Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

> SonjaSpoljaric: > ne pomaže tebi vibrator, za tebe bi trebao jedan dobar -dasa- da te > dobro prodrma, da par dana ne dođeš sebi, a kamoli na krpice...... Ovo pise zena u podmakloj dobi. Da se razumijemo.
2017 06 01
da, i šta ti je tu čudno, ako sam starija nisam mrtva...
2017 06 01
a ako misliš na prepucavanje,uglavnom s Cipelom, ona cura nije ko ni ja....
2017 06 01
> doraos: > > SonjaSpoljaric: > > ne pomaže tebi vibrator, za tebe bi trebao jedan dobar -dasa- da te > > dobro prodrma, da par dana ne dođeš sebi, a kamoli na krpice...... > Ovo pise zena u podmakloj dobi. Da se razumijemo. Mislis sirova, nametljiva, krajnje degutantna i nasilna u upucavanju zenama koje, osim sto joj mogu biti unuke, nikako da zaigraju za njenu momcad? Da je musko vec bi ju odavno privelo na ladjenje za to sto radi.
2017 06 01
> SkyNikki: > hajd cipelićka ti svakoga ode prozivaš,a ti bi prva trebala dobit i blokadu i šut kartu da ti pristup zabrane svim forumima.Kupuješ krpe po sekondhend dućkasima i ode preprodaješ,pa to svi znaju,i sto se više brukaš. > I nemoj mi pričat bajke,jer ljudi te vide i to se zna,zato zašuti već i više jednom. > Mnoge si žene odavde otjerala svojom bahatošću.Napadaš žene bez razloga,mnoge. > Zato šuti više,ji ne goni me na vraga. ;)
2017 06 01
> cipelitza: > > doraos: > > > SonjaSpoljaric: > > > ne pomaže tebi vibrator, za tebe bi trebao jedan dobar -dasa- da te > > > dobro prodrma, da par dana ne dođeš sebi, a kamoli na krpice...... > > Ovo pise zena u podmakloj dobi. Da se razumijemo. > Mislis sirova, nametljiva, krajnje degutantna i nasilna u upucavanju zenama koje, osim sto joj mogu biti unuke, nikako da zaigraju za njenu momcad? Da je musko vec bi ju odavno privelo na ladjenje za to sto radi. cipela- izbaci konačno iz sebe tu silnu gorčinu, nabaci malo osmjeha na lice bit ćeš ljepša i bolja........ 8-)
2017 06 01
Bilo bi vrijeme da si priznate kako se obožavate prepirati i da ne znate što bi zapravo jedne bez drugih <3 <3 Ajde volite se i shvatite da smo svi različliti, neki su stari, neki su dosadni, neki su lajavi, neki živčani, a neki skroz opušteni. Budući da je ova tema u totalnom offu, zaključat ću ju, a vas sve molim da ne dozvolite sparini da udara u glavu. Molim sve za toleranciju, a Sonju da malo smanji intenzitet.
2017 06 01
1 2 ... 11 12 13