Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje varalica među nama s 4 profila i 2 nagradne igre!!

Preletila sam temu onako odokativno. Ne kontam. Kako bi ona skupila 5 ili 6 paketa ako je ona ta koja navodno dariva? Molim da mi netko objasni ako mi je nešto promaklo. Ja mislim da je pravila lažne nagradne igre sa ciljem samopromocije, a prijavljivala se sa svojih lažnih profila kako ne bi morala zaista i poslati nekome paket.
2017 09 18
Dora, mislim da je organizirala darivanje u stilu kako Daisy radi, naprave se parovi i jedna drugoj salje. Znaci npr ti si sa Nerom par, ti posaljes svoj dar a ona ne.. odnosno Anastasia je Nera i drugih par profila te bi ona dobila nekoliko paketa, a poslala bi samo jedan pod nickom Anastasia. Na taj nacin joj taj profil Anastasia ostaje cist a bas je briga sto je sa ostalima nakon sto primi pakete..nek budu i blokirani, ne povezuje se snjom. Zalosno jako iskreno, sigurno je i Daisy zasmetalo sto je netko uocio kako ce iskoristiti taj njen nacin darivanja tj. lijepu gestu za varanje.
2017 09 20
Hvala, Sonja. :")
2017 09 20
Anastasia je sigurno HDZovka. Kakav elegantan i graciozan pokusaj kradje i obmane... Pfff... Zatecena sam. Svaka cast curi koja je nanjusila ovaj cirkus i dala si truda raskrinkati ju.
2017 09 20
Slažem se. Ja još u uvijek ne mogu vjerovati na kakve sve ideje pojedine persone ovdje dolaze.
2017 09 20
1 2 3 4 5