Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ostavljate li povratne?

Ja ostavim, zašto ne
2017 05 10
Ostavljam,to je pravilo krpica i ne razumijem one koji ne ostavljaju,mislim da je to nepristojno i nepošteno.
2017 05 15
i meni se desilo već nekoliko puta da ne dobijem povratnu, al sad pošto ja većinom kupujem , čekam da cura prvo meni ostavi povratnu pa tek onda joj uzvraćam, jer sam bila zakinuta za ocjene. ipak ona mene mora prvo ocijeniti, pošto sam ja ta koja je kupovala pa je red da me prvo ocjeni kao kupca, uplatu ,brzinu, komplikacije ako ih ima itd.
2017 05 15
Meni se događa u zadnje vrijeme da ne dobijem povratnu informaciju je li paket stigao, je li sve u redu (pretpostavljam da je, čim nema ni traga ni glasa od kupca), ali svejedno... Jedna žena me je zamolila da joj pošaljem isti dan tuniku jer joj treba za prigodu u nedjelju. Tunika nije bila kod mene, podigla sam pola kuće doma na noge da bi se to poslalo isti dan, jer Tisak kod nas radi svega do 13:00 pa je bilo na knap. I ništa, nema nikakve informacije, je li sve oke, odgovara li... A poslala sam i poruku. Isto je bilo i sad kupnjom jedne bluze, žena ni a ni b nakon što je preuzela paket... Ono što me najviše žalosti u tomu svemu jest da se na kraju javljaju kupci samo ako nešto nije u redu, a kada je sve super, ništa. Stvarno smo mi ljudi u banani. Umjesto da se osvrćemo na lijepe stvari, uzmemo ih zdravo za gotovo. I da, ne ostaviti povratnu je nepristojno. Isto tako, ako ste već surađivali s nekom korisnicom, samo editirajte povratnu. Meni se to nedavno desilo, a prezadovoljna sam kupovinom po drugi put. Lijepo sam editirala svoju povratnu, napisala da je to već druga odlična suradnja i eto. Sve se može, uz minimalan trud ;)
2017 05 20
Naravno, uostalom to je stvar kulture. :")
2017 05 20
Naravno,kupcu odmah nakon uplate,prodavacu kad primim posiljku i javim da je stigla..
2017 05 21
Ja kao kupac ostavim prva,a ispadne i kao prodavač ?a povratne necu ni komentirat,tako da sam odlučila poučena vašim iskustvima isto obrisati ako ne dobijem nakon sto ponovo podsjetim na ostavljanje povratne.
2017 05 23
Povratnu obavezno ostavljam, a prije toga uvijek pitam kupca je li zadovoljan porukom. Ako ja kupujem, isto volim prvo obavijestiti da mi je paket stigao i zahvaliti se. Pristojna komunikacija, pa i rješavanje nesporazuma ako do njih dođe, je stvar kulture ponašanja. A povratne su i više od toga, pravilo poslovanja na ovakvoj stranici. Osobno sam ostala bez najmanje deset povratnih. Nekako mislim da se tu radi o neozbiljnim ili premladim osobama koje ne razumiju da u ovakvim odnosima treba biti profesionalan. Jer, na koncu krajeva, povratne su prvo što će slijedeći kupac ili prodavač gledati na vašoj stranici.
2017 05 25
Povratnu ocjenu uvijek ostavim, bilo da kupujem ili prodajem. Smatram da bi stranica trebala biti tako uređena da niti ne postoji opcija da se ne ostavi ocjena, jer na koncu, to nije samo stvar pristojnosti, ocjene su temelj povjerenja na osnovi kojeg se upuštamo ili ne upuštamo u suradnju s nekim. I sama sam nažalost ostala bez par ocjena, ali ja ću ih bez obzira na to i dalje svima ostavljati jer: budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu!
2017 10 17
Ne molim nikoga za povratnu, briga me, ja ostavim svakome, zakinuta za ohoho, al nema veze. Neke mole da im ostavim, a one meni ne (ovo ne kuzim nikako), a neke se uopce ne jave (mislim onda da takve sigurno nisu zadovoljne, a mozda i nisu, ko ce znat)
2017 10 26
Ajd dobro, sad mi je puno lakše kad čitam ovo...relativno sam nova na Krpicama pa nisam znala što činiti kad mi cure napišu u poruci da im je odjeća stigla, da su super zadovoljne i zahvaljuju se a ne ostave mi povratnu...Posebno je to bilo teško kad sam imala 0 povratnih... Ali sada redovito zamolim osobu da mi ostavi povratnu, a ako ne želi..što se može...
2017 12 01
Naravno uvijek ostavim povratnu a ocekujem i da meni ostave no to izgleda kod nekih cura nije praksa
2017 12 12
ja uvijek ostavim povratnu i zamolim osobu s kojom sam surađivala da i meni ostavi (ako se ne sjeti sama) Ako osoba ipak ne ostavi povratnu (što mi je nedavno bio slučaj) svoju povratnu brišem nakon nekih tjedan dana - posebno ako vidim da se osoba od tada više puta prijavljivala na krpice I da, smatram da je jako lijepo zahvaliti se nekome za suradnju i na kraju ostaviti povratnu, a ne samo prekinuti komunikaciju
2018 02 17
Uvijek ostavim povratnu, stvarno mi nije problem i nekako mi je logična stvar nakon kupovine. Ako neka osoba ne ostavi, zamolim je, ali ne brišem svoju čak i ako ne dobijem nazad povratnu, nisam baš tip za pamti pa vrati...
2018 02 23
Super tema,nažalost imam i sama takva iskustva. Zadnje dvije prodaje-nema povratne. 😟 Glupo mi je molit,natezati nekoga,maltretirati,svatko ima pametnijeg posla ali mislim da je korektno izdvojiti 2 minute vremena. Svima nama to znači;pogotovo nama koji smo tek “ušli u Krpice” Ipak smo ovdje iz istog cilja i lijepo ponašanje ostavlja otvorena sva vrata
2018 02 28