Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje varalica među nama s 4 profila i 2 nagradne igre!!

Otvoris temu i sudjelujes (tj.njih par ako su razlicite osobe organizirane), pises kako si fer kad je u pitanju uskladjivanje cijena tj.artikl za artikl bez nadoplate sto vecini odgovara, pri tom te ekipa na forumu "upozna" -prepoznaje nick nakon par sretanja na forumu (ja sam 2puta gledala profil Anastasia i nista nisam uocila zbog 30 pozitivnih) i vjeruju ti i ne provjeravaju. Zatim po kljucu Daisy organiziras darivanje. Taktika.. Nadam se da nije nitko prevaren na bilo koji nacin.
2017 09 17
Ja sam mislila da sam svašta vidjela, čula i doživjela u svom ne baš kratkom životnom putu, ali ovo... Ne mogu vjerovati. 20 lažnih profila?!? Zbog krpa? Ma zbilja? Koji problem ima ta osoba?
2017 09 17
> Blliss: > Daj linkaj te profile adminu, a jer će i sa njih krenuti. Poslala sam joj sve
2017 09 17
> sonja90: > Otvoris temu i sudjelujes (tj.njih par ako su razlicite osobe organizirane), pises kako si fer kad je u pitanju uskladjivanje cijena tj.artikl za artikl bez nadoplate sto vecini odgovara, pri tom te ekipa na forumu "upozna" -prepoznaje nick nakon par sretanja na forumu (ja sam 2puta gledala profil Anastasia i nista nisam uocila zbog 30 pozitivnih) i vjeruju ti i ne provjeravaju. Zatim po kljucu Daisy organiziras darivanje. Taktika.. > Nadam se da nije nitko prevaren na bilo koji nacin. Ima smisla sve što govoriš..nažalost
2017 09 17
aupm, ovo je kompleksnije od siclijskog podzemlja :o
2017 09 17
:| :| :| :| Uzas. Ubuduce kad kupujem od nekog, moram, dakle, procesljat sve povratne i nickove
2017 09 17
> Aveira: > :| :| :| :| Uzas. Ubuduce kad kupujem od nekog, moram, dakle, procesljat sve povratne i nickove i nazvat vezu u interpolu kak je krenulo ,:)
2017 09 17
Svašta!
2017 09 17
E ovako. prije nego sto me opet blokirate bez razloga pogledajte screenove i procitajte. hvala. Kao prvo napraila sam ovaj profil samo zato sto ne podnosim ne pravdu. Imala sam suradnju s tim profilima ali samo prodaja doslovno. Optuzena sam za koristenje svih profila i za namjestanje ige. kako sam mogla namjestiti igru i zasto bih pravila jos 20 profila. idem na pravni faks i doslovno nemam vremena za te vase gluposti. Jos sto sam ispala glupaca, slijepa i luda k tome jos i varam. Svaka vam cast na tome. Isto tako bih mogla optuziti korisnicu koja je otvorila ovu temu da me imala na piku i suradivala preko laznih profila pa prijavila da ne bude ocita. I medu ovim na forumu jedan profil je novootvoren sto ne sumnjam da nije njen. ne znam vise sta da mislim, Ako imate nekih privatnih problema obratite se meni a ne me blatit jer vam je eto dosadno u zivotu. Kao sto rekoh nagradna igra je dovrsena i javila sam se korisnici i objavila sam ju na forumu. Optuzile ste me i za novu nagradnu igru koju je otvorila nera, i koju ocito nema vise na forumu?? Da sam htjela varat varala bih odmah, ne bih si trosila 3 godine na krpicama i laznim profilima. dajte molim vas. tko je na kraju tu lud
2017 09 17
ako koga zanima moja prevara na nagradnoj igri i kupljenje svih poklona. od mene same :")
2017 09 17
Hahahaha ne budi smješna sve je vrlo jasno uvidom na tvoje povratne. Samo treba malo vremena da se sve poveže. I što si makla broj mobitela da te se kontaktira u vezi prodaje sa svog profila? Kad si tako nevina
2017 09 17
> hulalula: > Hahahaha ne budi smješna sve je vrlo jasno uvidom na tvoje povratne. Samo treba malo vremena da se sve poveže. > I što si makla broj mobitela da te se kontaktira u vezi prodaje sa svog profila? Kad si tako nevina sve je jasno. eto onda mi molim vas objasnite jer sam ja toliko glupa da ne kuzim. rekla sam kako je bilo i doslovno ste me ignorirali cijelo vrijeme, ako sam vam sta skrivila eto zao mi je iako ne vidim razlog za optuzbe. Obrisala jer sam odustala od prodaje na krpicama, ako vas zanima sto dat cu vam i broj moba i fejsa i adresu, nije mi bitno doslovno jer nemam sto skrivat, za razliku od nekih vamo ocito
2017 09 17
> Anastasia6661: > ako koga zanima moja prevara na nagradnoj igri i kupljenje svih poklona. od mene same :") 6 prvih lažnih tvojih profila prijavljenih za igru. Samo su s tobom imali suradnje. Darivanjem si htjela skupiti hrpu paketa, čim te se prokužilo Nera303 odmah si izbrisala temu. Ajde sjaši, okreni se faksu a ne pravljenju gomile profila i varanju, pravnice! Srami se
2017 09 17
> Anastasia6661: > > hulalula: > > Hahahaha ne budi smješna sve je vrlo jasno uvidom na tvoje povratne. Samo treba malo vremena da se sve poveže. > > I što si makla broj mobitela da te se kontaktira u vezi prodaje sa svog profila? Kad si tako nevina > sve je jasno. eto onda mi molim vas objasnite jer sam ja toliko glupa da ne kuzim. rekla sam kako je bilo i doslovno ste me ignorirali cijelo vrijeme, ako sam vam sta skrivila eto zao mi je iako ne vidim razlog za optuzbe. > Obrisala jer sam odustala od prodaje na krpicama, ako vas zanima sto dat cu vam i broj moba i fejsa i adresu, nije mi bitno doslovno jer nemam sto skrivat, za razliku od nekih vamo ocito Ti se pravis da ne kuzis. I na brzinu hvatas naivne i brzoplete. Odlazis zauvijek? Opet? Zbogom.
2017 09 17
Pa gdje su onda postovi od kroasan i daisy?
2017 09 17