Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

a znam, dugo nije bilo ovih mustra pa je bio nekako mir, al znaš -vuk dlaku mijenja ali ćud ne, vidiš kako su se danas sve po redu lijepo postrojale.... :D ja sad moram ići kuhati ručak, a one neka nastave, možda im naleti još koja,.....nek se vesele, to im jedino i preostaje.... :P
2017 05 29
> suzanaalic: > preocito je da su ove dvje osobe zapravo jedna..mislim hajde de pa da imamo isti parket,tepihe,posteljinu,ormare..kad se malo bolje pogleda isti stan,sve isto..samo mi je drago da je cipelitza otkrivena s obzirom na bahatost a zapravo je najgora od svih nas ovdje > katarinamartina: Da nešto razjasnimo. cipelitza bez obzira što zna biti britka jezika, vrlo je elokventna. Da je nešto htjela muljati, onda bi robicu koju prodaje pod svojim nickom fotkala u jednoj sobi, a pod koviljka u drugoj i ti i tebi slične ne bi imale štofa za komentiranje. Ostavite se i stanova i tepiha, i ormara i drva života i artičoka i trešanja, živite svoj život i ostavite druge da svoj žive. Koliko je puta i mene cipelitza 'oprala' i što bi sad ja trebala? Donositi bolesne zaključke tko je tko, čiji stan, čiji ormari, gdje ona, a gdje koviljka fotkaju robicu.? Dajme - najme, pliz.
2017 05 29
Brdo suza sad si me izdeprimirala. Strepim od novijeh otkrića Detektiva Perice i Pamele Praskaton.
2017 05 29
Ovo nisu istine, uhođenje level 10 po MK. :') :')
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > CIPELA je itekako snalažljiva, zato ne razumijem zašto ste joj vi potrebne,..još i učiteljica.. > sve skupa ste ko -prdac u guzici -.... :D o:) vrtite se gore dolje oko nje, al razumijem, ona je šefica.... Ko o cemu, sonja o tamnim rupama i tjelesnim izlucevinama. Hesteg, strucnjakinja.
2017 05 29
> SonjaSpoljaric: > a znam, dugo nije bilo ovih mustra pa je bio nekako mir, al znaš -vuk dlaku mijenja ali ćud ne, > vidiš kako su se danas sve po redu lijepo postrojale.... :D > ja sad moram ići kuhati ručak, a one neka nastave, možda im naleti još koja,.....nek se vesele, > to im jedino i preostaje.... :P Nikoga ne zanima tvoja dlaka. Strucnjakinjo. Drz se ti onoga cemu, kako nonstop kukas, sluzis u svojoj kuci. Da kuvas i razvozis. Zbog mene ti rucak opet docni satima. Nemoj da ti se to stalno ponavlja. Postat ces sumnjiva. I nedajboze suvisna.
2017 05 29
#PericeIzdrži
2017 05 29
Cipelitza, bdsm?! A zasto ja jos nisam pozvana u bracnu sobu? Uvrijediti cu se. </3
2017 05 30
ako te pozove, morat će ti platit put od Osijeka do Zagreba, to bi je koštalo.....
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > ako te pozove, morat će ti platit put od Osijeka do Zagreba, to bi je koštalo..... Perice pozderace te ljubomora
2017 05 30
> doraos: > Cipelitza, bdsm?! A zasto ja jos nisam pozvana u bracnu sobu? Uvrijediti cu se. </3 oro doro, vjerujem da si pozvana samo ako lajkaš tepih i ormare :)
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > ako te pozove, morat će ti platit put od Osijeka do Zagreba, to bi je koštalo..... ja bih vas, da sam na njenom mjestu, sve skupa pozvala na jedan svečani ručak, iz zahvalnosti što joj cjelo vrijeme leđa čuvate....... :') :') :')
2017 05 30
> SonjaSpoljaric: > > SonjaSpoljaric: > > ako te pozove, morat će ti platit put od Osijeka do Zagreba, to bi je koštalo..... > ja bih vas, da sam na njenom mjestu, sve skupa pozvala na jedan svečani ručak, > iz zahvalnosti što joj cjelo vrijeme leđa čuvate....... :') :') :') Opet ova sama sa sobom. I opet ce zaboravit rucak skuvat jer nos trazi svoje. Pretuzno. :(
2017 05 30
a potkupila vas je, al za počastit, čula sam da malo kad vadi novčanik , kao da joj je zmija u torbi..... :P
2017 05 30
A ne, kad cipe vadi novčanik, onda dolaze svirači, šampanjac teče u potocima, a ždere se jastog. No to je samo za pametne, razumiješ zašto nisi pozvana nikada...
2017 05 30
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 13