Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koji loš način za "reklamu"

> Koviljka: > Ajme, pa to nisam ni vidjela. > Perica zaista želi učiniti svijet boljim mjestom. pa nije li ne tako davno uputila javni poziv curama na MK da idu u časne?
2017 05 30
Evo, možda gospođa Sonja može početi sa dobrim djelima spašavajući ono nesretno štene koje je trebalo biti eutanazirano jer "nije zaigrano" i šepa.
2017 05 30
> corygan: > Evo, možda gospođa Sonja može početi sa dobrim djelima spašavajući ono nesretno štene koje je trebalo biti eutanazirano jer "nije zaigrano" i šepa. Ucinit ce to. Cim pokradenima kojima po temama uz kreveljenje brani one koji su ih pokrali uplati ukradene novce.
2017 05 30
#miridobro
2017 05 30
Oprosti, Mirna, nisam to vidjela. Ili jesam. Ja sam zaboravan.
2017 05 30
Oh, Corygan.
2017 05 30
#inthemeantime, vrla Pamela vratila na profil pumpe za usne i crne maske s eBaya, neki dan izbrisane. charming.
2017 05 30
Pamela Praskaton ceka najbolji trenutak za obrisati i ovu temu.
2017 05 30
A meni nije odgovorila jel me jebe ili pesme piše.
2017 05 30
Onaj moment kad javno priznaš da žicaš nečije podatke...
2017 05 30
> Koviljka: > Ajme, pa to nisam ni vidjela. > Perica zaista želi učiniti svijet boljim mjestom. :D je, Koka, pomislila sam na Cipelu, a i tebe, kako vi pomažete. :D i kolka dobra djela su iza vas.. :D pa reko, ajde da i ja probam, jer kad možete vi..može svatko, pa i ja----- :D :D :D
2017 05 30
Sorry. Perice, ali kasniš ako želiš stvoriti nekakav duži staž. To se počinje u mladim danima. Ali pohvalno je da želiš ići mojim stopama, znači da sam ti uzor. To mi je drago. Kad već ćiriš u tuđe kuće, deder vidi kod susjeda, morti ima gladnih, odnesi koju papriku. Ne trebamo slike, Bog će sve već vidjeti.
2017 05 30
je tako je, morat ću ja vas poslušat, samo me vi možete povest na pravi put.... o:) <3
2017 05 30
Koji je smisao ove teme? Zasto to radite? Tako nisko se vrijedjate- ruzno je za citati. A citam teme da bih nesto naucila-kako bolje poslovati na krpicama ili izbjeci prevaru i sl. Ovo je degutantno i sigurna sam da vecina vas nije ovakva u stvarnom zivotu- molim vas obrisite temu. Zasto opet ne pisete o konjak torbi ili ozivite temu o biserima? To je bilo divno za citati pa makar je i tamo sex bio 'lajt-motiv". Nadam se da cete naci nacina da koegzistirate tu na krpicama bez ovakvih tuznih i ruznih tema :(
2017 05 30
Tebi Perice samo Bog moze pomoci.
2017 05 30
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 13