Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

> mirnaz: > > Koviljka: > > > mirnaz: > > > > SonjaSpoljaric: > > > > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) > > > kako Sara reče, svoju pamet si dokazala keljenjem neprimjerenih memova i cajki. tako da vjerujem da ima jako puno toga što ti ne razumiješ. ali te to nikako ne sprječava da guraš svoj nos svuda. prava pravcata selska zlurada baba. > > Oš biti moj klon? <3 > hoćemo imat istu deku i ormar? :-* <3 Tepih ne?
2017 05 29
Pozdrav svima i nekima. Javlja se jos jedna klonirana :') Tebi Sonja nitko ne može naštetiti...koliko to sama sebi radiš... Ali dobro....kloniranje je u điru
2017 05 29
> Brdosuza: > Pozdrav svima i nekima. > Javlja se jos jedna klonirana :') > Tebi Sonja nitko ne može naštetiti...koliko to sama sebi radiš... > Ali dobro....kloniranje je u điru Prodana duso, lajcis li mi tepih :')
2017 05 29
> cipelitza: > > Brdosuza: > > Pozdrav svima i nekima. > > Javlja se jos jedna klonirana :') > > Tebi Sonja nitko ne može naštetiti...koliko to sama sebi radiš... > > Ali dobro....kloniranje je u điru > Prodana duso, lajcis li mi tepih :') :") <3
2017 05 29
> Koviljka: > > mirnaz: > > > Koviljka: > > > > mirnaz: > > > > > SonjaSpoljaric: > > > > > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) > > > > kako Sara reče, svoju pamet si dokazala keljenjem neprimjerenih memova i cajki. tako da vjerujem da ima jako puno toga što ti ne razumiješ. ali te to nikako ne sprječava da guraš svoj nos svuda. prava pravcata selska zlurada baba. > > > Oš biti moj klon? <3 > > hoćemo imat istu deku i ormar? :-* <3 > Tepih ne? ma i pločice u WCu :-) <3
2017 05 29
mirna, imam ih ja još u rukavu, stay tuned! <3 suzanaalic, aj, bogteblagoslovio informiranu.
2017 05 29
Nakon ove teme ne ocekujem ništa manje nego da se neki zaposle u nekoj opakoj detektivskoj firmi.. Koji dokazi.....koje oko za detalje.....praćenje po stranici....povezivanje detalja.... Rješen slučaj za tren :')
2017 05 29
zlurade babe najviše vole viriti u tuđe stanove, pogotovo spavaće sobe. a tek širit po komšiluku, kad je ovako neka tema, jel. i sve s anđelčićima i srcetima :-D :-D :-D priceless.
2017 05 29
Je Sonja.....moram priznati da imaš pravo. Mi smo ti svi atento, po cijele dane i čekamo Cipin poziv ili poruku... To nam je svrha postojanja...... Evo ja npr....kada ona javi da se klan aktivira...sve ostavljam......dajem otkaze....i akcija na forum... Jer što ćeš...Cipe je svakako nesnalažljiva...pa mora klon pomoći
2017 05 29
Imam krizu identiteta.
2017 05 29
> Koviljka: > Imam krizu identiteta. Ti si obični klon :') :')
2017 05 29
Hahaa vrh x-) Eno ja se sama pozvala. Pozivnicu nisam dobila Glavu si sama na ramenu nosim i dumam sa njome. Nekoc posprdne i uvredlje ilustracije danas zamjenjene losim pjesmuljcima. Crkvu i casne da ne spominjem. Nadalje trovanje vlastitog djeteta i pretpostavljam u bliskoj buducnosti mazanje kremama da jadnom djetetu narastu velike cice i ubijanje jadne zivotinjice posao itekako za institucije. Ja da sam "Vi" (sonja i pamela) mnogo bi me bilo sram. Svakim daljnjim upisom se potkopavate nize nize najnize
2017 05 29
CIPELA je itekako snalažljiva, zato ne razumijem zašto ste joj vi potrebne,..još i učiteljica.. sve skupa ste ko -prdac u guzici -.... :D o:) vrtite se gore dolje oko nje, al razumijem, ona je šefica....
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > > katarinamartina: > > > SonjaSpoljaric: > > > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) > > Ne razumijem niti ja ljude koji glume iskrene i dobrice, a svako malo pod krinkom humora nož u leđa, uz obavezan smajlić anđela i srčeka. ;) > razumiješ ti jako dobro sve, al ti si se priklonila poznatom klanu, pa ti sad valda lakše.... o:) Sonja, ja samo jednom klanu pripadam, a taj je moja obitelj. Nikome se nisam priklonila, sve doživljavam jednako. Jako se volim smijati dobrim vicevima, dragi su mi duhoviti ljudi, ali ne podnosim sitne provokatore. Nisam tema, nisi niti ti, završimo priču, otići će u neželjeni smjer.
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > CIPELA je itekako snalažljiva, zato ne razumijem zašto ste joj vi potrebne,..još i učiteljica.. > sve skupa ste ko -prdac u guzici -.... :D o:) vrtite se gore dolje oko nje, al razumijem, ona je šefica.... Haha....prdac u guzici :') Nema nam šefice....kako dalje nastaviti sa životom? U biti...tu je njen klon :') Edit: katarinamartina imas pravo :) ...ali tema je već otišla u šiške...daaavno
2017 05 29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13