Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Piercing Monroe

Pozdrav! Ima li tko kakvih savjeta? Ugl. zanima me zna li netko rijesenje za slijedece. Zbog nekih okolnosti necu ga moci nositi odredeno vrijeme pa me zanima postoji li neko rijesenje. Mozda neki prozirni bioplast? Nasla sam na ebayu nesto ali me zanima ima li tko iskustva ( neki s najmanjoj vidljivosti xD). Svaka pomoc dobrodosla! :D
2017 07 15
koliko dugo? nebi trebalo brzo zarast.
2017 07 15
8 sati ali kaze mi piercerica da je njoj zaraslo dok je zube slikala zato sto je sluznica xD Individualno je al ono ne bih htjela da zaraste.
2017 07 15
Meni nije zaraslo evo sad ce 3godine i dalje(ali tesko boli ko sam vrag)mogu stavit nakit..valjda ovisi od osobe do osobe,al ako nije frisko busen,osam sati wtf,nevjerujem...😕
2017 07 17
Sad vidim da si iz Osijeka,ako si tamo isla pitat bjezi glavom bez obzira...najezim se na samu pomisao na njih...jedan sam pears radila kod njih a ostalih 5 u Kanadi...znaci nebo i zemlja...sve ce samo da ti uvale...ugl ne slusaj je molim te,nemoze ti zarast za 8sati nikako,vjerovatno ti je htjela uvalit nakit...ja niti jedan ne nosim pa vratim nakit bez problema...naravno zna se di ne mozes vratit u jezik i dermal,al to je neka druga prica...
2017 07 17
Ma ne, nije mi nista htjela uvalit sam mi je rekla kak je njoj. Relativno frisko ce biti, 4 mjeseca. Vidit cemo :D
2017 07 17