Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

svaki put, a i sada ću, požalim što otvorim ili komentiram temu jer svaki put se javi cipela, a ustvari mislim da ni ne zna da ju nevezano s krpicama privatno znam. dovoljno sam svog mišljenja o njoj iznjela tako da više neću jer kako sam rekla svaki put mi je žao. osoba nije zdrava i ne bi ju trebali vrijeđat ali isto tako njezin "invaliditet" ne bi trebao opravdavat da pljuje po drugima. zbog nje i takvih zatvaram profil za kojih 10ak dana kada mi ionako počinje godišnji, selim na more do kraja 8.mj. što do onda prodam po bilo kojim cijenama tek toliko da se riješim, tako da ponudite cijene ako vam što odgovara. cipelicama i sličnima se još jednom ispričavam, teško je živjet tako, najbolje ih je ignorirat jer ljeka nema(bar za nju, to znam, za ostale možda ima nade)
2017 05 31
> Pamella222: svaki put, a i sada ću, požalim što otvorim ili komentiram temu jer svaki put se javi cipela, a ustvari mislim da ni ne zna da ju nevezano s krpicama privatno znam. dovoljno sam svog mišljenja o njoj iznjela tako da više neću jer kako sam rekla svaki put mi je žao. osoba nije zdrava i ne bi ju trebali vrijeđat ali isto tako njezin "invaliditet" ne bi trebao opravdavat da pljuje po drugima. zbog nje i takvih zatvaram profil za kojih 10ak dana kada mi ionako počinje godišnji, selim na more do kraja 8.mj. što do onda prodam po bilo kojim cijenama tek toliko da se riješim, tako da ponudite cijene ako vam što odgovara. cipelicama i sličnima se još jednom ispričavam, teško je živjet tako, najbolje ih je ignorirat jer ljeka nema(bar za nju, to znam, za ostale možda ima nade) nikad se ti opametit neces, nismo mi te srece. nastavit ces ti otvarati ovakve teme i zamjerati drugima ono sto ti radis 10x gadnije. tvoj izbor i nemas pravo na kuknjavu. niti reklamu. to je isto za blokadu. no stete nema, ionako odlazis, al nikako da pronadjes ta vrata. sto se glumljenja kupca, trazenja podataka za uplatu bez namjere da od te osobe ista kupis tek govori na kojem si nivou razine. zelis me upoznati? hoces primopredaju? da se nadjemo pred maksi novom na ilici, da usput kupis jos par artikala po 10 pa tu pokusas zavaljat za 150ak? terminologija ti je, uobicajeno degutantna, al daj se jednom potrudi izabrati rijec koju uopce znas pravilno napisati. nije dovoljno biti nekulturna i zlonamjerna preprodajalka s dna kace? bas moras pokazati i koliko si nepismena i degutantna? ma moze. ne zelim ni zamisliti sto tek govoris vlastitoj kceri, onoj od 13 godina koju sopas kineskim prascima za mrsavljenje jer je debela za tvoj ukus. jos manje me zanima zasto ti stene sepa, ono koje zelis eutanizirati, jer ti kvari look sepanjem. uz tebe, sve se cini da je cudo da je uopce zivo. sve suprotno tebi je invaliditet? invalidnost? ma moze. any day. jer alternativa je biti ti.
2017 05 31
Kog sad zna Cipelu il Koviljku?😄😄😄 Il dekicu?
2017 05 31
Ja sam zbunjena.
