Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

dakle, u rubrici tražim napišem određeni artikl sa veličinom i jave mi se osobe koje mi nude za pogledam kod njih jer baš one to nude.... ne da nema ni jednog sličnog artikla.. ni veličina ni model. app. čemu? ako tražim hlače elastične xl, ništa fensi, zašto bi neko mislilo da ću kupiti xy torbicu za 300 kn ili sl
2017 05 28
Mhm. Bacim i ja oko na obucu, kad ono, potkove iz maksinove od 10kuna kod tebe 150. A tenisice s iste adrese po 10 takodjer, s vrtoglavih 120 pale na 60. Kod tebe. U tvom ormaru. :') Nista fensi. Samo za blokadu profila zrelo odavno.
2017 05 28
> cipelitza: > Mhm. Bacim i ja oko na obucu, kad ono, potkove iz maksinove od 10kuna kod tebe 150. A tenisice s iste adrese po 10 takodjer, s vrtoglavih 120 pale na 60. Kod tebe. U tvom ormaru. :') > Nista fensi. Samo za blokadu profila zrelo odavno. Opet pogodak :) Koje dobro oko!
2017 05 28
šuza posvudušo i poklopcu - LJUBOMORA NIJE RJEŠENJE, ak ti je krivo kaj ne staneš u te famozne cipele koje te tolko muče nemoj ih gledat. i probaj izbjegavat komentare na moju temu ako sam ti smetalo. malo mi te žao kaj si tak ograničena. ponavljam, ako nemaš ništa lijepo i pametno za reć šuti... tak su te od malih cipelica trebali učiti
2017 05 28
sad ćeš se javit sa svog nekog drugog profila i branit sama sebe, još jadnije
2017 05 28
Ljubomora na sto tocno? 1) tvoju sposobnost ulaska u maksinovu i kupovine obuce za 10 kuna kako bih je ovdje uvalila za 150? 2) tvoju sposobnost da javno izneses kako imas potrebu odstreliti tek nabavljenog stenca jer neumesno sepa vec dva dana? 3) tvoju sposobnost trazenja i pronalazenja kineskih praskova za mrsavljenje za uvalit svom 13godisnjem djetetu jer je predebela za tvoj ukus? Nemoj opet zapet na jednom te istom argumentu, ti pametna, a mi ogranicene.
2017 05 28
> cipelitza: > Ljubomora na sto tocno? > 1) tvoju sposobnost ulaska u maksinovu i kupovine obuce za 10 kuna kako bih je ovdje uvalila za 150? > 2) tvoju sposobnost da javno izneses kako imas potrebu odstreliti tek nabavljenog stenca jer neumesno sepa vec dva dana? > 3) tvoju sposobnost trazenja i pronalazenja kineskih praskova za mrsavljenje za uvalit svom 13godisnjem djetetu jer je predebela za tvoj ukus? > Nemoj opet zapet na jednom te istom argumentu, ti pametna, a mi ogranicene. zaboravila si na izjave kalibra "majke su teret za proračun". a sudbina spomenutog šteneta me još muči.
2017 05 28
Je, pamela bas jako brine za proracun. Ona se ne bavi sama upravo time, pronalazenjem nacina za zaobilaznje istog tog proracuna. Mu ci ca. Mirna, klone, pa kakoe, sta ima
2017 05 28
> cipelitza: > Je, pamela bas jako brine za proracun. Ona se ne bavi sama upravo time, pronalazenjem nacina za zaobilaznje istog tog proracuna. Mu ci ca. > Mirna, klone, pa kakoe, sta ima kolnko moj :-* evo, sunčavam se. ajme, još i plumper. a daj me naj me.
2017 05 28
Hihi, Pam, vrijeme je da odustaneš od foruma jer gluposti koje si ovdje izjavila neće se tako brzo zaboraviti ;)
2017 05 28
> kroasan: > Hihi, Pam, vrijeme je da odustaneš od foruma jer gluposti koje si ovdje izjavila neće se tako brzo zaboraviti ;) bome, evergreeni sve do jednog.
2017 05 28
:( sad mi je krivo kaj nisam još stavila u prodaju serume za povećanje grudi koje sam isto dobila i namjeravam ih poklonit/prodat. iako cipelica, bar za to nemaš zakaj bit ljubomorna, imaš cca d košaricu iako nisu baš čvrste, nisi iz centra, rekla bi zapadni dio zg, a i kužiš se u šivanje. sama živiš i imaš neki faks završen. čemu ljubomora?
2017 05 28
> Pamella222: > :( > sad mi je krivo kaj nisam još stavila u prodaju serume za povećanje grudi koje sam isto dobila i namjeravam ih poklonit/prodat. iako cipelica, bar za to nemaš zakaj bit ljubomorna, imaš cca d košaricu iako nisu baš čvrste, nisi iz centra, rekla bi zapadni dio zg, a i kužiš se u šivanje. sama živiš i imaš neki faks završen. čemu ljubomora? Nemoj od silne krivice obrisat i ovu temu. Da ne moram otvarat novu o ovoj. Di mos nastavit pisat o mojim cicama. :')
2017 05 28
Misliš o tvojim visećim njuškicama? 😂 Kaj mi ne odgovoriš sa pravog profila? Poslala sam ti upit... Vidjela si.
2017 05 28
> Pamella222: > Misliš o tvojim visećim njuškicama? 😂 > Kaj mi ne odgovoriš sa pravog profila? Poslala sam ti upit... Vidjela si. Nego, pamela, tko te to tako smrtno nagazio serumom za povecanje cica?
2017 05 28
1 2 3 4 5 ... 13