Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

> 007Paula: > > SonjaSpoljaric: > > > 007Paula: > > > Ala ove cipelice,brate mili ti si na svakoj temi.radis li ista u zivotu osim sta visis na krpicama od 0-24 > > Paula, ode cjeli dan, dok pregledaš sve tuđe ormare na krpicama, pa prodavati > > 200-tinjak svoje robe, treba vremena.... > O bozeee,a vidi lipog dana vanka😂😂😂 I more ti nadohvat, a ti na krpama cipelitzi brojis upise. :(
2017 05 28
> 007Paula: > > SonjaSpoljaric: > > > 007Paula: > > > Ala ove cipelice,brate mili ti si na svakoj temi.radis li ista u zivotu osim sta visis na krpicama od 0-24 > > Paula, ode cjeli dan, dok pregledaš sve tuđe ormare na krpicama, pa prodavati > > 200-tinjak svoje robe, treba vremena.... > O bozeee,a vidi lipog dana vanka😂😂😂 jesi li bila šta do mora, kažu voda se ugrijala...triba ić, makar samo toč.... :P
2017 05 28
Hahahaha Nazalost na poslu sam,pa imam vrimena.al sad cu uskoro ic uz more popit pivu,a divoteeee
2017 05 28
> 007Paula: > Hahahaha > Nazalost na poslu sam,pa imam vrimena.al sad cu uskoro ic uz more popit pivu,a divoteeee Ajme, radna nedilja na krpama? Nie lako. Treala si se bogatije udat, reka bi ti moj did
2017 05 28
> 007Paula: > Hahahaha > Nazalost na poslu sam,pa imam vrimena.al sad cu uskoro ic uz more popit pivu,a divoteeee jel ima dole kod vas još -galebova-...? :D
2017 05 28
Ja se udala,al iz ljubavi.a u radu je spas hahaha
2017 05 28
> SonjaSpoljaric: > > 007Paula: > > Hahahaha > > Nazalost na poslu sam,pa imam vrimena.al sad cu uskoro ic uz more popit pivu,a divoteeee > jel ima dole kod vas još -galebova-...? > :D Uvik ih ima 😀
2017 05 28
Ćorak, Perice, i Paola ti je zauzeta.
2017 05 28
> SonjaSpoljaric: > dvije su to osobe -Cipela- i _Koviljka_,navodno su cimerice i -ka- bave se humanitarnim radom.....kaže se... o:) o:) o:) A kaj se ti praviš pametna tako da spominješ stvari koje su se "dogodile" daleko prije tvoje karijere na krpicama? Želiš krpičarskom pučanstvu pokazati kako ne olajavaš samo po temama već i po inboxima pa znaš sve tračeve?
2017 05 28
Ah, ne kopiraj Cipelzu...ili već isto mislite i isto pričate.... o:)
2017 05 28
> SaraKedavra: > > SonjaSpoljaric: > > dvije su to osobe -Cipela- i _Koviljka_,navodno su cimerice i -ka- bave se humanitarnim radom.....kaže se... o:) o:) o:) > A kaj se ti praviš pametna tako da spominješ stvari koje su se "dogodile" daleko prije tvoje karijere na krpicama? Želiš krpičarskom pučanstvu pokazati kako ne olajavaš samo po temama već i po inboxima pa znaš sve tračeve? oponašam vas...zašto biste samo vi to radile.... :P
2017 05 28
Kad stigneš uopće između smišljanja dubokoumnih tema tipa "zašto muškarci kleče kad prose ženu", osuđivanja tko je pravi ili krivi vjernik i suptilnog vrijeđanja po forumu? kaaad?
2017 05 28
Perice, pa ne moram biti Ajnštajn da vidim da letiš za ženama. Cipelica te neće pa ju hoćeš napraviti ljubomornom?
2017 05 28
Ček, ti na plaži nemaš s kime pričati pa šalješ nama slike? O, Perice, nisam znala da si tako usamljen.
2017 05 28
I osmi dan bog reče: ne budi zlurada baba.
2017 05 28
1 2 3 4 5 6 7 ... 13