Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Savjeti i pomoć kod uređenja doma

Jao jao jao,bravo nefertiri...i meni bi trebao bolji raspored :D ,jel naplacujete svoje usluge??ja sam ogranicena s prostorom
2017 09 22
Ma kakvi naplaćujem, sad imam dosta vremena jer sam na čuvanju trudnoće i nekad ne znam kud bih sa sobom.
2017 09 22
nefertiri... baš se i sama nadam tom konačnom preseljenju :) isto tako... bacili smo oko na jedan predivan teren i sad sama projektiram kuću, pravim raspored prostorija, razmišljam o uređenju, gdje, što, kako... samo se nadam da ćemo uskoro biti i u mogućnosti to realizirati. Boje za kuhinju sam birala u bauhausu, zamiješaju ti što god izabereš iz palete boja...
2017 09 28
Joj, super je to.... sam projektirati i sve od nule.... Nama je ipak bilo užasno preskupo obzirom da samo papire da započneš gradnju platiš 8-10 tisuća eura.... A mi novu kuću platitli 20 tisuća.... Znači novu, novogradnja, nitko u njoj nije živio... Ali i ovako uživamo u uređenju, jer odabrali smo kuću koja nam se baš sviđa.... Gledali smo i neke za 15 i 9 čak - tisuća eura!!! Ali na kraju smo se odlučili za ovu. Meni danas treba stići paket iz Bauhausa. Ali nismo upotrijebili puno boja u dekoriranju, uredili smo više u skandi stilu - beton, drvo, crno, bijelo, još drveta.... pa malo sivo. I planiram bubnuti neku olujno plavu u svaku sobu kao detalj, boju koja povezuje kuću. Kupaona je plava, fuge su tamno plave, vrata planiram obojiti u tamno plavo, jastuci na kutnoj su tamno plavi i zastori... To je jedina boja u kući. Nadam se, MorskoPrase, da ćete uskoro realizirati svoj san. Znam da ćete uživati :")
2017 09 29
Joj, znam koliko je skup taj 'vic', ali nama vrijedi svake lipe savit gnjezdo po svome... hvala na željama :") Taj skandinavski minimalistički pristup je meni predivan, ali kao i sa svim trendovima, nekako mi se počne stvarati otpor (razmišljam li o svojim prostorima). Svakako je uživanje kada od kuće kreiraš dom i samo nastavite u revijalnom tonu 8-) sudeći po opisima, ne sumnjam da će biti (jest) divan...
2017 09 30
pa je, sasvim je drugačije sređivati nešto svoje, do sada smo bili podstanari i uvijek si opterećen, jel smiješ ovo ili ono, kako bi izveo to i to, jel puno ulagati ako znaš da odlaziš i tako. vjerujem da će vam iskustvo stvaranja svog vlastitog doma po vlastitoj namisli biti preeekrasno, iako sigurno i stresno, valjda to tako mora ići. da smo i mi bili u mogućnosti možda bi smo i mi radili sve od nule... ali uz ovakve cijene tu, stvarno nas je povuklo.... kupiti gotovu kuću. možda, kad malo još dotjeramo, poslikam pa stavim što smo radili. :") a svakako volim vidjeti i tuđe ideje :")
2017 09 30
vau, jako moderno i fancy! sviđa mi se stolica tipa butterfly. i fotelje sa metalnim nogicama. i kamin. drvo posvuda. super. nadam se da ćete sve realizirati i pokazati nam tu fotke!!!! :P :P :P
2017 10 03
1 2 3 4