04 28
Meni je takoder pod normalno odmah nakon suradnje ostaviti, ali sam primjetila da neke cure ne ostavljaju...
2017 04 28
Ja sam uvijek ostavljala i ostavljat cu. A u zadnje vrijeme mi se bas nekoliko puta dogodilo da onako molim plizz moze povratna. Malo mi bude bed al mislim si boze moj pa to je par sekundi posla
2017 04 28
Da ja takoder napisem da ostave ako zele, mozda zaborave al opet ne znam kako, ja cim zavrsim suradnju ostavim i gotovo :)
2017 04 28
Ja ostavim svima, a tko ne ostavi meni ni ne molim ga.
2017 04 28
> IvanaHercegovac: > Ja ostavim svima, a tko ne ostavi meni ni ne molim ga. Također, al velik broj cura ne ostavlja..zašto? Tko zna, biće ni one ne znaju
2017 04 28
> Majalike: > > IvanaHercegovac: > > Ja ostavim svima, a tko ne ostavi meni ni ne molim ga. > Također, al velik broj cura ne ostavlja..zašto? Tko zna, biće ni one ne znaju To se i ja pitam. Mozda im je problem par sekundi izdvojit
2017 04 28
Ostavljam, one imaju velik faktor na krpicama svima nama i mislim da nije uredu ne ostavljati ih. Jednom sam uspjela zaboraviti jednoj gospodji ostaviti povratnu, pa sam to ucinila nakon 2 mjeseca kad sam listala povratne na svojem profilu i naisla na njezinu. Bas mi je bio bed jer sam zaboravila, a ni ona me nije podsjetila :/ ali mislim da ti nema sta biti neugodno, to je nekako obrazac pristojnog ponasanja na krpicama, njoj bi trebalo biti neugodno sto ti ju nije ostavila (kao ja npr. ,:) )
2017 04 28
Svima ostavim i volim napomenuti da i meni ostave jer cure jednostavno ili zaborave ili su nove pa ne znaju.....iako ima i onih koje ne žele tako da kod njih ne pali napomena...😉
2017 04 28
Ostavit povratnu je i stvar kulture ;)
2017 04 28
Ja ostavljam svima i ne tražim nikad da kupci ostave i meni. U ovih godinu dana koliko sam na krpicama "zakinuta" sam za oko 15-ak povratnih. Meni se osobno nije nikad dogodilo da bih zaboravila ostaviti povratnu, ali ima nas svakakvih ;) Većina cura s kojima sam surađivala ipak vode računa o tome i slažem se da bi to trebalo biti pravilo i obveza svih koji kupuju/prodaju ovdje.
2017 04 28
I ja ostavim svima...obavezno, ali također sam ostala "zakinuta" cca dvadesetak povratnih...i uvijek sam se pitala zašto...
2017 04 28
Obavezno ostavim.....
2017 04 28
Ja ostavim a druga strana kako hoce ..Nikome ne pisem zasto nema povratne .
2017 04 28
uvijek ostavim :")
2017 04 28
1 2 3 4