2017 05 31
Svaki put kad vidim nick korisnice sjetim se one priče o eutanaziji štenca, pa me samo zanima da li je taj pas još uvijek živ zato što me to i dalje muči :,'(
2017 05 31
> Pamella222: > svaki put, a i sada ću, požalim što otvorim ili komentiram temu jer svaki put se javi cipela, a ustvari mislim da ni ne zna da ju nevezano s krpicama privatno znam. dovoljno sam svog mišljenja o njoj iznjela tako da više neću jer kako sam rekla svaki put mi je žao. osoba nije zdrava i ne bi ju trebali vrijeđat ali isto tako njezin "invaliditet" ne bi trebao opravdavat da pljuje po drugima. zbog nje i takvih zatvaram profil za kojih 10ak dana kada mi ionako počinje godišnji, selim na more do kraja 8.mj. što do onda prodam po bilo kojim cijenama tek toliko da se riješim, tako da ponudite cijene ako vam što odgovara. cipelicama i sličnima se još jednom ispričavam, teško je živjet tako, najbolje ih je ignorirat jer ljeka nema(bar za nju, to znam, za ostale možda ima nade) Ovim si komentarom probila dno - dna čovječnosti. Vrijeđaš cipelitzu, koviljku i ostale kao gorivo za osobni rast, a u biti bi se trebala osjećati kao najmanja verzija sebe. I, koji je bio cilj otvaranja teme? Zatvaranje profila zbog godišnjeg i rasprodaja? Mogla si to na puno jednostavniji način riješiti. Strah me pomisliti, da si se i jadnog peseka zbog godišnjeg riješila. :(
2017 05 31
> supergirlR31: > Svaki put kad vidim nick korisnice sjetim se one priče o eutanaziji štenca, pa me samo zanima da li je taj pas još uvijek živ zato što me to i dalje muči :,'( Živi u blaženom neznanju, moja super djevojko :/ Sva ova peripetija na 12 stranica radi "selim se, ponudite cijenu". wow, koji marketing! :o
2017 05 31
ste vidle? babe besposlene, kak se lovite, samo vam je zanimanje da neko dobaci kost da se pokoljete, kad bi vas neko htio skužile bi i da ste frigidne vidi sad kad navedene počnu skakat na rebarca :)
2017 05 31
> Pamella222: > ste vidle? babe besposlene, kak se lovite, samo vam je zanimanje da neko dobaci kost da se pokoljete, kad bi vas neko htio skužile bi i da ste frigidne > vidi sad kad navedene počnu skakat na rebarca :) Frigidne. Ni manje ni vise. :') Aj mogloe bit i gore, da nam neko pokloni kremu za rast sisa :')
2017 05 31
Neka si ti nama rekla!
2017 05 31
Nema veze...nove izjave...pravo osvježenje :') :') Dosadile su one "nemate život, stalno ste na krpama itd."
2017 06 01
Pamela...jel se ti i sonja u inbox dogovarate koja će reći koju glupost ili imate zajednički popis pa nasumično birate? Jer ono, ponavljate se, nije baš zabavno.
2017 06 01
vidi ovu podvojenu, sama sa sobom se razgovara, sreća da živiš u dijelu zg gdje su i vrapče i jankomir. ajd ova koja se sjeti psa kad vidi moj nick.. nje se niko ne sjeti ni po čemu, curke nema šepavog cucka, čudotvornog praha za mršavljenje, kreme od koje rastu cice, nema ni deda mraza...ima samo kosti za bacanje kak vam je prije par strana napisao netko. meni ste napravile uslugu a sad nastavite babaroge (toga ima al ne ispod kreveta nego iza koviljka/cipela) vrata
2017 06 01
> Pamella222: > vidi ovu podvojenu, sama sa sobom se razgovara, sreća da živiš u dijelu zg gdje su i vrapče i jankomir. ajd ova koja se sjeti psa kad vidi moj nick.. nje se niko ne sjeti ni po čemu, curke nema šepavog cucka, čudotvornog praha za mršavljenje, kreme od koje rastu cice, nema ni deda mraza...ima samo kosti za bacanje kak vam je prije par strana napisao netko. meni ste napravile uslugu a sad nastavite babaroge (toga ima al ne ispod kreveta nego iza koviljka/cipela) vrata Sta cucis iza kante za smece i trazis koske, baci sisu da se igramo ♡
2017 06 01
> Pamella222: > curke nema šepavog cucka riješila si ga se uspješno, ha? :|
2017 06 01
1 2 ... 8 9 10 11 12 13