Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ostavljate li povratne?

Uvijek ostavim👍
2017 04 29
Ja uvik ostavim i pristojno zamolim da i one meni ostave. Neke su se bas pravile blesave, mene molile da ja njima ostavim, a one meni ne,pa sam lipo izbrisala svoje. Ma mislim kad je tebi problem doslovno 2 min potrosit i ostavit povratnu onda ne triba ni tebi.
2017 04 29
Takodjer u zadnje vrime bas san molila krpicarke za te povratne dok ih ja uredno svima ostavim i zakinuta sam isto tako sigurno za nekih 10 15 povratnih a krivo mi bude...neke sam i po dva tri puta pitala pa nikad da ostave. Al nema smisla zamarati se sa tim jer kad nekome nije u interesu onda nije :(
2017 04 30
Da, naravno, uvijek <3
2017 04 30
> nefertiti111: > Ja uvik ostavim i pristojno zamolim da i one meni ostave. Neke su se bas pravile blesave, mene molile da ja njima ostavim, a one meni ne,pa sam lipo izbrisala svoje. Ma mislim kad je tebi problem doslovno 2 min potrosit i ostavit povratnu onda ne triba ni tebi. Pametno! Jer zasto netko da skuplja povratne a ti ispadnes budala i ostanes zakinut. A budimo realni znaci nam svaka povratna ovdje. Ipak nam je to vise manji neko orjentir i oslonac kada s nekim poslujemo
2017 04 30
Nakon što dobijem ostavim ☺
2017 04 30
Uvijek.
2017 05 01
I ja sam mislila da uvijek ostavim povratnu dok mi jedna gđa s kojom sam surađivala nije rekla da nije mogla ostaviti povratnu jer mi ju je već ostavila, odnosno da smo već surađivale. Ja idem provjeriti, moje povratne nema (sjetila sam se suradnje, gđa je zaslužila pozitivnu povratnu). Ispričala sam se, ali svejedno mi je baš bilo neugodno. Ne znam, kadimam par prodaja odjednom, teško je pratiti. Stalno listam po razgovorima da provjerim u kojoj sam fazi s kim, kako šaljem, jel dobio itd. Tako da mi ne smeta ako me netko podsjeti za povratnu.
2017 05 02
> Gaga1966: > Nakon što dobijem ostavim ☺ A ako i druga strana razmišlja isto tako? ;) Ja uvijek ostavim povratnu. Ako sam prodavač, ostavljam ju čim mi kupac uplati. Ne vidim zašto bih morala čekati da roba stigne, i da druga strana prva reagira. Ako sam uplatu dobila na vrijeme, bez odugovlačenja i kompliciranja, znači da mogu odmah i ocijeniti kupca.
2017 05 02
Meni se desilo da je curka kupila torbicu od mene, i sve pet, i vec ju je okacila na instagram, zadovoljna je, i ja zamolim za povratnu, jer imam ih vise kao kupac nego prodavac, i ona nista, pa sam i ja obrisala svoju :D ma joj, necu se jos zivcirat i oko toga. A preksinoc mi se javila nega zenska sa spikom kako bi kupila od mene torbicu, ali nemam povratnih ko prodavac previse :D mislim kakve su to spike :D Jos sam joj ponudila primopredaju, ili slanje pouzecem, dodatne slike i sl :D Mah
2017 05 02
Ne jave sve ni da su preuzele paket, a kamol da bi sve ostavile povratnu :D
2017 05 05
> NadaMihaljevic: > > Gaga1966: > > Nakon što dobijem ostavim ☺ > A ako i druga strana razmišlja isto tako? ;) > Ja uvijek ostavim povratnu. Ako sam prodavač, ostavljam ju čim mi kupac uplati. Ne vidim zašto bih morala čekati da roba stigne, i da druga strana prva reagira. Ako sam uplatu dobila na vrijeme, bez odugovlačenja i kompliciranja, znači da mogu odmah i ocijeniti kupca. Također. Povratna kupcu ide čim ispoštuje svoj dio, uvijek. Jedna ženska mi je napisala da će mi ostaviti povratnu za kupca kad mi stigne paket i kad ostavim ja njoj prva. Okej, nema beda ali glupost.
2017 05 05
Uvijek ostavim povratnu :")
2017 05 07
Eto meni jedna curka opet nije ostavila povrarnu. Vise mi je glupo molit da ostave -.- a ja sam njoj uredno ostavila
2017 05 09
Ja u zadnje vrijeme gotovo sve povratne dobivam tek kad ih tražim ,:( I to od nekih koji mi u inbox napišu da su super zadovoljni artiklom i suradnjom, inače imaju dosta povratnih (znači da razumiju koncept), al iz nekog razloga ne ostave. Neki čak ne ostave ni kad ih pitam. ,:) Osobno drugima ostavim, ali ako vidim da oni meni nisu vratili nakon nekog perioda, onda obrišem. Mislim da sam ostvarila barem dupli broj suradnji od ovog broja povratnih kojeg imam. ,:)
2017 05 10