Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Savjeti i pomoć kod uređenja doma

Na ovoj zadnjoj je taj krevet, dva su rasporedjena jedan do drugog i ispod svakog ide radni stol, tj. nema donjg kreveta- veelika ušteda prostora. Za spremanje stvari predlažem kutni ormar ako ga imate gdje smjestiti.
2017 09 12
Hvala lucille9 na trudu..super ideje su...stalno na int gledam kako bi napravila a opet da imaju mjesta za igru,al uvijek nesto fali,eto ako tko ima volju nek predlaze ideje
2017 09 12
to je uvijek problem, premala soba i djeca različitog spola kada budete htjeli mijenjati sobe i vi preseliti u manju djeca će prema nekom općem pravilu htjeti svatko svoju sobu tako da je naša prijateljica svoju spavaću sobu pretvorila u dvije manje no svi su sretni jer mogu zatvoriti vrata! najbolje rješenje bilo bi namještaj po mjeri jer je najveća iskoristivost prostora no to vama baš ne odgovara jer poslije imate pretumbaciju ako mislite zadržati postojeći namještaj iz dječje sobe moj savjet je da ne idete u predječja rješenja mi smo tako napravili malu slatku sobicu za bući-bući djevojčicu koja je narasla preko noći, nakeljila Nirvanu na zid, ispisala citate, poslagala Harry Pottere i polijepila selotejpom razne stvari po zidu u tinejdžerskim danima soba im najviše treba, a sada bi bilo najbolje da je crna....što nije! a ne da mi se sada to pretvarati u sobu kakvu hoće jer je gospodična već izrazila želju za samostalnim životom...pa se muž i ja sad svađamo hoće li tu biti popravljaonica za bicikle ili moja garderoba......samo da ne bude peglaonica..
2017 09 12
Pa tako ce i biti,za par god ja i muz cemo zavrsiti u boravku ;) ..i ja sam mislila da ne budu bebaste sobice pa da kasnije nemoram kupovati novi namjestaj.recimo svida mi se u bijelo sve...i nebi da budu roza u sobi,eventualno posteljina,a ovako namjestaj da je bijel sav...
2017 09 13
ako niste skroz odlučili razmislite i o ljubičasto-zelenoj kombinaciji.. ha, ha, boravak, bar ćete moći gledati TV 8-)
2017 09 13
> sanela1986: > Hvala lucille9 na trudu..super ideje su...stalno na int gledam kako bi napravila a opet da imaju mjesta za igru,al uvijek nesto fali,eto ako tko ima volju nek predlaze ideje mojoj curki smo prije 3god. sredili sobu- još nema radni stol upravo radi igre, to ćemo prije nego krene u školu (dio igračaka tada ide proćć)
2017 09 13
> sanela1986: > Pa tako ce i biti,za par god ja i muz cemo zavrsiti u boravku ;) ..i ja sam mislila da ne budu bebaste sobice pa da kasnije nemoram kupovati novi namjestaj.recimo svida mi se u bijelo sve...i nebi da budu roza u sobi,eventualno posteljina,a ovako namjestaj da je bijel sav... mi smo odabrali sobu za tinjeđere, upravo da je ne trebamo mjenjati (kombinacija hrast i bijelo), a zavjesama, tepihom, posteljinom i samim igračkama sobi smo dodali boje
2017 09 13
Svida mi se nesto ovako,samo da je bez boja ili bijela.i ovi kreveti su fora sto se moze izvuci jos madrac za spavanje.,neznam jel netko ima takve..uzela bi takva 2..recimo jedan nasuprot drugog da budu,pa ako im netko dode spavati u sobu da imaju, i takav ormar u kut..takva kombinacija nije losa...hm...ako stane u sobu. ,:( ..mislim da ce mi metar biti najbolji prijatelj u iducih nekoliko tjedana
2017 09 14
E da,lucille9,ispricavam se,vi ste otovorilii temu a ja sad trazim ideje.... >:(
2017 09 14
Ma nee, ja sam vam vec 5god. u idejama. Pa bas ste pogodili, ovakvu sobu ima moja mala samo vrata su svijetle boje. Ima taj kutni ormar i ovaj uski sa smedjim ladicama. Krevet imamo niski i ispod je ladica za stvari, - sirine je 120cm, mi smo na taj nacin rijesili nocenje prijateljica. Nas je iz hespa al ima takvih setova u Primi. po meni je bijeli namjestaj najzahvalniji, super ako uspijete naci takav krevet (nas zauzima dista prostira i plahte te sirine nema na trzistu)
2017 09 14
to je i cilj fotki...da sve izgleda bolje, nemojte se s tim zamarati..od svega je najvažniji madrac i puno mjesta u ormaru!
2017 09 14
Bas to.i meni su super kreveti kad im dodu bratici na spavanje,ima u primi takvih kreveta...zagrijala sa se za bijelu sobu....sve je na slikama super,od kuhinje,kupaonu pa do sobe...
2017 09 14
Jako,jako lijepo...ma kad je decko sam onda je lakse urediti,al kad decko i curica zajedno u sobi to je vec problem,mislim dok su maleni ok,al tamo kad vec krenu u skolu je malo teze..al kad uvijek prostor igra ulogu >:( ....svida mi se ova tema,ja trebam cijelu kucu opremiti,od poda do stropa,pa sve ideje primam,a i mozemo podijeliti sto bi vi htjeli imati i sto vam se svida....ja uvijel kazem jednog dana kad budem mogla htjela bi imati ovako...
2017 09 15
> MorskoPrase: > ajoj, razumijem :) ja sam prestala brojati svoje selidbe... dijete mi ima 7 godina i ovo nam je 4. adresa, a iz doba prije djeteta... fijuuuu :) (ovo je zvučalo ko prije i poslije Krista :D ). Zapravo, ovdje se nadamo ostati barem pune 4 godine, zato i uređujem. Taman kad bude sve gotovo, spakirat ćemo kofere... i cijelu kuću pokrpat od rupa i farbat natrag u zatečeno stanje - bijelo :D Joj, znam kako vam je... ja sam nabrojala oko18-19 selidbi tijekom života... I upravo odradila posljednju - u svoje!!!! Prije nekih mjesec dana. Sva sreća pa se u Slavoniji dobre kuće mogu kupiti za sitniš. Predugo smo čekali.... i trudnoća je sada ubrzala stvar, donijeli smo odluku! Kupili praznu, ožbukanu kuću iz obnove i uselili za mjesec dana. Što se tiče ideja, imam pregršt, ali vidim da ni vama ne fali. Super ste sredili sve, pogotovo kuhinja, Boja mi je presuper, inače i ja sam mislila takvu neku plavu za vrata. To ste dali namiješati ili ste sami miješali boje?
2017 09 22
I da, baš sam nedavno na krpicama jednoj korisnici koja je otvorila temu i tražila pomoć oko uređenja napravila kompletan raspored, nacrtala i poslala i sve ideje slikama poslala.... Rekla je da se nikad ne bi sama sjetila takvog rasporeda i bila je oduševljena. Malo se hvalim :") ali inače uživam u dizajniranju interijera i osmišljavanju prostora.
2017 09 22