Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Postovani, obavijestite one koji moraju biti obavijesteni da ih krpicarke obavijestavaju da kvar ocito nije otklonjen i da se potrude jer nas sve koliko primjecujem nervira ova situacija. Eto obavijesteni ste da obavijestite one koji moraju biti obavijesteni. 😁😉😊 hvala..🌼👍
2017 05 11
Slika mi se učitala nakon 5 dana i to naopako...ne okrene ju ni dragi Bog😂
2017 05 11
Mislila sam prvo da je problem u mom internetu haha. Nadam se da ce se sto prije rijesiti kvar i sve vratiti na staro da napokon mozemo vrsiti prodaje i zamjene kao i prije par dana, sa mogucnosti uploadanja artikla i gledanja fotografija u razgovoru! :D
2017 05 11
Napokon uspjela staviti artikl 😌
2017 05 11
Zadnja 3 dana slike uspijevam uploadati samo u jutro oko 7, kasnije vise nema sanse😢
2017 05 11
ni ja nemogu nijedan novi artikl stavit a ni sliku poslat u razgovore
2017 05 11
Sve gore od goreg. Prije tri dana mislila sam da je problem u mom profilu ili internetskoj vezi. Nisam uspjevala ažurirati soje artikle niti staviti bilo kakvu sliku, čak ni u poruku. Onda sam se dva dana mučila, mijenjala kompjutere, telefone, razne lokacije, molila za pomoć. Jučer rano ujutro uspjelo mi je staviti par slika ( od toga neke naopako) i onda opet sve po starom. Čak i gore, jer uglavnom ne uspijevam ni prići svom profilu, a ni ovo ne bih mogla pisati da mi mobitel nije neprekidno ulogiran. Ovo je užas! Sad mi je jasno da je problem širi jer očito svi proživljavamo isto, ne samo ja. Nisam informatičar ali ne mogu vjerovati da se ovako nešto može događati. Ipak je ovo komercijalna stranica, kako ovo objašnjavate oglašivačima? Na koncu krajeva, i neki korisnici plaćaju dodatne usluge! Svi smo blokirani danima, mnogi usred trgovine.Šteta za Krpice. Sviđao mi se koncept ove ležerne, ženske stranice, rješavanje nepotrebne robe koja drugome može koristiti, zamjene, kreativnost, pa i ekološki trend, a da pri tom svatko pomalo profitira. Pa i to što je usko tematski koncipirana, da se ne mješa sve i svašta ... Nedopustiv propust i šteta...baš šteta...
2017 05 11
ja se nisam mogla ulogirati 3 dana jučer sam tek uspjela ući kad sam ušla vidim da mi nedostaje pola artikala jednostavno ih nema sad me zanima hoće li se slike vratiti nazad ili ću morati sve ponovo stavljati
2017 05 11
I dalje se ne može učitavati nove slike!
2017 05 11
ja sam zadnji artikl stavila u petak,, prošli petak!!! mislim,, u čem je stvar?? jer vidim da svaki dan iskaču novo dodani artikli,,, u cemu je tajna,, kak nene korisnice mogu bez problema staviti oglase?? popravite to višeeeee,, pogasite profile koji se ne koriste,, koji imaju negativne,, itd itd.. nek se smanji gužva!
2017 05 11
vec 3 dana nemogu uplodati ni jednu sliku, niti u razgovor. jucer se nisam mogla ni ulogirat ,:( ,:( ,:( ,:( ,:( :@ :@ :@ :@
2017 05 11
> AntonijaAndric: > ja sam zadnji artikl stavila u petak,, prošli petak!!! mislim,, u čem je stvar?? jer vidim da svaki dan iskaču novo dodani artikli,,, u cemu je tajna,, kak nene korisnice mogu bez problema staviti oglase?? popravite to višeeeee,, pogasite profile koji se ne koriste,, koji imaju negativne,, itd itd.. nek se smanji gužva! U 7 ujutro ide bez beda. I jučer i danas sam uspjela u to vrijeme uploadati bez ikakvih teškoća. Vjerujem da je malo korisnica tako rano na krpicama pa server nije zagušen. Vjerujem da je u tome MisterJozina tajna :)
2017 05 11
Ni meni vec tri dana ne uploada...kakav je to server, kad tako steka.
2017 05 11
ma ovo je postalo katastrofa..pokusavam nesto stavit ima dva dana,jos uvijek nece...
2017 05 11
da u najgore vrijeme ne radi ne možeš vidjeti nikakve nove oglase niti staviti ,baš kad su krizme svadbe u ovo vrijeme ,i treba nam nešto ,ja čak ni ne vidim odjeću od dr. korisnica ,a pothitno mi treba haljina svečana u s vel. ma nikako ništa ne vidim ,na mobitelu se uopće ne mogu ni ulogirati već 6 dana ,sad na laptopu samo mogu poruke pisati i ništa više .GROZNO
2017 05 11
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 27