Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

vrućina je počela,kažu popet će se do 30 stupnjeva....u hladovinu ..babe.... o:)
2017 05 28
Vidim da je Perica upisao muzičko-matematički smjer.
2017 05 28
jel znaš te Pušiće, ajmo rezervirati jedno 6 dana za Cipelu i njene anđele čuvare, nek na moru malo guštaju.... o:) o:)
2017 05 28
> 007Paula: > Ja se udala,al iz ljubavi.a u radu je spas hahaha Neka si, lijepo je to čuti/pročitati. A vidim širiš li širiš ljubav, sve u 16. Brini svoju brigu, a tko koliko vremena provodi/ne provodi na krpicama, to i nije tvoj problem ili je i to dio tvog 'rada'. o:) ;)
2017 05 29
ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:)
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) kako Sara reče, svoju pamet si dokazala keljenjem neprimjerenih memova i cajki. tako da vjerujem da ima jako puno toga što ti ne razumiješ. ali te to nikako ne sprječava da guraš svoj nos svuda. prava pravcata selska zlurada baba.
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) Ne razumijem niti ja ljude koji glume iskrene i dobrice, a svako malo pod krinkom humora nož u leđa, uz obavezan smajlić anđela i srčeka. ;)
2017 05 29
> katarinamartina: > > SonjaSpoljaric: > > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) > Ne razumijem niti ja ljude koji glume iskrene i dobrice, a svako malo pod krinkom humora nož u leđa, uz obavezan smajlić anđela i srčeka. ;) razumiješ ti jako dobro sve, al ti si se priklonila poznatom klanu, pa ti sad valda lakše.... o:)
2017 05 29
Perica opet vidi klanove.
2017 05 29
> mirnaz: > > SonjaSpoljaric: > > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) > kako Sara reče, svoju pamet si dokazala keljenjem neprimjerenih memova i cajki. tako da vjerujem da ima jako puno toga što ti ne razumiješ. ali te to nikako ne sprječava da guraš svoj nos svuda. prava pravcata selska zlurada baba. Oš biti moj klon? <3
2017 05 29
za klan znaju svi, ma prave ste mustre, al šute .. neće nitko s vama posla, osim nekih prodanih duša.....
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) Ak ti sama sebe ne razmes pisi kuci propalo.
2017 05 29
Izuzetno volim te "svi znaju" priče. Recimo, ja ne znam. Objasni mi.
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > za klan znaju svi, ma prave ste mustre, al šute .. neće nitko s vama posla, osim > nekih prodanih duša..... Tebe? Prodala bi se ti, ma i platila, samo da te neko oce uzet. Al nece.
2017 05 29
> Koviljka: > > mirnaz: > > > SonjaSpoljaric: > > > ne razumijem ljude koji se okreću kako vjetar puše, i uvlače se tamo di je tamno i smrdi.... o:) > > kako Sara reče, svoju pamet si dokazala keljenjem neprimjerenih memova i cajki. tako da vjerujem da ima jako puno toga što ti ne razumiješ. ali te to nikako ne sprječava da guraš svoj nos svuda. prava pravcata selska zlurada baba. > Oš biti moj klon? <3 hoćemo imat istu deku i ormar? :-* <3
2017 05 29
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13