Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

> Koviljka: > Tebi Perice samo Bog moze pomoci. i Vama, zato ću se sljedeću nedjelju posebno za vas pomoliti..... :D
2017 05 30
> zfiser: > Koji je smisao ove teme? Zasto to radite? Tako nisko se vrijedjate- ruzno je za citati. A citam teme da bih nesto naucila-kako bolje poslovati na krpicama ili izbjeci prevaru i sl. Ovo je degutantno i sigurna sam da vecina vas nije ovakva u stvarnom zivotu- molim vas obrisite temu. > Zasto opet ne pisete o konjak torbi ili ozivite temu o biserima? To je bilo divno za citati pa makar je i tamo sex bio 'lajt-motiv". > Nadam se da cete naci nacina da koegzistirate tu na krpicama bez ovakvih tuznih i ruznih tema :( potpuno ste u pravu, ja sam inače za viceve i smjeh, ali ima onih koje prevrću svaku temu, nažalost zato sve krene u krivom smjeru.....
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > > zfiser: > > Koji je smisao ove teme? Zasto to radite? Tako nisko se vrijedjate- ruzno je za citati. A citam teme da bih nesto naucila-kako bolje poslovati na krpicama ili izbjeci prevaru i sl. Ovo je degutantno i sigurna sam da vecina vas nije ovakva u stvarnom zivotu- molim vas obrisite temu. > > Zasto opet ne pisete o konjak torbi ili ozivite temu o biserima? To je bilo divno za citati pa makar je i tamo sex bio 'lajt-motiv". > > Nadam se da cete naci nacina da koegzistirate tu na krpicama bez ovakvih tuznih i ruznih tema :( > potpuno ste u pravu, ja sam inače za viceve i smjeh, ali ima onih koje prevrću svaku temu, nažalost > zato sve krene u krivom smjeru..... Je. Ti si uvijek za smijeh. Ruganje. I govor mrznje. Steta sto te ova tema omela u uobicajenoj ti praksi. Da se i ovoj korisnici koju si upravo citirala dobro nasmijes i debelo narugas jer je prevarena.
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > > Koviljka: > > Tebi Perice samo Bog moze pomoci. > i Vama, zato ću se sljedeću nedjelju posebno za vas pomoliti..... :D Mos bit ziher u jedno. Mi se tebe necemo ni sjetiti.
2017 05 30
_Cipela- ne serviraj drugima ono što ti cijelo vrijeme radiš, i prije nego sam ja došla na ovaj forum, toplo je, dugi su dani, idi ubit malo oko....... o:) o:) o:) <3
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > a potkupila vas je, al za počastit, čula sam da malo kad vadi novčanik , > kao da joj je zmija u torbi..... :P Ode tema u rekla - kazala, bla - bla priče i pričice. Za početak preporučam pročitati Sokratova 'Tri sita'. Je li razlog reganju na krpice, idem vidjeti što tko radi, tko s kim u klanu, tko protiv koga, tko škrt sa zmijom u torbi, tko darežljivi humanitarac, gdje tko fotka svoju robicu (cipelitza i koviljka) i tako bliže i tako dalje.? Za boga miloga prestanite viriti unutar tuđih zidova i ne dajte si pravo ulaziti u tuđu privatnost/intimu! Ovo je zbilja pretužno, jadno i bijedno.
2017 05 30
> katarinamartina: > > SonjaSpoljaric: > > a potkupila vas je, al za počastit, čula sam da malo kad vadi novčanik , > > kao da joj je zmija u torbi..... :P > Ode tema u rekla - kazala, bla - bla priče i pričice. Za početak preporučam pročitati Sokratova 'Tri sita'. > Je li razlog reganju na krpice, idem vidjeti što tko radi, tko s kim u klanu, tko protiv koga, tko škrt sa zmijom u torbi, tko darežljivi humanitarac, gdje tko fotka svoju robicu (cipelitza i koviljka) i tako bliže i tako dalje.? Za boga miloga prestanite viriti unutar tuđih zidova i ne dajte si pravo ulaziti u tuđu privatnost/intimu! > Ovo je zbilja pretužno, jadno i bijedno. Katica- moja u pravu si, al kad netko tako promjeni mišljenje preko noći, onda si mislim, što je toj ženi, da nije negdje udarila glavom.....
2017 05 30
> zfiser: > Koji je smisao ove teme? Zasto to radite? Tako nisko se vrijedjate- ruzno je za citati. A citam teme da bih nesto naucila-kako bolje poslovati na krpicama ili izbjeci prevaru i sl. Ovo je degutantno i sigurna sam da vecina vas nije ovakva u stvarnom zivotu- molim vas obrisite temu. > Zasto opet ne pisete o konjak torbi ili ozivite temu o biserima? To je bilo divno za citati pa makar je i tamo sex bio 'lajt-motiv". > Nadam se da cete naci nacina da koegzistirate tu na krpicama bez ovakvih tuznih i ruznih tema :( Potpisujem. Ovo medjusobno spustanje; je zbilja na kraju postalo primjereno nazivu ove teme.
