Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Imam za staviti dobrih 10 artikala ali ne zeli mi ucitati. Da li jos netko ima takvih problema?
2017 05 12
0 bodovova i danas od stavljanja novih slika Bilo bi lijepo da se netko od administraora oglasi šta se događa i kada se planira popraviti server ili šta je već u kvaru da svi bezveze ne pokušavamo već danima
2017 05 12
> IrenaP: > 0 bodovova i danas od stavljanja novih slika > Bilo bi lijepo da se netko od administraora oglasi šta se događa i kada se planira popraviti server ili šta je već u kvaru da svi bezveze ne pokušavamo već danima Stavljanje slika funkcionira od ponoći do 6, valjda kad je najmanja gužva..a do kad tako (?)
2017 05 12
Ovo je prestrašno,predugo ovo traje.ne mogu staviti nove slike bar 3-4 dana.a i jedva se ulogiram...
2017 05 12
Pozdrav, jučer i prekjučer se nisam mogla logirat na stranicu preko laptopa samo preko mobitela a danima ne mogu dodavati nove artikle. ,:(
2017 05 12
da...vrlo često ova stranica ima probleme oko učitavanja novih artikala, pregledavanja nečijih dodatnih slika i logiranja u svoj profil. molim vas, popravite to, ne želim tražiti drugi kanala prodaje, niti otići sa krpica....lijepo mi je tu, ali popravite se!
2017 05 12
Od sinoć se pokušavan ulogirat ali bezuspješno. Jutros jedva nakon 10-tog puta. Priko moba kajne šans.Više puta niti razgovore neman a kamoli da učitan artikle ili prominim šta ,:(
2017 05 12
Ja se uspijevam ulogirati, ali upload slika mi ne radi od vikenda, ni preko jednog browsera, ni preko kompa ni preko moba, nemoguće je dodati artikl... Znalo se već događati da stranica šteka, ali ovo je sad već jako dugo. :/
2017 05 12
ja uspjela nocas oko 1h,ucitala par noviteta,i u rasprodaje ubacila..znam da danas cijeli dan sigurno necu moc ://
2017 05 12
Ništa, ajmo svi na spavanje, navijmo budilice u ponoć, pa na Krpice stavljati nove artikle! :P
2017 05 12
Ma koja svrha od toga kada i spijemo uploadati slike kada se gotovo nemoguce ulogirati na krpice, a kada i uspijemo onda opet izbaci za par minuta. Zali boze tih teskom mukom postavljenih oglasa kada ih nema tko vidjeti i kupiti. Nista ne funkcionira i ne mogu vjerovati da je toliko dana potrebno da se kvar otkloni i da nam nitko ne moze dati konkretnu informaciju o cemu se radi i do kada ce ta situacija trajati. Jako neozbiljno.
2017 05 12
I dalje ne mogu postaviti nove artikle....
2017 05 12
Sinoć oko 12h...isto ništa od slika...
2017 05 12
Vec nekoliko dana se jedva prijavim, a slike naravno da ne mogu uploadati.. stranica je losa, losa.. stalno nesto ne sljaka :/
2017 05 12
Što bi se u svijetu dogodilo da Internet krepa na par mjeseci.? Ne smijem niti pomisliti koji bi to kolaps nastao. Kvar će otkloniti, svi moramo imati razumijevanje. Strpite se cure.
2017 05 12
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 27