Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Krpelji kod pasa, pomoc

Koje tablete koristite? Isto bih lijepo molila da navedete cijene i ogrlice i tableta > supermamica: > Od kada svojim pesima stavljam Foresto ogrlicu u kombinaciji sa tabletama protiv krpelja nemam problema. > Oba pesa su imala piroplazmozu, jedan čak dva puta i od onda na preporuku veta stavljam ogrlice i još svaki mjesec (u sezoni krpelja) tableta. Prije sam stavljala ampule, ali od toga nije bilo previše pomoći. > Znam, znam, sve je to živa kemija, ali kako stanujemo van grada, okruženi smo krpeljima. Svaki dan smo u šetnji po livadama, grmljima, šumi....i sve je ok već par godina. > Eto moje iskustvo, možda se javi još tko.
2017 05 05
Moje zvijeri su skoro 40 kg svaka, a cijene su po kilaži. Foresto je nekih 220-230 kn....ne sjećam se točno. Tablete mislim da su Nexgard, jedna je nekih cca 80 kn. Ako hoćeš javim u ponedjeljak-utorak, baš moram kupiti. I jedna topla preporuka, bez obzira što na ogrlici piše da je rok trajanja 8 mjeseci, mijenjaj ju svakih 6.
2017 05 05
Moja zivina je usprkos foresto ogrlici pokupila krpelja, i to otrovnog, a kada sam se zalila u pet centru, trgovac mi je rekao kak je vjerovatno ogrlica dugo stajala u nekom skladistu i stoga izgubila svoje supermoci, uz komentar kako ne mogu na nasem B-klasa tzistu ocekivati iste proizvode kao i u recimo njemackoj... nexgard je odlican u svakom pogledu, s tim da kontam da sadrzi ubermegaperkemikalije koje po meni ne mogu biti bas nimalo stetne. kombiniram ampule firoprontix (za sada super zadovoljna) s jabucnim octom, odnosno sa jusna zlica jabucnog octa u svakoj zdjelici vode (dlaka se sjaji, nije otrovno, a redovnim unosom malih kolicina krv postaje manje slatka i mirisljava toj odvratnoj gamadi).
2017 05 05
pardon my grammar, nisam toliko nepismena koliko bi covjek zakljucio po gore napisanome :')
2017 05 05
Foresto...nijedan krpelj od kad sam je stavila...westy je u pitanju
2017 05 06
Hvala... i moj je oko 40ak kg :)
2017 05 06
1 2