2017 05 30
i opet se slažem, pa kad smo došli do toga, i ako idemo ispočetka priče, jel se može konstatirati ----tko je okrenuo ovu temu u krivi smjer---???? ajmo reći ..... ime pa da završimo.... 8-)
2017 05 30
> zfiser: > Koji je smisao ove teme? Zasto to radite? Tako nisko se vrijedjate- ruzno je za citati. A citam teme da bih nesto naucila-kako bolje poslovati na krpicama ili izbjeci prevaru i sl. Ovo je degutantno i sigurna sam da vecina vas nije ovakva u stvarnom zivotu- molim vas obrisite temu. > Zasto opet ne pisete o konjak torbi ili ozivite temu o biserima? To je bilo divno za citati pa makar je i tamo sex bio 'lajt-motiv". > Nadam se da cete naci nacina da koegzistirate tu na krpicama bez ovakvih tuznih i ruznih tema :( ne želim raspravljati o tome što je nekome degutantno ili ne, želim reći da se štošta može naučiti iz ovakvih tema. otvaračica teme žali se na određen tip krpičarki....a i sama krši mnoga pravila i laganini naginje prevari. kada biva upozorena na to, kreću niski udarci. što vam tu nije jasno? sugerirate brisanje teme? zbog čega? štitite nepoštenu prodavačicu ili jednostavno vaše okice ne podnose skup slova kojima se sudionice priče časte? i u jednom i u drugom slučaju, moje je mišljenje da tema, skupa sa svim komentarima (dio kojih se "u hodu" briše....) treba ostati i nastaviti razgovor. kakav god da je. tek toliko da svi vide s kim se isplati surađivati, a s kim ne. svijet bi bio predivno mjesto kada bi njime šetale samo bubamare, leptirići, mace i cuke. na žalost, nije tako. i zato....hvala svakome tko nas svako toliko upozori na ostalu prevarantsku populaciju koja se, na žalost, svakodnevno množi neviđenom brzinom. pa makari i ovakvim riječnikom. meni ne smeta.
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > > katarinamartina: > > > SonjaSpoljaric: > > > a potkupila vas je, al za počastit, čula sam da malo kad vadi novčanik , > > > kao da joj je zmija u torbi..... :P > > Ode tema u rekla - kazala, bla - bla priče i pričice. Za početak preporučam pročitati Sokratova 'Tri sita'. > > Je li razlog reganju na krpice, idem vidjeti što tko radi, tko s kim u klanu, tko protiv koga, tko škrt sa zmijom u torbi, tko darežljivi humanitarac, gdje tko fotka svoju robicu (cipelitza i koviljka) i tako bliže i tako dalje.? Za boga miloga prestanite viriti unutar tuđih zidova i ne dajte si pravo ulaziti u tuđu privatnost/intimu! > > Ovo je zbilja pretužno, jadno i bijedno. > Katica- moja u pravu si, al kad netko tako promjeni mišljenje preko noći, onda si mislim, što je toj ženi, > da nije negdje udarila glavom..... Sonja, davno sam naučila 'zbrajati' i 'oduzimati'. Ne mijenjam mišljenje preko noći, već puno noći prespavam, ustajem na obje noge i puno toga mi bude jasnije. Ipak mi glava ne služi za ukras, a 1,5kg onoga što je u njoj, ima i drugu funkciju. Volim se zezati, smijati i kada mi netko prst pokaže, ovisi o situaciji naravno, ali ne volim podle i zakulisne igre. I meni si u par tema spustila u 'zafrkanciji', od cijena robice do ostaloga. Tebi je to bilo smiješno, meni provokacija. Izazoveš pa glumiš nevinašce, jer ..ono.. pametni znaju čemu služe smajlići pa se njima smisao promijeniti može. Ne, ne ide to tako. U jednom od komentara, lijepo sam ti napisala da ne pripadam niti jednom klanu, a ako ikada budem osim obiteljskog, taj neće biti tu na krpicama.
2017 05 30
svaka tema kojoj se promjeni smjer ide predaleko, pa tako i ova, al znamo tko je skretničar, draga si mi i bila bi sretna da je to stvarno tako kako kažeš.....
2017 05 30
Sara..evo katarinamartina me sjetila sa svojim upisom o finim smajlićima koji se prodaju....a u pozadini predstavljaju nešto sasvim treće. I ova tema koju sam linkala....ako pogledamo str. broj 5. vidimo istu stvar na tvom primjeru.. A za ovo što si ti linkala...veze nisam imala. Mislim o čemu više pričamo?
2017 05 31
> Brdosuza: > Ženi si umalo upropastila temu od 3 riječi..dok nije pukla. btw, ta tema je, nakon nekoliko godina života i više od 400 stranica ispisanih, izbrisana.
2017 05 31
Svašta ja propušta na forumu. :'(
2017 05 31
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13