Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

> cipelitza: > > SonjaSpoljaric: > > ako te pozove, morat će ti platit put od Osijeka do Zagreba, to bi je koštalo..... > Perice pozderace te ljubomora ljubomore nema, ne sviđaju mi se žene niske rastom,......višlje mi više pašu... :)
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > a potkupila vas je, al za počastit, čula sam da malo kad vadi novčanik , > kao da joj je zmija u torbi..... :P Da pogadjamo. U crkvi si to cula. Dok si klecala.
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > > cipelitza: > > > SonjaSpoljaric: > > > ako te pozove, morat će ti platit put od Osijeka do Zagreba, to bi je koštalo..... > > Perice pozderace te ljubomora > ljubomore nema, ne sviđaju mi se žene niske rastom,......višlje mi više pašu... :) Oh. Sad glumis da ti eksuli biras? :') kjuuut
2017 05 30
Ček, jesam samo ja zbunjena? Ako je škrta pa joj zmijac sedi u taški, kako je onda potplatila ljude?
2017 05 30
idem kuhat ručak, danas imam punjene paprike, ovdje sam svratila samo da bacim kost, jer znam piranje kakve su... odmah hvataju..... :')
2017 05 30
> Koviljka: > Ček, jesam samo ja zbunjena? > Ako je škrta pa joj zmijac sedi u taški, kako je onda potplatila ljude? Eh sad bi i ti svasta htjela znat
2017 05 30
Je, Perice, ti si baš poznat po tome...
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > idem kuhat ručak, danas imam punjene paprike, ovdje sam svratila samo > da bacim kost, jer znam piranje kakve su... odmah hvataju..... :') Je. Sad, kao i jucer i svaki tvoj dan ovdje do sada, ides na ostale teme, "kuhat". :')
2017 05 30
Vi ste ljubomorne jer ne znate "kuhat" k'o Perica.
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > da bacim kost, jer znam piranje kakve su... odmah hvataju..... :') ..jer pirane, ako niste znali, idu na kosti! #sonjinemudrosti
2017 05 30
> Koviljka: > Vi ste ljubomorne jer ne znate "kuhat" k'o Perica. Mora da fantasticno kuha kad godinama nije privukla ama bas nijednu zenu svojim delicijama.
2017 05 30
:D ,baš ste dobre, al samo za vrane plašit...za sve ostalo, ubi Bože... :')
2017 05 30
Perice, pa ne moremo svi biti kao ti. Tako fine dame, prave vjernice, nikad nikom zavidne. I još filamo paprike.
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > :D ,baš ste dobre, al samo za vrane plašit...za sve ostalo, ubi Bože... :') Izgleda da premalo vremena provodis u crkvi moleci Boga da pobije ljude jer tobom ne zele imat posla. Njima sve bolje, tebi sve gore.
2017 05 30
Ajme, pa to nisam ni vidjela. Perica zaista želi učiniti svijet boljim mjestom.
2017 05 30
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 13