Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

Sara mislim da si ju krivo skužila. Sada hoće reće da su sve one navedene teme plod njene mašte, da bi se klonovima/klanovima bacila kost. :') :') :') Kako god...psa nema svakako :/
2017 06 01
je, je, doma smišlja teme kako da zajebe cure na krpicama. Mislim, ako je to tako i to sama kaže...o jebem te živote, kakav si kad ti je to preokupacija? Tugo, nesrećo.
2017 06 01
Vec vidim to putovanje na more. Dete kako trci za busom iz kojeg mater mase kineskim praskom za mrsavljenje
2017 06 01
> cipelitza: > Vec vidim to putovanje na more. Dete kako trci za busom iz kojeg mater mase praskom za mrsavljenje Zaboravila si psa.....samo on više nema čim mahati.
2017 06 01
> Brdosuza: > > cipelitza: > > Vec vidim to putovanje na more. Dete kako trci za busom iz kojeg mater mase praskom za mrsavljenje > Zaboravila si psa.....samo on više nema čim mahati. Mase zato pamela. Nadoknadjuje sve u 16
2017 06 01
točno tako! nastavi! baš fina neka koska. a ja mašem sisom i nisam u busu nego me rudolf i ekipa vuku u letečim kolima deda mraza. ova sa čikom u čubama kaj je stavila svoju sliku, da ne tražim sad po stranicama kak joj je ime, isto ima jedan fini profil sastrane. na kojem je fiiiinaaaaa... dama rekli bi se da ustvari prava nije ova s pljugom
2017 06 01
ajmo friške kosti, grickalice, kokice..
2017 06 01
> Pamella222: > točno tako! nastavi! baš fina neka koska. a ja mašem sisom i nisam u busu nego me rudolf i ekipa vuku u letečim kolima deda mraza. ova sa čikom u čubama kaj je stavila svoju sliku, da ne tražim sad po stranicama kak joj je ime, isto ima jedan fini profil sastrane. na kojem je fiiiinaaaaa... dama rekli bi se da ustvari prava nije ova s pljugom Cega si se napusila Pamela? Disi duboko, opet ti nije dobro.
2017 06 01
> Pamella222: > ajmo friške kosti, grickalice, kokice.. Vjezbas glas za sezonu na moru? :') Bas ti super ide ♡ Jos kad se kremom namazes da popunis badic, ostruzes mitesere i usta napumpas, ma svi ce se na tvoje koske zaletat, kad ti kazem
2017 06 01
evo savršeno si me opisala, sad tebi prepuštam zadnju. ili da obrišem temu? hmm?
2017 06 01
dajem ti pol minute
2017 06 01
> Pamella222: > evo savršeno si me opisala, sad tebi prepuštam zadnju. ili da obrišem temu? hmm? Naravno da ces ju obrisati. Kao i svaku do sada, samo te muci tosta nije zamrla na bar 10ak sati da to ucinis "neopazeno" kao sa svakom do sada. Al ne brini. Otvorit cemo ti novu koju neces moci obrisati ;
2017 06 01
> Pamella222: > dajem ti pol minute Nemoj ti meni nista davat. Nego pobrisi prasinu ako je ima ispod mog kreveta pod kojim dezuras :') Budi korisna, bar necem posluzi. Osjecat ces se bolje. ♡
2017 06 01
dobro jutro drage moje, jučer sam samo pratila temu, bez da išta komentiram, sad mi je sve puno jasnije neke stvari, zaključila sam da ću ipak morat svaku nedelju na misu i pomolit se za ove naše krpice , znam da neće biti puno od pomoći, al bar ću se potrudit..... 8-)
2017 06 01
a da, da ne zaboravim, neće se više bacati kosti, od toga se nitko nije najeo, treba bacati stako toliko koju dobru šniclu, pa kad čeljade bude sita, valjda će se primirit... :D <3
2017 06 01
1 2 ... 9 10 11 12 13